İslambey Mahallesi Su Tesisatı

İslambey Mahallesi Su Tesisatı

İslambey Mahallesi Su Tesisatı ve İstanbul genelinde yılların getirdiği tecrübemiz ile aralıksız devam eden çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize %100 kalıcı çözümler üretiyoruz. Hijyenin insan sağlığının önemini anladığımız korona döneminde ortaya çıkan suyun değerini anlıyor ve sizlere  bu konuda hizmet veren Sayarlar Tesisat olarak gurur duyuyoruz.

İslambey Mahallesi Su Tesisatı

Yemek yaparken,duş alırken veya bulaşık yıkarken tıkanan giderlerden sıkıldınız mı? Uzman ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli Sayarlar Tesisat en az maliyet ve en kısa sürede siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızda.

İslambey Mahallesi Su Tesisatı Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde öncelerde  fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılırdı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreçti. Ayrıca tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulanamadaığında çalışmalar sonuçsuz kalmaktaydı.

Sayarlar Tesisat robotla pimaş açma işlemlerinde %100 kesin sonuçlar elde ediyoruz. Üstelik firmamız tarafından kullandığımız teknolojiler sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiriyoruz. Pimaş tıkanıklığı çoğu zaman yabancı cisimler yüzünden olur. Bu gibi durumlarda robotla açma işlemi gerçekleştirmektedir.

İslambey Mahallesi Su Tesisatı

Kameralı tıkanıklık açma çalışmalarında kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içi görüntülenmektedir. Böylelikle görüntülü tıkanıklık açma çalışmaları sırasında, yağlanma gibi olumsuz durumları da kolayca tespit edebiliyoruz. Borunun yağlanması genellikle mutfak lavabosundan ortaya çıkan bir sorundur. Özellikle bulaşık yıkanırken lavabo giderine giren yağ, borusuda yağlanmaya sebep olur.

İslambey Mahallesi Su Tesisatı ile Sayarlar ailesi, çıkabilecek tüm onarım çalışmalarını bünyesinde barındırdığı ekiplere yaptırmaktadır. Ekiplerimiz, tuvalet ve banyonuzdaki klozette tamirat işlerini tamamladıktan sonra temiz şekilde kullanıma hazır bir olarak sizlere teslim ederler. Profesyonel firmalar aracılığı ile alacağınız tıkanıklık açma hizmeti son teknolojik, modern cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar dedektörlü ya da kameralı olarak tasarlanmıştır. Tüm giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar için kullanılabilen modern cihazlarla işlem yapan bununla birlikte kendi alanlarında uzman ekipler işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedirler.

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında tüm ilçelere aynı gün hizmet vermekteyiz.Tüm tıkanıklık sorunlarında deneyimli ekibimiz ile tüm saatlerde hizmetinizdeyiz. Termal tıkanıklık tespiti ya da diğer tıkanıklıklar için bize ulaşmayı unutmayın.

Daha iyi bir hizmet alabilmek için belirtmiş olunan telefon numarası ile görüşmelerimiz

İletişim için; 0552 526 40 49

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir