Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı

Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı

Fatih Yavuz Sultan Mahallesi Su Kaçağı belirtileri hemen görülmemektedir. Bazen tek başına, bazen de binaya gizlice girmeye başlamak için bir sinyalle çıkmaktadır. Su faturasındaki ani artış su kaçağının habercisi olmaktadır. Aşağıdaki zemine su sızması gözle görülür semptomlara neden olacaktır. Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı Tadilat ve onarım sürecinde komşuların üzerine su damlarsa veya duvarlara akarsa ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Banyo ve lavabodaki seramik karolar arasındaki dikişler neredeyse beyazdır. Bu rengin zamanla hafif bir sararması meydana gelecektir. Ancak sızdıran banyo ve lavabolarda derzler hızla sararmaktadır.

Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı

Sızıntı tespiti, kestirimci kapatmaya dayalı değildir, yüksek mühendislik ürünü ekipman tarafından gerçekleştirilmektedir. Son teknoloji kamera ekipmanı, su sızıntılarını zarar vermeden tespit etmektedir. Su kaçaklarına neden olan birçok faktör vardır. Tesisat boruları zamanla yıprandığından, yanlış tesisat da sızıntılara neden olmaktadır. Su kaçağı tamiri istiyorsanız, bir yüklenici seçtiğinizden emin olun. Bu süreç özel bilgi ve deneyim gerektiren bir iştir.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılmaktadır?

  • Duvarlarınızda veya tavanınızda kabarcıklar ve dökülmeler olduğunda
  • Su faturanızın normalden yüksek olduğunda
  • Parke ve fayanslarda su biriktiğinde
  • Kazandaki su sürekli azaldığında
  • Su saati dönmeye devam ettiğinde
  • Betondan su çıktığında su kaçağı olma ihtimali yüksektir.

Mutfakta su sızıntılarının en yaygın nedeni patlayan su borularıdır. Ev hanımları bulaşık yıkarken sıcak suya ihtiyaç duyarlar bu yüzden yoğun bir şekilde kullanmaları gerekmektedir. Mutfağınızdaki tesisat sağlam ve kalitesiz ise borunun patlaması kaçınılmazdır. Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı Tuvaletlerde en çok sızdırma probleminin yaşandığı yer burasıdır. Tesisat zamanla dayanıklılığını kaybeder ve şebekedeki basınç çok yüksek olduğundan boruların patlamasına neden olmaktadır. Kanalizasyon sisteminde kamera sistemi görüntüleri göstermekte ve işitme cihazı nargiledeki noktaları tespit etmektedir.

Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı

Banyodan bodruma sızan su ile ilgili olarak firmamız tarafından sağlanan kameralı video hizmeti ile sızıntının yeri kolaylıkla tespit edilebilmekte, ayrıca kanalizasyon borusundaki hasar, çatlak, eğimler de kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Banyolarda su kaçaklarını tespit etmek için dinleme cihazları da kullanılmaktadır. Dinleme cihazlarını kullanarak, ustalar içme suyu sistemindeki arızaları bulmaktadır. Bizlere ulaşmak için gerekli irtibat bilgilerimiz ise şu şekildedir;

Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı Telefon:0 542 125 58 30

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis