İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı

İçindekiler

İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı

İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı sorunu yaşıyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Sayarlar Tesisat olarak 7/24 hizmetinize ve sorunlarınızı çözmeye hazırız. Eğer su kaçağı olduğuna dair şüpheleriniz varsa ya da çevrenizden bu şekilde şikayet almakta iseniz bize bir telefon ile ulaşarak bilgi alabilmekte ve hizmet talep edebilmektesiniz.

İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı

Gelişen teknoloji dünyasına uyum sağlamakta olup son teknoloji ürünler ve alanında uzman teknisyenlerle az maliyete yüksek kalite hizmet vermekteyiz. İnternette birçok sayfada boğulduysanız bizler Sayarlar Tesisat olarak sizlerin yanındayız. İstanbul’un iki yakasında da sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı sorunlarınız için bizi arayın. Sayarlar Tesisat ile günün her saatinde hizmet vermeye hazırız.

Su Kaçağını Tespit Ederken Kullanılan Ekipmanlar

Frekansları dinlemek için kulaklıklar. Su borusu kaçaklarını tespit etmek için ses frekansı sensörlü işitme cihazı kullanılmaktadır. Duvarların ve tavanların ıslanmasına neden olan içme suyu sistemlerindeki sızıntılar, uzun süre fark edilmeden bırakılırsa yapılara zarar verebilmektedir. Bir dinleme cihazı tam yerini saptar, böylece sadece parazitin ortadan kaldırıldığı gereksiz maliyetleri ödemeniz gerekmekte.

İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı

Bu, su kaçağı dışındaki borulardaki anormallikleri belirlemek için gerekli olan bir su kaçağı detektörüdür. Termal Kameralar; Kızılötesi kameralar, su kaçaklarını tespit etmekten çok yardımcı bir cihaz olarak kabul edilmektedir. Özellikle sıcak su borularının nereye aktığını gösterir ve yerden ısıtma tesisatlarının parke olmayan alanlarındaki kaçakların tespitine yardımcı olmaktadır.

Nem ölçer; duvarlar ıslak veya ıslaksa, yardımcı olarak bir nem ölçer kullanın. Uzman kadromuz evinizdeki nem ve rutubet problemlerini tespit etmek için bu cihazı kullanabilir. Kurulum dozaj pompası; Saf su borularındaki sızıntıları tespit etmek için yardımcı ekipman. Sızıntı tespiti sırasında kullanılmaktadır.

Kaçak bulamayan ustalar genelde kaçağı bulmak için birden fazla noktada yıkım işlemi yapıp sizlerden tesisatınızı değiştirmenizi isteyebilmekte. Birden fazla patlak yoksa komple tesisat değiştirmek zorunda değilsiniz. 7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin. İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı Sayarlar Tesisat.

Telefon:0 542 125 58 30             

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Sayarlar Tesisat olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir