Sahilyolu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sahilyolu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sahilyolu Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi için servis personellerimiz çağrınızı bekliyor. İstanbul bölgesinde hizmet mi arıyorsunuz? Bizlere ulaşın.

Bu yüzden tıkanıklığın nedenleri arasında kullanılmış tuvalet kağıtlarının, hijyen ürünlerinin ve bebek bezlerinin klozete atılmasını gösterebiliriz.

Çünkü yanlışlıkla düşen cisimler, mendiller, saç topluluğu vb. gibi cisimler boru giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Tıkanıklığa neden olan cisim eğer dışarıdan görünüyor ise sizler, gider borularına zarar vermeden bu cisimleri çıkartabilirsiniz. Bununla birlikte tıkanıklık açmak için pompalardan da yardım alabilirsiniz.

Sahilyolu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanması mutfak giderlerinden bahsediyorsak eğer neden genellikle çay çöplerinin boru kıvrımlarında birikmesiyle oluşur. Bu nedenle tıkanıklık gerçekleşir.

Banyo lavabolarında ise nedenlerin en büyüğü saç kıllarıdır. Özellikle duş sonrası yumak halinde ki saçlar giderlere tutunarak gideri tıkar. Diğer kıl tüy saç sakal gibi atıklarında kendisine tutunmasını sağlayarak gideri tamamen tıkar.

Tıkanıklık, gözle görülmeyen bir nedenden dolayı oluşmuş ise bir tesisat firmasından yardım alınız. Sahilyolu Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi evinizde oluşan tıkanıklıklara kendi imkanlarınızla çözümler bulabilmenin yanı sıra biz Sayarlar Tesisat ile destek alabilirsiniz.

Tıkanmış Lavabo Evdeki Malzemelerle Nasıl Açılmaktadır? 

Lavabo Gideri Üzerindeki Kalıntıları Alın: Bulaşık yıkama sırasında lavabo içine bazı yemek artıkları dökülmekte. Bu yemek artıkları lavaboyu tıkar. Tel Yardımıyla Lavabonuzu Temizleyin: Lavabo giderinde bir şeyler takıldığını düşünüyorsanız; tel yardımıyla delikleri temizleyin.

Karbonat & Sirkeli Su Hazırlayın: Lavabo tıkanıklığını açmak ve giderde oluşan kireçlenmeyi önlemek için sirkeyle karbonat size yardım edecektir.Tuz ve Sirke ile Temizleyin: Evinde karbonat olmayanlar, lavaboyu nasıl temizleyeceğini düşünmekte. Onlar için de bir yöntem öneriyoruz. Sofra tuzu veya kaya tuzu varsa bu yöntem için deneyebilirsiniz: Lavabo deliklerinin uzun süre temiz kalması  için bu temizlik önerileri haftada bir yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Sahilyolu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sizler de sürekli tıkanan lavabolardan şikayetçi iseniz Kamera ile mutfak lavabosu açma işlemimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede problemlerinizde Sayarlar Tesisat ile elveda diyin. İstanbul’un her noktasından bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu yüzden SAYARLAR TESİSAT  olarak yapılan tamiratlara 1 yıl garanti belgesi vermekteyiz. Bundan dolayı su kaçağını bulamazsak ücret talep etmiyoruz.

Beylikdüzü Sahilyolu Mahallesi Tıkanıklık Açma ile yanınızdayız.                 

Telefon:0 542 125 58 30                         

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir