Beykoz Su Tesisatçısı

Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı olarak 7/24 tüm semt ve mahallerinizden bize en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.Ev ve iş yerleriniz için tesisat sorunlarına acil ve kalıcı çözümler sağlıyoruz.Yılların verdiği tecrübe donanım ustalarımızın ve ekiplerimizin profesyonelliği ile istediğiğnizde ulaşabileceğiniz servis araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

BİZE ULAŞACAĞINIZ TELEFON NUMARALARIMIZ:

0552 010 58 30               0552 526 40 49               0542 125 58 30 

BEŞİKTAŞ SU TESİSATÇISI 7/24 TESİSAT TAMİR ONARIM

Sayarlar Tesisat olarak adresinize gelen tüm saha ekiplerimiz hızlı, işini bilen ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Özenle oluşturulan ekibimiz tesisat işçiliği olarak piyasadaki en iyi ustalar olmaktadır. Beşiktaş Su tesisatçısı ekiplerimiz tüm müdahaleleri garantili olarak yapmaktadır. Hatalı işçilik yapıldığında yapılarda tesisata dair bir çok farklı türde arıza ve sorun oluşabilmektedir. Uzman ekiplerden tesisatçı desteği alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

     1.Beşiktaş su tesisatçısı 7/24 tesisat tamir onarım

2.Beşiktaş tıkalı gider açma

3.Beşiktaş su kaçağı bulma

4.Beşiktaş petek temizleme

5.Beşiktaş kanal görüntüleme

BEŞİKTAŞ TIKALI GİDER AÇMA

Öncelikle dairenizde tıkalı olan yer tespit edilir gerekli çalışma yapıldıktan sonra uzman ekip arkadaşlarımız hiç bir yere zarar vermeden kırmadan hiç bir pimaş sökmeden ve hiç bir fayansa zarar vermeden 360 derece dönen yay sistemi ile tıkalı olan gider açılır.Ev ve iş yerlerinde klozet tıkandığında hem kötü koku sorun yaratır Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL servis hemde sağlık açısından oldukça zararlıdır. Klozet tıkanmaları çok sık yaşanmasa da basit müdahaleler pompa yardımı gibi yada özel kimyasallar ile kolayca açılabilir. Fakat kullanılacak kimyasal oranı pompalamanın derecesi oldukça önelidir. Bu işte tesisatçı tecrübesi olmayan kişilerin yanlış müdahalesi ile klozet tıkanması yeni bir su kaçağına sebebiyet verebilir.

Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL servis

BEŞİKTAŞ SU KAÇAĞI BULMA

Zamanla oluşan boruların eskimesiyle yada suyun fazla gelen tanziğinin sebep olmasıyla borularda meydana gelen insan sesiyle duyulmayan küçük çatlaklardır. Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis Biz Sayarlar Tesisat ailesi olarak son teknolojinin bize sağladığı imkanları kullanarak yılların verdiği tecrübe deneyimli ustalarımız ile kombinin altına bağladığımız test pompası ve borulara verdiğimiz basınç sayesinde akustik dinleme cihazlarımızla noktasal olarak su kaçağının yerini tespit etmekteyiz.

 

Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

BEŞİKTAŞ PETEK TEMİZLEME

 

Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis Kış aylarının gelmesiyle kombiler açılır uzun yaz dönemi sonrası ara verilen kombi çalışması devreye girer bu uzun dönem sonrası peteklerde biriken tortu ve kalıntılar ısıya engel olmaktadır.ustalarımızın yaptığı ilaçlı petek temizleme ve basınçlı su verme işlemi sonrasında petekler temizlenir ideal ısıya ulaşılır.

BEŞİKTAŞ KANAL GÖRÜNTÜLEME

Evlerimizde ve ofislerimizde kullandığımız lavabo ve tuvaletlerin giderleri çeşitli sebeplerle tıkanabilmektedir. Bu tıkanıklıkların sebepleri genelde gidere kaçan yabancı cisimlerden ve gidere atılmaması gereken şeylerden kaynaklanmaktadır. Beşiktaş Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis Örneğin tuvalet gidelerine atılan peçeteler, hijyenik pedler veya bebek bezleri tuvalet giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde lavabo giderleri de lavabolarda yıkanmaması gereken ürünlerin yıkanması durumunda da gider tıkanıklığı oluşabilmektedir.

Hizmet Kalitesi post

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir