Avcılar Acil Su Tesisatçısı-35 TL Servis

 

İçindekiler

                   AVCILAR ACİL SU TESİSATÇISI – 35 TL SERVİS TESİSAT TAMİR ONARIM

      ÇAĞRI MERKEZİMİZ:

 

0552 010 58 30                        0552 526 4049                    0542 125 58 30

Evinize en yakın tesisatçı arıyorsanız gün boyu bölgenizde Avcılar Su Tesisatçısı-35 TL servis ücretiyle hizmetinizdeyiz.Daire içi tesisat işleri, apartman tesisat arızaları, site tesisatları, ticari yapıların tesisat işleri, kamusal projeler dahil bir çok alanda hizmetimiz vardır. Tesisat sorunları içinde çözemeyeceğimiz bir konu bulunmamaktadır.

AVCILAR ACİL SIHHİ TESİSATÇI

Yaşam boyu tesisat işleri sürekli çıkabilir.size bu hizmeti en son çıkan teknolojik cihazlarla 20 yıldır süren tecrübelerimiz uzman usta kadromuz ve tam donanımlı ekip arabalarımızla sunuyoruz.her mahalle ve semtten bize ulaşabileceğiniz gibi internet adresimizden de WWW.SAYARLAR TESİSAT.COM dan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Acil Su Tesisatçısı-35 TL Servis Sıhhi tesisat işleri konut ve daireler için son derece önemlidir. Yaşam alanını direkt etkileyen sıhhi tesisat için güvenilir ve nitelikli işçilik sağlarız. Banyoda, mutfakta ve binaların su ile temas ettiği her noktaya müdahale ederiz.

Sıhhi tesisat işlerinde yarım bilgi, yetersiz işçilik daha büyük zararların oluşmasına neden olur. Bilgisinden ve tecrübesinden emin olmadığınız kişilerin sıhhi tesisat işlemi yapmasına olanak vermeyiniz

 

Avcılar Acil Su Tesisatçısı-35TLServis

AVCILAR SU KAÇAĞI BULMA

Avcılar Acil Su Tesisatçısı-35 TL Servis Su kaçağı daire içinde banyoda, mutfakta, görünmeyen zemin altında, duvar içinden yürüyen tesisat boruları dahi bir çok alanda oluşabilir. Bazen size ait dairede oluşmak komşu üst kat dairede yada yan dairede de su kaçağı oluşur ve sizin dairenizi etkiler.

Sayarlar tesisat olarak Su kaçağını bulmak genelde kolay olmaz. Gözle görülmesi mümkün olmayan alanlarda görüntülü sistemlerle su kaçağının tespitinin yapılması gerekir. Su kaçağı tespiti zor ve profesyonellik istediği gibi su kaçağının tabi ve onarımıda uzmanlık ister.

Avcılar Acil Su Tesisatçısı-35 TL Servis

AVCILAR TESİSAT İŞLERİMİZ

 

.Lavabo Açma .Kombi tesisat Bakım ve Temizliği .Pimaş Açma .Kanal Açma
.Petek Temizleme .Su Kaçağı Bulma .Duşakabin Montajı ve Tamiri .Kombi Montajı
.Musluk Batarya Tamiri .Gömme Rezervuar tamiri .Mutfak Gideri Açma .Su Kaçağı Tamiri
.Klozet Musluğu Tamiri .Sıhhi Tesisat İşleri .Kalorifer Tesisat tamiri .Klozet Sifon Tamiri
.Kombi Bakımı .Tesisat Yenileme .Küvet Tıkanıklık .Tüm Tesisat İşleri

 

AVCILAR TIKALI GİDER AÇMA

Avcılar Acil Su Tesisatçısı-35 TL Servis

Yeni yada eski fark etmeksizin ev ve iş yerlerinizin kullandığınız gider borularında zamanla oluşan kir,atık maddeler ve taş kalıntıları birikip bir tortu haline gelir.Siz kullandığınız lavobo aç gibi kimyasalları kullanarak hem kendi sağlığınıza hemde gider hattınızda bir balçık oluşarak daha fazla tıkanmasına yol açarsınız.

Avcılar Acil Su Tesisatçısı-35 TL Servisle Sayarlar Tesisat olarak kırmadan hiç bir yere zarar vermeden evinizi kirletmeden en son teknolojik robot sistemimiz ile 360 derece başlıklarıyla deneyimli ustalarımız hattınızı ilk günkü temizlikte açıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir