Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı

İçindekiler

Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı

Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı sorunları, zemininizin rutubetli, damlayan veya rutubetli görünmesi ile başlar. Dairenizle komşu daire veya binalar arasında nem sızmaya başladığında da su sızıntılarını fark edebilirsiniz. Bu tesisat sorununu çözmek istediğinizde aklınıza oturduğunuz evde veya çalıştığınız binada sayısız tadilat adımı gelebilmektedir. Sayarlar Tesisat ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı

Ancak bu eski montaj yöntemleri yerine, teknolojinin imkanlarına sahip cihaz ekipmanları ile su kaçaklarını hasarsız ve hasarsız tespit ederek damlama, rutubet veya rutubet gibi sorunları hızlı bir şekilde tespit edip çözmekteyiz.Sizden veya çevrenizden su kaçağı olduğuna dair sorunlarla karşılaşıyorsanız bizlerle iletişim kurarak sorununuza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Bu yüzden Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı biz Sayarlar Tesisat olarak her daim yanınızdayız. Çünkü sizler için en pratik ve uygun çözümleri buluyoruz ve evlerinize getiriyoruz.

Yaşadığınız alanlara zarar vermeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu sayede hızlı bir şekilde sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı. Ardından sizler de rahat bir nefes alıyorsunuz. Yıllanmış tecrübemiz ve alanında deneyimli ekibimizle tüm su kaçakları konusunda başarılı tespitler yapmaktayız.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • Duvarda veya tavanda nem, kabarcıklar veya kabarcıklar varsa
  • Su faturanız her zamankinden daha yüksek görünüyorsa
  • Ahşap ve fayans zeminlerde su birikiyorsa
  • Kazandaki su sürekli azalıyorsa
  • Su sayacı sürekli çalışıyorsa
  • Su betondan dışarı akarsa

Mutfakta su kaçağı ile ilgili en yaygın sorun, sıcak su borusunun kırılmasıdır. Ev hanımları bulaşıkları yıkamak için sıcak suya ihtiyaç duyarlar, bu yüzden çok kullanmak zorunda kalırlar. Mutfak nargilesi sağlam ve kalitesiz ise borunun kırılması kaçınılmazdır. Tuvalet kaçaklarının en yaygın olduğu alanlardır. Tesisat zamanla dayanıklılığını kaybeder ve şebeke basıncı borunun patlamasına neden olacak kadar yüksektir.

Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı

Kanalizasyon hatlarının montajı için firmamız kamera sistemi ile görüntüleri göstermekte ve dinleme cihazları ile temiz su borularındaki noktaları tespit etmektedir. Banyodan aşağı akan su. Firmamızın klozetten alt kata su kaçaklarının fotoğrafını çekme hizmeti sayesinde, sızıntının yeri kolayca tespit edilerek borulardaki çatlak, kırık ve eğimler kolayca tespit edilir. Banyodaki su kaçaklarını tespit etmek için dinleme cihazı da kullanılmaktadır. İşitme cihazları ile ustalarımız içme suyu tesisatınızdaki arızaları tespit edebilir.

7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.                             

Telefon:0 542 125 58 30             

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Sayarlar Tesisat olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Kartaltepe Mahallesi Su Kaçağı

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir