Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis

İçindekiler

BAKIRKÖY 7/24 SIHHİ TESİSATÇI

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis tüm mahalle ve semtlerden tesisat işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.Tesisat işleri ihmal edildikçe hem maddi olarak hemde konfor alanı olarak bizi zora sokar.

 

Tesisat işleriniz ile ilgili sorun yaşadığınız zaman hiç ihmal etmeden size en yakın olan Sayarlar Tesisatı arayabilirsiniz.En son çıkan teknolojik cihazlarımız ile siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 0542 125 58 30                                    0552 010 58 30                         0552 526 4049

 

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis

 

BAKIRKÖY 7/24 SIHHİ TESİSATÇI

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servisle tüm mahalle ve semtlerden tesisat işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.Tesisat işleri ihmal edildikçe hem maddi olarak hemde konfor alanı olarak bizi zora sokar.

Tesisat işleriniz ile ilgili sorun yaşadığınız zaman hiç ihmal etmeden size en yakın olan Sayarlar Tesisatı arayabilirsiniz.En son çıkan teknolojik cihazlarımız ile siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 BAKIRKÖY ACİL SU TESİSATÇISI HİZMETLERİMİZ

✅Musluk Tamiri                 ✅Klozet Tamiri                 ✅Petek Temizleme

✅Gider Açma                      ✅Pimaş Açma                    ✅Su Kaçağı Bulma

✅Termal Kamera               ✅Tesisat İşleri                   ✅Kalorifer Kaçağı Bulma

BAKIRKÖY SU KAÇAĞI BULMA

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

Bakırköy Acil Su Tesistçısı-30TL Servis Su kaçağı bulma işleri profesyonellik gerektirmektedir. İşi bilmeyen yetersiz kişiler, acemiler ve tecrübesiz tesisatçılar evinizde yapınızda su kaçağını bulmaya çalışırken bir çok yeri kırıp dökebilir.

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis Su sızıntıları ve su kaçakları her tür binada ve mekanda oluşabilir. Genelde su kaçağının oluşma nedenleri bellidir. Ancak en zor kısmı gözle görülmeyecek yerde olan gizli su su sızıntıları ve kaçaklarıdır. Firmamız uzmanları zeminleri, fayansları ve duvarları kırmadan 15 dakika içinde su kaçağını bulacaktır.

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis Kırmadan su kaçağı bulmak için hem bilgi gerekir hemde donanımlı ekipman gereklidir. Firmamızda 10 yılı aşkın süredir kameralı görüntülü su kaçağı bulma cihazları kullanılmaktadır.

BAKIRKÖY PİMAŞ AÇMA

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servisle klozet açma işleri için en sık geldiğimiz bölgelerin başında gelmektedir. Her ne kadar yeni yapı ve binalar bölgemizde bulunsa da çok sayıda eski bina ve eski tesisatlara sahip yapılarda ilçemizde bulunmaktadır.

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

 

Klozetinizin genelde tıkanma nedeni içine atılan yabancı cisim ve maddelerdir. Gider boruları çok ufaksa veya herhangi bir değişim yenileme görmediyse bu alanda tıkanma olasıdır. Firmamız uzman personelleri tıkalı yeri kolayca bulacak tıkanıklığı giderecektir.

BAKIRKÖY KANAL GÖRÜNTÜLEME

 

Pimaş Tıkanıklığı Açma

 

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis Kanal Açma ve temizliği tesisatın sorunsuz işlemesi açısından yılın belli zaman aralıklarıyla yapılması gereken bir işlemdir. Yapılarda oluşan beton ve alçı kalıntıları zamanla taşlaşabilir ve bunun yanında sulardaki kireçler birikip tıkanıklık oluşturabilir.

Bununla birlikte çamur, yağ, pislik birikintileri de kanalların tıkanmasında büyük yere sahiptir. Bunlar kanalı tıkayarak sızıntıya neden olmaktadır. Kanal tıkanıklığı aksatılmadan çözülmesi gereken ciddi bir problemdir.

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Sayarlar Tesisat olarak Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır.

PETEK TEMİZLEME

 

Bakırköy Acil Su Tesisatçıs- 30TL ServisKış geldiğinde vazgeçilmez bir hizmet olan petek temizleme yaz geldiğinde unutulan hizmetler arasındadır. Yaz aylarında çalışmayan ve sirkülasyon olmayan kalorifer tesisatında çamurlaşma, tortu tabakası oluşumu ve korozyon oluşumu daha hızlı olacaktır.

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

Bakırköy Acil Su Tesisatçısı-30TL Servis Peteklerin temizleme işlemi yapıldığında, kalorifer tesisatında ve petek kanallarında oluşan pislikler, petek temizleme makinesi ve  kimyasalı ile çözülüp, petek temizleme videosunda görüldüğü üzere çamurlaşmış paslı su tesisat dışına çıkarılmaktadır. Bu uygulama ile tesisatta dolaşımda olan su yenilenmekte, kombi arızalarının önüne geçilmekte ve ısınmada maksimum verim sağlanmaktadır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir