Kemalpaşa Mahallesi Su Tesisatçı

Kemalpaşa Mahallesi Su Tesisatçı

Fatih Kemalpaşa Mahallesi Su Tesisatçı hizmetimizi almadan önce aklınızdaki sorunları kaldırmak istemekteyiz. Hizmet sonunda sürpriz fatura almayacağınızı garanti etmekteyiz. Ödediğiniz rakamlar çok uygun olmasını sağlar. Bu konuda kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma sonucunda firmamızın ucuz ve kaliteli işler yaptığını görebilirsiniz. Lavaboda, mutfağınızda veya banyonuzda tıkanıklıklara neden olan tıkanıklıkları gidermek istiyorsanız bizi arayın. Kendime bulduğum çözüm sadece küçük bir sorunu çözmektedir. Özenle hazırlanmayan ve araştırılmayan önerilen çözümler tesisatınıza zarar vermektedir.

Kemalpaşa Mahallesi Su Tesisatçı

Lavabo Tıkanıklığı Sebepleri

Mutlak sebep artıkların, özellikle yağlı olanların lavabonuzu tıkamasıdır.

Çay posası dediğimiz çay kırıntıları lavaboların tıkanma nedenlerinin başında gelmektedir. Bir binanın inşaatı sırasında, harç, moloz vb. gidere yıkanmaktadır. Eski evlerde ortaya çıkan bir başka sorun da gider borularının daralmasıdır. Bu, tıkanmış mutfak lavabo giderleri, tortu birikmesi, kireçlenme ve daha fazlası anlamına gelmektedir. Ayrıca, günümüzde en yaygın mutfak drenaj tıkanıklıkları arasında, sebze ve meyve gibi yer mahsullerinin lavabodan aşağı akmasına neden olarak lavabo giderini tıkayan kir ve küçük taşlar vardır.

Lavabonun tıkanmaması için dikkatli kullanılmalıdır. Mutfak giderini tıkayan, döktüğümüz yemeklik yağdır. Yemeklik yağ zamanla boruların içinde birikerek boruların akışını engellemektedir. Boru çok daralırsa tıkanma meydana gelir ve su mutfaktan geri akmaya başlamaktadır. Tıkalı mutfak giderlerine kamera ve robotik sistemle müdahale ederek tıkanıklık sorununu çözün. Ustalarımız borularda kalıntı veya tıkanıklık olup olmadığını kamera destekli görüntü işleme kullanarak gösterir ve soruna çözüm bulmaktadır.

Kemalpaşa Mahallesi Su Tesisatçı

Tıkanan lavaboları açmak için saatlerce uğraşmak, lavabo ve gider pompalarını açmak için kullanılan sıvılarla uğraşmak artık geçmişte kaldı.Kamera sistemleri yeni nesil lavabo açma yöntemleridir.Biri ile tıkanmış bir borunun içini görebilirsiniz. Tıkanmanın nedeni uygulama hatası olsa bile bazı durumlarda lavabo tıkanması bir işlem hatasından da kaynaklanmaktadır. Borunun içini kamera ile teyit ettikten sonra şantiye sorumlusu size eğimi, boru çapının daralmasını, inşaat çökmesini vb. gösterecek ve kalıcı bir çözüm önerecektir.

Su Tesisatçı ihtiyacı duyduğunuzda neler yapabilirsiniz? Dilerseniz Sayarlar Tesisat’ın uzman ekibine aşağıdaki iletişim bilgilerinden tek tuşla ulaşabilirsiniz:

Fatih Kemalpaşa Mahallesi Su Tesisatçı Telefon: 0 542 125 58 30

Kemalpaşa Mahallesi Su Tesisatçı WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir