Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Gerek yoğun kullanım gerekse altyapısal olarak ortaya çıkan Yıldırım Mahallesi Tıkanıklık Açma sorunu için çözüm Sayarlar Tesisat. Son yıllarda ortaya çıkan ve değeri anlaşılan kişisel hijyen için önemli olan durumlardan biri olan lavabo ve klozet tıkanıklıkları için bize güvenebilirsiniz. Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma Sayarlar Tesisat sayesinde artık daha güvenli ve sorunsuz. Kullandığımız aletler de uzmanlaşmış, tecrübeli ekip arkadaşlarımızla evlerinize misafir olmaktayız. Kullandığımız malzemeler söz konusu olduğunda son teknolojiden ve kaliteden asla ödün vermemekteyiz.

Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanması mutfak giderlerinden bahsediyorsak eğer neden genellikle çay çöplerinin boru kıvrımlarında birikmesiyle oluşmaktadır. Bu nedenle tıkanıklık gerçekleşmektedir. Banyo lavabolarında ise nedenlerin en büyüğü saç kıllarıdır. Özellikle duş sonrası yumak halinde ki saçlar giderlere tutunarak gideri tıkar. Diğer kıl tüy saç sakal gibi atıklarında kendisine tutunmasını sağlayacak gideri tamamen tıkamaktadır.

Tesisat arızalarının yaşam alanlarınızda meydana getirebileceği pek çok olumsuz ve can sıkıcı durumun bilincindedir. Bu sebeple gelişen teknolojiden de destek alacak tesisat arızası onarım ve tamir işlemlerini her geçen gün ilerlemekte olan Sayarlar Tesisat, her çeşit tesisat arızalarına pratik ve hızlı şekilde müdahalede bulunmaktadır.

Mutfak Lavaboları Neden Tıkanmaktadır?

Artıkları lavaboya değil çöp kutusuna atın.

Çay köpüğü, yemek artıkları, çakıl taşları ve bitkisel toprak parçacıkları boru dirseklerinde toplanmaktadır. Zamanla atıklar kanalizasyonda biriktiği için kanalizasyona giremez. Çoğu zaman borudan akacak yeri olmayan su geri teperek dökülmeye neden olur. Yemeklik yağı döktükten sonra sıcak su dökmezseniz yağ boruya yapışacak ve su dışarı çıkmayacaktır.

Saç veya sabun artıklarını lavaboya atmayın. Saç, saç ve diğer döküntüleri çöp kutusu yerine lavaboya atmak tıkanıklıklara neden olmaktadır. Ek olarak, sabun artıkları borulara yapışmaktadır. Ve su akışını yavaşlatmaktadır. Profesyonel sıhhi tesisat ile binadaki file duvarlar geniş tutulur ve borular dikey olarak düzenlenir. Bu nedenle suda çözünmeyen katıların uzaklaştırılması nedeniyle tıkanma meydana gelmez. Su ve katılar doğrudan kanalizasyona gitmektedir. Uygun eğim olmadan döşenen borularda sıklıkla tıkanma meydana gelmektedir.

Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Fatih Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma ihtiyacı duyduğunuzda neler yapabilirsiniz? Dilerseniz Sayarlar Tesisat’ın uzman ekibine aşağıdaki iletişim bilgilerinden tek tuşla ulaşabilirsiniz:

Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma Telefon: 0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir