İSTİNYE MAHALLESİ TIKANIKLIK AÇMA

İSTİNYE MAHALLESİ TIKANIKLIK AÇMA

            İstinye Mahallesi tıkanıklık açma sorunu her bölgede olma ihtimaliyle birlikte endişelenmeye mahal vermemek gerektiren bir durumdur. Tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet ama, balkon açma ve pimaş açma hizmetlerimiz bulunmakla birlikte

Sayarlar Tesisat olarak biz bu sorunu hızlı bir şekilde tespit edip en hızlı sonuçları vermekteyiz. Eğer bu şekilde şüpheleriniz varsa bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilir;  daha kesin çözümlere ulaşabilirsiniz. İstanbul’un en önde gelen firmaları olmakla birlikte kullandığımız özel aletler ve uzman ekipler sayesinde; aynı gün içinde hizmet ve kesin çözüm sağlıyoruz. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında tüm ilçelere aynı gün hizmet vermekteyiz. Tüm tıkanıklık sorunlarında deneyimli ekibimiz ile tüm saatlerde hizmetinizdeyiz. Termal tıkanıklık tespiti ya da diğer tıkanıklıklar için bize ulaşmayı unutmayın.

            Daha iyi bir hizmet alabilmek için belirtmiş olunan telefon numarası ile görüşmelerimizi sağlayalım.

            İletişim için; 0552 010 58 30

SU TIKANIKLIĞI NEDENLERİ

            Tıkanıklıklar evlerde ve iş yerlerinde sıkça karşılaşılan bir sorundur ve çeşitli nedenlerle oluşur. Tıkanıklıkların en yaygın nedenleri arasında şunları da barındırmaktadır. Yemek artıkları: Mutfak lavabosuna atılan yağlı yemek artıkları ve gıda parçaları borularda birikerek tıkanıklığa neden olur.

Saç: Duş veya lavabo giderine saç düşmesi, zamanla birikerek tıkanıklığa yol açar. Tuvalet kağıdı: Tuvalet kağıdının fazla kullanımı veya uygun olmayan bir şekilde atılması, tuvalet giderinde tıkanıklığa neden olur. Yağ: Mutfakta kullanılan yağlar, borulara yapışarak tıkanıklığa neden olur. Kum, toprak ve yapraklar: Dış mekanlarda bulunan kum, toprak ve yapraklar, borulara girdiğinde tıkanıklığa yol açar. Diğer atıklar; Borulara atılan diğer atıklar, örneğin bebek bezleri, hijyenik pedler ve çocuk oyuncakları gibi, tıkanıklığa neden olur.

            Sayarlar tesisat olarak İstinye mahallesi tıkanıklık açma sonundan 7/24 hizmet veren teknisyenlerimiz müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak benimser ve siz değerli müşterilerimizi istemediğiniz veya gereksiz maliyetlerden kurtarır. Gücünü tecrübesinden alan Sayarlar Tesisat İstanbul’un iki kıtası ve tüm semtlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

            Sizde son teknoloji ürünler ile kesin çözümlü hizmet almak istiyorsanız bir telefon kadar uzanığınızdayız. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilir, whatsapp ve telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İletişim için,

Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

İSTİNYE MAHALLESİ SU TESİSATI

İSTİNYE MAHALLESİ SU TESİSATI

İstinye Mahallesi Su Tesisatı hizmeti parmağınızın ucunda.Temiz su tesisatı olarak da bilinen su tesisatı, evlerde sıcak ve soğuk suyun ayrı ayrı kullanılmasını amaçlamaktadır. Bunun içinde sıcak ve soğuk suyu farklı borulardan geçirir. Bu sayede sıcak ve soğuk su birbirine karışmadan evlerimize ulaşmış olmaktadır. Su tesisat problemleri hemen hemen her yapıda yaşanabilecek bir problemdir, su tesisatı yapılırken dikkat edilmesi gerekir.

Su tesisatı zor bir iştir. Zaman, uzmanlık ve özen gerektiren bir çalışma gerektirmektedir. Bu nedenle tesisatın tamamı bir kaç aşamadan meydana gelir. İç tesisat bu yapının ilk aşamasıdır. Bu aşamada binadaki tüm dairelerde su dağılımı sağlanması gerekir.Boruların kalitesi bu aşamada çok önemlidir. Biz bu sırada Sayarlar Tesisat olarak en kaliteli ve en güvenli aletleri sizlere sunmaktayız. Ayrıca borular görünebilir olacağından estetik bir şekilde de düzenlenmelidir. İstinye Mahallesi Su tesisatı

Evlerimizde en olmazsa olmazımız istisnasız sudur. Gerek banyoda gerekse evin diğer alanlarında su olmadan bir yaşam sürmek hayal bile edilemez. Bu düzenli su kullanımının düzgünce devam edebilmesi için yaşam alanlarımıza düzenli olarak temiz suyun iletilebilmesi aynı zamanda atık suyun da kanalizasyona gönderilmesi gerekmektedir. İşte bu hayali döngüde su tesisatı büyük rol oynar. Su, boru hatları içerisinde farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlak, delik veya bağlantı yerlerinde meydana gelen bozulmalar sonucu sızıntı yapar. Su sızıntısı ya da su kaçağı olarak adlandırdığımız bu sorun, ileride biz maddi ve manevi zararlara sürükler. Bizlerin sizlere önerisi; tesisat döşemesinin yapılmasının ardından su kaçağı tespitini profesyonel bir firmaya yaptırınız.

 

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 

 • Duvarların dökülmesi ve kabarması.
 • Küflenme, rutubet ve koku.
 • Tavanlarda oluşan sarı lekeler ve ıslaklık.
 • Evinizde haşerelerin ortaya çıkması.
 • Beklediğinizden fazla su faturası ödemeniz.
 • Kombinizin su basıncının sık sık düşmesi.
 • Çamaşır ve bulaşık makinenizin temiz çalışmaması.

          Yukarıda yer alan durumlardan bir ya da birkaçını gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir.

Bizlerle iletişime geçin. Telefon numaramız; 0 542 125 58 30. Sayarlar Tesisat ile yanınızdayız. İstinye Mahallesi Su Tesisatı konusunda sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

HİCRET MAHALLESİ SU KAÇAĞI

HİCRET MAHALLESİ SU KAÇAĞI

Hicret Mahallesi Su Kaçağı , Su kaçağı problemleriniz yaşam alanlarınızda karşınıza çıkar. Can sıkıcı bir süreçtir. Hem güzel bir görüntü değildir hem de kötü kokular yayar. Bu sebeplerden dolayı sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca yapınız artık kırılmayacak ve dökülmeyecek.

Bu sorunların çözülmesi için gereken deneyimli ustalar ve son derece teknolojik alet kullanımıdır. Kullandığımız aletler de uzmanlaşmış, tecrübeli ekip arkadaşlarımızla evlerinize misafir oluyoruz. Kullandığımız malzemeler söz konusu olduğunda son teknolojiden ve kaliteden asla ödün vermiyoruz.  Planlama ve cüzdan dostu fiyat ilkemiz ile işleri olabildiğince basit ve kolay anlaşılır hale getiriyoruz. Ucuz maliyetlerde sizlerin sorunlarını yalnızca profesyonel firmalar çözmektedir. Hicret Mahallesi Su Kaçağı

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı tespiti gözle görülür şekilde bizlere birkaç belirtli sunar. Bu belirtileri görüyorsanız hemen bizleri arayın. Bu belirtiler;

 • Duvarınızda ki boyaların dökülmesi.
 • Duvarınızın kabarması
 • Beton ve duvar üzerinde oluşan ıslaklık
 • Fayanslardan sızan su
 • Rutubet, küflenme
 • Sarı lekeler ve nem

Bu belirtiler yaşam alanınızda oluşmaya başlamış ise evlerinizde su kaçağı olma ihtimali oldukça yüksektir. Profesyonel ekibimizin son teknolojik cihazlarla gelip tespit yapsın. Böylece bulduğu sorunlarla ilgili sizlere rapor sunsun. Bizleri aramak için geç kalmayın. Daha sonralardan oluşabilecek ekstra yüklerden sizleri aynı gün içinde kurtaralım.

Bizleri arayın ve kırmadan dökmeden kameralı cihazlarımızla sorunlarınızı açığa çıkaralım. Su kaçağı bulma işleminde kameralı cihazlar yüksek maliyetlerde olduğundan dolayı her firma bu aletleri kullanmıyor. Evinize gelen firmaya işlem yaptırmadan önce mutlaka kameralı cihaz kullanılması talebinizi iletiniz. Maddi olarak sizlere uygun hizmet sunuyoruz. Kısacası sizlerde komple tesisat yenilemek zorunda olmayıp maddi bir yükten kurtulacaksınız. Yeni kameralı su kaçağı bulma yöntemlerinde ise dairede su borusunun patlak olduğu yer noktasal olarak bulunabilmektedir. Bizlerle iletişime geçin.

Özetle 7/24 iletişim sorunu yaşamadan tüm tesisat sorunlarına hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Ve hatta kaliteyi en uygun fiyata evlerinize getiren Sayarlar Tesisat’a ulaşmak çok kolay. Özellikle istanbul’un her bölgesinde sizlere günün her saati garantili hizmet sunuyoruz.  Sayarlar Tesisat olarak biz buradayız! Acil Tesisatçı gereken her durumda Sayarlar Tesisat firmamıza ulaşınız. Bu bağlamda üstün teknoloji, uzman ekip ve yıllardır getirdiği engin tecrübemiz ile tüm tesisat sorunlarınızda çözüm için 7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.

Hicret Mahallesi Su Kaçağı  Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

HASTANE MAHALLESİ SU KAÇAĞI

HASTANE MAHALLESİ SU KAÇAĞI

Hastane Mahallesi Su kaçağı Arnavutköy de bulunan yaşam alanlarınızda ki tesisat borularında oluşan sıkıntılar ve sızıntılar su kaçağına sebep olur. Gizli oluşan su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur. Anlaşılması için profesyonel cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kullandığımız malzemeler söz konusu olduğunda son teknolojiden ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Yaptığımız işçilik benzersizdir. Planlama ve cüzdan dostu fiyat ilkemiz ile işleri olabildiğince basit ve kolay hale getiriyoruz. Aynı gün içinde ilgili adrese ulaşım sağlıyoruz. Su kaçağı bulma işleminde kameralı cihazlar yüksek maliyetlerde olduğundan dolayı her firma bu aletleri kullanmıyor.

Evinize gelen firmaya işlem yaptırmadan önce mutlaka kameralı cihaz kullanılması talebinizi iletiniz. Kaçak bulamayan ustalar genelde kaçağı bulmak için birden fazla noktada yıkım işlemi yapıp; sizlerden tesisatınızı değiştirmenizi istiyorlar Birden fazla patlak yoksa komple tesisat değiştirmek zorunda değilsiniz. Ucuz maliyetlerde sizlerin sorunlarını yalnızca profesyonel firmalar çözmektedir.

SU KAÇAĞI NASIL TESPİT EDEDERİZ?

 • Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa
 • Parke ve fayanslarda su birikiyorsa
 • Kombinin suyu sürekli eksiliyorsa
 • Su saati dönmeye devam ediyorsa
 • Betondan arasından su çıkıyorsa,

Evinizde veya iş yerlerinde bulunan su kaçaklarını kırmadan tespit etmek için; Sayarlar Tesisat son teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunu başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara çok dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan nokta atışı olarak bulunur. Yalnızca 1 veya 2 kalebodur kırılarak tamirini yaparız.

Size bu hizmeti işi yaptıktan sonra imzalı kaşeli garanti belgesi veren aradığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih edin. Ayrıca kaliteyi en uygun fiyata evlerinize getiren Sayarlar Tesisat’a ulaşmak çok kolay, istanbul’un her bölgesinde sizlere günün her saati garantili hizmet sunuyoruz.

Üstelik ucuz maliyetlerde sizlerin sorunlarını yalnızca profesyonel firmalar çözmektedir. Hastane Mahallesi Su kaçağı için 7/24 iletişim sorunu yaşamadan tüm tesisat sorunlarına hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Eğer sizde bu  hızlı ve kesin çözüm odaklı hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizi tercih edin. Sadece bir telefon uzaklıktayız.  ​Sizde Hastane Mahallesi su kaçağı için güvenli bir tesisat yaptırmak istiyorsanız cep dostu ve kaliteli firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sayarlar Tesisat olarak Hastane Mahallesi Su kaçağı için biz buradayız! Acil Tesisatçı gereken her durumda Sayarlar Tesisat firmamıza 0552 010 5830 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

HARAÇÇI MAHALLESİ SU KAÇAĞI

HARAÇÇI MAHALLESİ SU KAÇAĞI

Haraççı Mahallesi Su Kaçağı yaşıyorsanız içiniz rahat olsun. Bu soru Birçok kişinin işini aksamasına neden olur. Sizlerde moral bozukluğu ve günlük işlerinizde aksama oluşturur. Ama eğer kara kara düşünüyor ve ne yapacağınızdan emin değilseniz sizlerle daha önce çalışmadık demektir. Sadece Haraççı için değil bütün İstanbul’da sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

Yıllardır sunduğumuz başarılı ve özgün çalışma tarzımız bizi her zaman diğer firmalardan ayıran özelliklerimizden bazıları olmuştur. Biz, Sayarlar Tesisat, kendimize ve hizmetimize güveniyoruz. Aklınızda hala bir soru işareti varsa ve bilgi için bizlere ulaşın. Yılları aşan tecrübemiz ve alanında deneyimli personelleriyle tüm su kaçakları konusunda başarılı tespitler yapıyoruz. Üstelik kullanmakta olduğumuz kamera sistemimiz ile dışarıdan izleme yapılıp eski usul kırma işlemini ortadan kaldırıp en ekonomik şekilde hizmet vermenin haklı gurunu yaşıyoruz. Cihazla hizmet sağlıyoruz. Kırmadan son teknoloji cihazlar ile su kaçaklarını noktasal olarak buluyoruz. 7/24 Tesisat Servisi.

KAMERA İLE KANAL PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME

Kamera ile kanal pimaş görüntüleme işleminin amacı atık su borularında oluşan ve akışı yavaşlatan etkenleri ortaya çıkarmaktır. Yaşadığınız binalarda pis su tahliyesi için yapılan kanalizasyon borularının içini görüntüleyebildiğimiz kameralar sayesinde tesisatımızın resmen röntgenini çekiyoruz. Kullanmış olduğumuz kanal görüntüleme aletinin kamerasında bi sinyal verici vardır. Bu sinyal verici boru hattınca ilerler.

Kırık noktasına geldiğinde ise bizlere uyarılarla bilgi verir. Kameranın almış olduğu görüntülerle ustalarımız analizlerini gerçekleştirir. Siz değerli müşterilerilerimize rapor veriyoruz. Yapılan bu işlemin birçok avantajı bulunur. Bunlardan ilki tamir maliyetini düşürmek. İkincisi ise bölgesel olarak sorunu çözmektir. Bununla birlikte fayanslarınızı kırmadan sadece işlem noktası söküyoruz. Bu kamera sistemleri firmamızda da mevcuttur. Ayrıca istediğiniz an, istediğiniz adreste sizlere servis hizmeti sunmaktayız.

Özetle işinde uzman personel kadromuzla birlikte, birden fazla personelimizle adresinize geliriz. Koordine bir şekilde çalışarak işimizi ivedi şekilde yaparız. size ve komşularınıza fazla rahatsızlık vermeyiz. Müşteri memnuniyeti konusunda %100 iddialıyız. Şu anda böyle bir durumla karşı karşıya iseniz hiç vakit kaybetmeden bize ulaşın sorununuzu kökten halledelim!

​Sizde Haraççı Mahallesi Su kaçağı için güvenli bir tesisat yaptırmak istiyorsanız cep dostu ve kaliteli firmamızı tercih edebilirsiniz. İletişim; 0552 010 58 30

HADIMKÖY MAHALLESİ SU KAÇAĞI

HADIMKÖY MAHALLESİ SU KAÇAĞI

Hadımköy Mahallesi Su Kaçağı sıkıntısını ortadan kaldırıyoruz. İstanbul’un her semtinde ve mahallesinde olduğu gibi Arnavutköy Hadımköy Mahallesinde de siz değerli müşterilerimizi çaresiz bırakmıyoruz. Su kaçağı sizlerin kolaylıkla karşılaşabileceği bir sorundur. Her evde yaşanır. Eskimiş borular bunun en başlıca etkenidir. Bilgili ve güvenilir çalışma arkadaşlarımızla birlikte siz saygıdeğer müşterilerimize yıllardır hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Güleryüzlü teknisyenlerimiz ile sizleri memnun etmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

 

 

Zemin altı ya da duvar içinde de anlaşılamayan su kaçakları olabilmektedir. Biz Sayarlar Tesisat olarak bu problemleri en özenli ve güvenilir şekilde tespit edip hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Eğer sizde problem yaşıyorsanız hiç durmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün içinde kaçak tespiti ve onarım işlemi için evlerinize geliyoruz. Profesyonel ekibimiz sizin istediğiniz her an yanınızda. İşlem sonrasında da oluşabilecek her türlü probleminiz için başka muhattaplar aramak zorunda kalmayacaksınız. Garantili hizmetimize güvenin. Hadımköy Mahallesi Su Kaçağı sorununuz Sayarlar Tesisat ile güvende.

SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL OLUR?

Su kaçağı tespiti nasıl olur diye internette dolaşmanıza ve kafanızı yormanıza gerek yok. Yıllardır Sayarlar Tesisat olarak sizin yerinize bütün işi halletmekten onur duyuyoruz. Kendiniz düşünüp kafa yormak yerine bize ulaşın ve biz sizin için sorunu kökten garantili şekilde çözelim. Su kaçağı tespiti için deneyimli personel kadromuzla birlikte sizlere hizmet vermekten zevk duyuyoruz.

Kullandığımız aletler sayesinde dakikalar içerisinde tespitimizi yapıp sorunu çözüyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece bizlere en kısa sürede ulaşmak ve işi bize bırakıp arkanıza yaslanmak. İddia ettiğimiz bütün sözlerin arkasında duruyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize bütün her şeyin yanında bir de %100 tekrar su kaçağı sorunu yaşamama garantisi veriyoruz. Sizlere yapılan bilgilendirme dışında aklınızda kalan bir sorunuz veyahut bir sorununuz varsa işlem sırasında, öncesinde ya da sonrasında iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin! %100 Garanti ile çalışıyoruz. Üstün teknoloji, uzman ekip ve yıllardır getirdiği engin tecrübemiz ile tüm tesisat sorunlarınızda çözüm için 7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.

Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

HACIMAŞLI MAHALLESİ SU KAÇAĞI

HACIMAŞLI MAHALLESİ SU KAÇAĞI

Hacımaşlı Mahallesi su kaçağı problemlerinize çözümler üretmeye devam ediyoruz. Uzman ekibimizle ve son teknoloji hizmetimizle yaşayacağınız tüm sorunlarınızda sizlere çözümler sunmak için yalnızca bir telefon uzaktayız. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerden aldığımız geri dönüşlerden son derece memnunuz.

Güler yüzlü ekibimizle sizleri memnun etmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Temiz ve düzenli çalışma prensibimizle sizlere yardımcı olmak için buradayız. Sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Ardından tekrar sorun yaşamanızı önlemek adına türlü önlemler alıyoruz. Sizlerin içi rahat olsun diye ustalarımız gerekli bilgilendirmeleri de sizlere sunmaktan geri durmuyor.

KIRMADAN SU KAÇAĞI TAMİRİ

Kırmadan su kaçağı tamiri yapan Saraylar firmamız İstanbul’un her iki yakasında da hizmetinizdedir. Tamamen son teknoloji cihazlarımızla bu işlemi kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar destekli ekipmanımız sayesinde duvarınızı kırmadan tesisatınızda ki sorunu tespit ediyoruz.

Hacımaşlı Mahallesi su kaçağı sorunlarınızda, tespit sonrası duvarınızı ve parkelerinizi kırmıyoruz. Fayanslarınızı parçalamadan yerinden söküp onarım işlemi sonrası tekrar monteleme işlemine geçiyoruz. Sizlere arkamızda temizlik yükü bırakmıyoruz. Deneyimli bir tesisatçı çoğu zaman nokta atışı şekilde su kaçağının yerini bulabilir. Kaçak bulamayan ustalar genelde kaçağı bulmak için birden fazla noktada yıkım işlemi yapıp sizlerden tesisatınızı değiştirmenizi isteyebilir. Oysa birden fazla patlak yoksa komple tesisat değiştirmek zorunda değilsiniz.

Ucuz maliyetlerde sizlerin sorunlarını yalnızca profesyonel firmalar çözmektedir. Evinize gelen firmaya işlem yaptırmadan önce mutlaka kameralı cihaz kullanılması talebinizi iletiniz. Tadilat maliyetlerinizi en gelişmiş ve yeni çözümleri kullanarak en aza indirebilirsiniz. Üstelik cebinizden çıkan paraya değip değmeyeceğinden hiç kuşkunuz olmasın.

Sayarlar Tesisat %100 para garantisi ile memnun kalmadığınız hizmetin bedelini kayıtsız şartsız geri iade etmektedir. Hacımaşlı Mahallesi su kaçağı için bizlere güvenin. Sayarlar Tesisatın en önem gösterdiği ilkelerden birisi olan dürüstlüktür. Bu nedenle müşterilerimize doğruluğundan şüphe ettirecek beyanlarda bulunmuyoruz. Sonuç olarak siz de eğer böyle herhangi bir sorunla karşı karşıya iseniz endişelenmeyin. En kısa süre içerisinde bize ulaşın, biz gerekeni yapalım. İçiniz rahat, cebiniz ferah olsun. Siz de eğer su kaçağı sorunu yaşıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Su kaçağı faturanıza yansımasın!

Tel: 0 542 125 58 30

Sayarlar Tesisat olarak her daim hizmetinizdeyiz.

FERAHEVLER SU TESİSATI

FERAHEVLER SU TESİSATI

Ferahevler su tesisatı sorunlarıyla uğraşmanıza gerek kalmadı. Sayarlar Tesisat ile sudan sebeplerle huzurunuzun kaçmasına izin vermeyeceğiz. 7/24 ulaşabileceğiniz uzman teknisyenlerimiz;  sizlerin her türlü tesisat sorununuz da en hızlı şekilde çözüm üretmek için çalışmaktadır. Geliştirilen son teknoloji ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veren şirketimiz aynı zamanda sizleri gereksiz ekonomik güçlüklerden de kurtarmaktadır.

Alt komşunuzun dairesine akıntı yapan banyo tesisatınız nedeniyle huzurunuz kaçmasın. Sayarlar Tesisat ile çözüm yolu çok kolay. Yılların getirdiği engin tecrübe ile Arnavutköy su tesisatı ile ilgili tüm konularda şirketimiz yanınızda. Size temiz ve konforlu bir yaşam alanı kuracağımıza %100 oranında inanıyoruz. Bize güvenebilirsiniz. işinde uzman olan ve yıllardır sektörde hizmet veren profesyonel ekibimiz; son teknoloji kamera sistemi ile tesisatınız da bulunan tüm çatlak,kaçak,kırık ve tıkanıklığa anında çözüm yolu sunacaktır.

Tıkanıklık nedeniyle korkuyla klozet kullanmaya artık son. Atık peçeteler,bebek bezleri veya yabancı cisimlerle tıkanan giderler Sayarlar Tesisat güvencesiyle kesin çözüm imkanı sağlanmaktadır. Reklam yapmıyoruz. Tamamen akıllı sistemler ile noktasal çalışarak eski usül kırma sistemi yerine sizlere yenilik ile hizmet ediyoruz. Yağ,pas veya tesisat dizilimi yanlış yapılan lavabolara yapılan geçiçi çözümleri unutun. Lavabonuzdan gelen sizi ve evinizi rahatsız eden kötü kokuları en hızlı ve en temiz şekilde ile çözüme ulaştıracağız. Arnavutköy su tesisatı işlemlerinde %100 başarı oranı ve müşteri memnuniyeti garantisi sağlıyoruz.

SU KAÇAKLARI NASIL BULUNUR?

Ferahevler su tesisatı için hizmet veren Sayarlar tesisat;  geliştirilen son teknoloji bilgisayar destekli kamera sistemi ile tamamen renkli şekilde tesisatınızı inceleyerek noktasal olarak tespit etmektedir. Para kazanma umuduyla fayanslarınızı kıran ve tahmini işlem yapan ustalar gibi değiliz. Uzman eğitimli profesyonel teknisyenlerimiz hiçbir kırma işlemi yapmadan direkt sonuç odaklı çalışır. Ve kaçağın tespiti yapılır. Kaçak tespiti yapılan tesisatın onarımı yapılırken özenle çıkarılan fayans ve mermerler tek tek düzgün bir şekilde monte etme işlemi yapılır ve sizleri en büyük zorluklardan biri olan temizlik işleminden tamamen kurtarır.

Tamamen profesyonel ekibimiz ile hizmet veren Sayarlar Tesisata web sitemiz,telefon ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

İnternet sitemiz: Sayarlar.com

FERAHEVLER MAHALLESİ SU TIKANIKLIĞI

FERAHEVLER MAHALLESİ SU TIKANIKLIĞI 

FERAHEVLER MAHALLESİ Su Tıkanıklığı açma servisi olarak biz Sayarlar Tesisat;  günün tüm saatlerinde hizmet vermekteyiz. Günlük hayatta bulunduğunuz yapı içerisinde banyo, mutfak ya da herhangi bir kısmında tıkanıklık yaşamanız oldukça normal bir durumdur. Fakat bu durumda kendi yaptığınız onarma işlemi yanlış ya da daha büyük sonuçlar doğurabilir. Biz firmamız bünyesinde çalıştırdığımız uzman ekipler ve son teknoloji ürünler sayesinde bu tıkanıklık sorunu oldukça hızlı bir şekilde ve kesin bir şekilde çözmekteyiz. Yaptığınız herhangi bir müdahale geçici olarak size çözüm sunsa da bu önerilen bir çözüm yöntemi değildir.

Sizde su tıkanıklığı problemi yaşıyorsanız mutlaka bizlere ulaşın.

TIKANIKLIK AÇMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

 

Tıkanıklık oluştuğu sürede bu sorunun kesin çözümü için en etkili yöntem uzman ekiplerden destek almaktır. Bizler bunun için varız.Her türlü tıkanık problemlerinde gelişmiş aletler ile kaliteli hizmet sunmaya hazırız. Tıkanıklık, fazla kullanılan tuvalet kağıdının tuvalet deliğine atılmasında,atılan hijyen ürünleri ya da bebek bezleri, düşen cisimler ya da toplu bir saç vb. gibi cisimler giderlerin tıkanmasına sebep olur.

Tıkanıklık açma işlemi, tıkanıklığın yerine ve büyüklüğüne göre değişen bir durumdur. Küçük tıkanıklıklar için, basit yöntemler kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Bunlar arasında, kaynar su kullanma, doğal soda ve sirke kullanma, manuel boru temizleyici kullanma yer alır. Fakat, daha büyük ve karmaşık tıkanıklıklar için profesyonel yardım almanız gerekir. Bu durumda, tesisatçılar, özel cihazlar kullanarak tıkanıklığı açabilmektedir. Tıkanıklık probleminiz olduğunda bu sorunu Sayarlar Tesisat olarak bize iletmeniz durumunda ; kameralı tıkanıklık açma sistemi ile kısa sürede sorunun ana kaynağını buluyoruz.

Bu konuda çözüm olması için birkaç yöntem denenmektedir. Bunlar pimaş açıcı kimyasallar, tuvalet tıkaçları, robotla tıkalı tuvalet açma gibi yöntemlerdir. Sayarlar Tesisat olarak biz bu aşamada devreye giriyoruz. Kendi yöntemlerinizle uğraşmak yerine bizi çağırın tıkanıklığın nereden kaynaklı olduğunu gün içinde tespit edelim. Size hemen dönüş yapıp aynı gün içerisinde sorun tespiti yapalım.

7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.

Kaliteli ve güvenli bir hizmet için mutlaka bizi arayın.

İletişim için; 0552 010 58 30

FATİH MAHALLESİ SU TESİSATI

FATİH MAHALLESİ SU TESİSATI

Fatih Mahallesi su tesisatı olarak Sayarlar Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekle birlikte  aynı gün içerisinde su tesisatı sorun tespiti ana kaynağı bulma gibi işlemleri kısa soluklu bir şekilde başaran bir firmadır.

Su tesisatı hayatımızda çok önemli bir yer arz eder. Günümüzde hayatımızı kolaylaştıran başlıca hizmetler arasında yer alır. Su tesisatının bir evde kesinlikle bulunması gerekiyor. Temiz su tesisatı olarak da bilinen su tesisatı, evlerde sıcak ve soğuk suyun ayrı ayrı kullanılmasını amaçlamaktadır. Bunun içinde sıcak ve soğuk suyu farklı borulardan geçirir. Bu sayede sıcak ve soğuk su birbirine karışmadan evlerimize ulaşmış olmaktadır.

Su tesisat problemleri hemen hemen her yapıda yaşanabilecek bir problemdir. Su tesisatı yapılırken dikkat edilmesi gerekir, su tesisatı zor bir iştir. Zaman, uzmanlık ve özen gerektiren bir çalışma gerektirmektedir. Bu nedenle tesisatın tamamı bir kaç aşamadan meydana gelir. İç tesisat bu yapının ilk aşamasıdır. Bu aşamada binadaki tüm dairelerde su dağılımı sağlanması gerekir. Bu su dağılımını gerçekleştirebilmek için boru montajı yapmak gerekmektedir. Boruların kalitesi bu aşamada çok önemlidir. Biz bu sırada Sayarlar Tesisat olarak en kaliteli ve en güvenli aletleri sizlere sunmaktayız. Ayrıca borular görünür olacağından estetik bir şekilde de düzenlenmelidir.

7/24 Su Tesisatı

Bir diğer aşama ise beslenme borusudur. Bu döşemenin temel amacı suyun kaynağının ilk kısmından evlerimize ulaşmasıdır. Bu yapılan işlem sayesinde temiz su elde edilmektedir. Bu döşeme kısmı yerin altından yapılmaktadır. Fatih Mahallesi ve bölgesinde yapılarda gözlem yapılarak nasıl bir tesisat yapılacağı hakkında uzmanlarımız karar vermektedir. Kullanılan borularda kış soğuğuna dayanabilen ve donmaması gereken kalitede borular kullanarak bu boruları sayaca bağlanmaktadır. Tüm bu işlemler sayesinde belediyeler de faturalandırma işlemini gerçekleştirir.

İstanbul içinde önde gelen bir firma olan Sayarlar Tesisat Fatih Mahallesi su tesisatı alanında, çevre ilçe ve mahallelerde hizmet vermek üzere 7/24 sizleri beklemedeyiz. Daha detaylı bilgi almak ve bu kaliteli hizmetten yararlanmak için bizimle mutlaka iletişime geçin.

Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30