Kağıthane Çağlayan Mahallesi Su Tesisatçısı

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

           ESENLER ACİL SU TESİSATÇISI-30 TL SERVİS 7/24 TESİSAT TAMİR TADİLAT

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL ServisÇAĞRI MERKEZİ NUMARALARIMIZ:

0542 125 58 30                      0552 010 58 30                0552 526 40 49

 

ESENLER SIHHİ TESİSAT

Profesyonel Ekip

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL servis olarak Firmamızın yaptığı işlerde başarılı olmasının arkasında yatan en büyük etken profesyonel ekiplerimizdir. İşe alınan tüm personeller deneyimli ustaların yanında yeterli eğitimi ve iş tecrübesini aldıktan sonra servis ekibi olmaya hak kazanırlar.

ESENLER CİHAZLI SU KAÇAĞI BULMA

 

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

✅Cihazla Su Kaçağı Kontrolü
✅Kameralı Pis Su Kontrolü
✅Termal Kamera ile Tesisat Kontrol
✅Fayans – Seramik Tamir Hizmeti

 

Su Kaçağı Nedir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis ile Su Kaçağı Nedir? Günümüzde yaşam alanlarında su ihtiyacının karşılanabilmesi için tesisatın gerekliliği kaçınılmazdır. Suyun geçtiği tesisat borularında oluşan sızıntı su kaçağı olarak tanımlanmaktadır. Gider borularında, duvarlarda, fayans aralarında istenmeyen durumlara yol açabilecek bir hata olarak görülebilir.Sayarlar Tesisat Ailesi olarak binaların yıpranması ile oluşan yada yeni binalarda bile olsa suyun hızlı gelen tanziği ile küçük insan sesi ile duyulmayan çatlaklardır.Biz 7/24 tam donanımlı ekip araçlarımız ve tecrübeli ustalarımızla nokta atışı kaçağın yerini buluyor tamirini yapıyoruz.

ESENLER CİHAZLA TIKALI GİDER AÇMA

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis tüm semt ve mahallerde ulaşabileceğiniz Sayarlar Tesisat Ailesi siz değerli müşterilerimize en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.robotlu tıkanıklık açma mutfak lavobosu tıkanıklığı,klozet tıkanıklığı,yer gideri tıkanıklığı ve banyo tıkanıklığı gibi tüm gider hatlarını açıyoruz.

ESENLER KANAL AÇMA

✅Kanal Görüntüleme✅Var
✅Garanti Süresi✅Var
✅Su Jeti ile Kanal Yıkama✅Var
✅Kanalizasyon Borularında Yenileme✅Var

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

Esenler Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis Kanal açma fiyatları boru büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.  Robotla tıkalı kanal açma işlerinizde kameralı sistemler ile çözümler sunuyoruz. Sürekli tıkanan kanalizasyon borularında kameralı sistem ile boruların içini kontrol edip, kanalizasyon arızasının yerini tespit ediyoruz. Firmamız tecrübeli kanalizasyon ustaları  ile çalıştığı için tıkanan borularda tek seferde çözüm üretiyoruz.

Kanal açma fiyatlarımız açılacak hattın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. En düşük kanal açma fiyatı 400 tl’dir.

Kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümüdür. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisindeki mevcut tuvalet, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur. Özellikle yağmur yağdığında kanal borularında tıkanma daha fazla görülür. Çatılardaki toz, kuş tüyü vb. atıkların, yağmur esnasında suyla birlikte kanala karışması sonucu oluşan tıkanmalar, kanal açma robotu ile açılmaktadır. Bu işlemin ardından kanal görüntüleme sistemleri çalıştırılarak tıkanıklığın borulara verdiği tahribat araştırılır.

Hizmet Kalitesi post

2 Yorum

 • Doğan Orhan

  Geç saatte aramama rağmen beni kanalizasyon belasından kurtaran ekibe ne kadar övgü dolu söz söylesem az gelir, hem fiyat olarak hem işçilik olarak çok beğendim İşini hakkıyla yapan parasını hakkıyla alan müşterisine “yarın bakarız” demeyen tüm ustalara da selam olsun, Sayarlar tesisat ekibine de sonsuz teşekkürler 🙏

  • Sayarlar Su Tesisatçısı

   biz teşekür ederiz doğan bey sizin memnuniyetiniz bizim için çok değerli anlayışınız için teşekur ederim..

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir