Boyalık Mahallesi Tıkanıklık Açma

Boyalık Mahallesi Tıkanık Açma Sayarlar Tesisat sayesinde artık daha güvenli ve sorunsuz. Neden mi? Çünkü tüm tıkanıklık sorunlarınızda firmamız her zaman yanınızda. Genellikle evlerimiz de kullanılmakta olan yanlış uygulamalar tıkanıklık konusunda geçici çözümler üretirken yapılan uygulamaların uzun vadede tesisatınızda daha büyük sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

Boyalık Mahallesi Tıkanıklık Açma

Boyalık Mahallesi Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Maliyet ve zaman kaybı olmaması adına siz değerli müşterilerimizden profesyonel destek almanızı öneririz. İstanbul genelinde yıllardır vermekte olduğumuz tesisat işlemlerinde kendini kanıtlamış olan şirketimiz sizlere bir telefon kadar uzaklıkta. Ayrıca Boyalık Mahallesi tıkanıklık işlemlerinde uzman ekibimiz aracılığıyla kullanmakta olduğumuz son teknoloji bilgisayar destekli kamera sistemimiz ile giderlerde bulunan tıkanıkları noktasal olarak tespit eder. Boyalık Mahallesi Tıkanıklık Açma Yapılan tespit sonucunda %100 oranında kesin ve kalıcı çözümler bulacak olan Sayarlar Tesisat sizlere en ekonomik ve en hızlı şekilde hizmet verecektir.

Evlerimizde meydana gelen genel tıkanıklıklar lavabolarda biriken yemek artığı ve yağ dökümüyle gerçekleşirken; klozet içine atılan peçeteler ve bebek bezleriyle tıkanmalar gerçekleşmektedir. Boyalık Mahallesi Tıkanıklık Açma Boyalık Mahallesi Tıkanıklık Açma Banyolarımız da saç tellerinin birikmesiyle meydana gelirken, balkonlarımız da yağmur ve rüzgar dolayı giderlerde biriken çamurlarla tıkanma olmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evde çözebileceğinizi düşündüğün ufak bir tıkanıklık ile karşı karşıya iseniz aşağıdaki adımları izleyiniz;

  • Tıkanmanın nedeninin dışardan görülüp görülmediğini kontrol edin.
  • Tıkanıklığa bir cisim sebep olmuş ise belli bir noktada kalmış demektir.
  • Tıkanıklığa neden olan yabancı cisim dışardan görünmekte ise gidersen çıkarabilirsiniz.
  • Borulara zarar vermemeye dikkat ediniz.
  • Gider hattını çubuk ve benzeri cisimle açmayı deneyebilirsiniz.
  • Mutfak pompası ile basınç oluşturarak giderin açılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Tuvalet kapağı kullanarak yabancı cisimleri engelleyebilirsiniz.

Yukarıda ki adımlar sonuç vermediyse en kısa sürede bize ulaşın.

Bu konuda çözüm olması için birkaç yöntem denenmektedir. Bunlar pimaş açıcı kimyasallar, tuvalet tıkaçları, robotla tıkalı tuvalet açma gibi yöntemlerdir. Bizi çağırın tıkanıklığın nereden kaynaklığı olduğunu gün içinde tespit edelim. Ardından size hemen dönüş yapıp aynı gün içerisinde sorun tespiti yapalım.

Boyalık Mahallesi Tıkanıklık Açma

Boyalık Mahallesi Tıkanık Açma

Bizlere web sitemiz,telefon ve whatsapp hattımızdan güvenle ulaşım sağlayabilirsiniz. Sayarlar Tesisat olarak yanınızdayız. Telefon:0 552 526 40 49

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis