Beyoğlu Acil Su Tesisatçısı-40 TL Servis

İçindekiler

     BEYOĞLU ACİL SU TESİSATÇISI-40 TL SERVİS 7/24 SERVİS TESİSAT TAMİR ONARIMBeyoğlu Acil Su Tesisatçısı-40 TL ServisBeyoğlu Acil Su Tesisatçısı-40 TL Servisle Sayarlar Tesisat tüm bölgede 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi montajı, klozet tamiri, bakır boru döşeme ve kombi petek temizliği gibi su tesisatçı hizmetleri vermektedir.Sayarlar su tesisat firmamız ile su tesisat, tadilat ve montaj, petek temizliği, tıkanıklık açma işlerinde istanbul’da ki müşterilerimize sorunsuz su tesisatçısı hizmeti veriyoruz. Sayarlar su tesisatçısı olarak kurmuş olduğumuz tesisat ekiplerimiz ile sizlere anında tesisat hizmeti sunuyoruz.

 

 0542 125 58 30                           0552 010 58 30                   0552 526 40 49

 

Hizmetler:

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet Neden Tıkanır?

  • Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
  • Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
  • İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
  • Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
  • Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar
  • Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar
  • Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar

Beyoğlu Acil Su Tesisatçısı-40 Tl Servis Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tıkanıklık sebepleri de olabilir. Bu sebeple kanal/boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilmeli ve buna göre müdahale edilmelidir.Bizde Sayarlar Tesisat olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetle son teknoloji makinalarımızla gider hattınızda yaşanan tıkanıklığı ilk günkü temizliğinde açıp size teslim ediyoruz.

Beyoğlu Acil Tesisatçısı-40 TL Servis

BEYOĞLU SU KAÇAĞI BULMA

Beyoğlu Acil Su Tesisatçısı-40 TL Servis imkanı ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi ve son teknolojik cihazları uzman ekipleriyle kapınıza getiriyoruz.

Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

Ev yada iş yerlerindeki su kaçağı tespiti yapmak için kullanılan yöntemleri kısaca ikiye ayırabiliriz. Bunlar yeni ve eski yöntemler olabilir. Eski yöntemlerde eviniz inşaat yerine dönerken yeni yöntemde sadece su sızıntısı olan yer kırılır yada kazılır. Eskiden; şimdiki teknolojik cihazlara sahip olunmadığı için mecburen kırma yoluna başvuruluyordu. Bu yöntemin beraberinde getirdiği bir çok zahmette vardı.Kırılan yerlerin artıklarını atmak, çıkan pisliği temizlemek, kırılan yerlerin tekrar tadilatı gibi bir çok zahmet ve masrafta beraberinde geliyordu.

 

Beyoğlu Acil Su Tesisatçısı-40 TL Servis

BEYOĞLU PETEK TEMİZLEME

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliğine başlamadan önce ilk iş kombiyi kapamak. Daha sonra petekte biriken suların tahliye edilmesi gerekir.

Banyolardaki tahliye vanaları bu iş için kullanılabilir. Tahliye vanalarının bulunmaması halinde radyatörlerde bulunan purjör vanasından kalorifer peteklerinde yer alan su dışarı boşaltılabilir.

Beyoğlu Acil Su Tesisatçısı-40 TL Servis

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir