Tahtakale Mahallesi Su Tesisatı

Tahtakale Mahallesi Su Tesisatı denildiğinde akla ilk gelen adres sayarlartesisat.com yüksek kalteli hizmeti ile sizlerle.

Firmamız su tesisatı noktasında Tahtakale Mahallesi Su Tesisatı olarak İstanbul’un tüm ilçelerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Avrupa ya da Anadolu yakası farketmeden nerede olursanız olun almak istediğiniz işlemi bizlerle paylaşmanız yeterlidir. İstanbul için bütün adreslere servisimiz mevcuttur.

Tahtakale Mahallesi Su Tesisatı

Su tesisatında meydana gelen arızalar nelerdir?

  • Boruların deformasyonu:  Her şeyde olduğu gibi su tesisatında kullanılan boruların da bir ömrü vardır. Bu borular zaman ilerledikçe çürümeye başlar ve tesisat sistemini kaldıramayacak kadar deforme olmuş olur. Bu deforme sonucunda su tesisatınızda sızıntılar ve çatlaklar oluşması muhtemeldir.
  • Ek yerlerinin deformasyonu
  • Malzeme hataları
  • Oksitlenme: Yıllanmış yapılarda sık görülen bu oksitlenme boruların paslanması ve çürümesine neden olur. Bu çürüyen ve paslanan borular dayanıklılığını kaybeder. Böylece su sızıntıları için fırsat doğmuş olur.
  • Üretim hataları: Teknoloji ile birlikte üretim sorunsuz ilerlese de bazı parçalar piyasaya hatalı olarak sunulur. Bu parçalar tesisatınıza zarar vermektedir.
  • Kireçlenme: Hepimizin bildiği üzere güzel arıtılmayan su içerisinde kireç barındırır. Bu kireç miktarı ne kadar çok olursa borularımız o kadar zarar görür.

Su tesisat firmanızı seçerken, tercih etmeniz gereken özellikleri paragrafımızda bulabilirsiniz. Tesisat konusunda en sık görülen problemler; su sızıntıları, gider sorunları, klozet tıkanmaları, geri basma, pimaş sorunları ve fayans altı boru sorunları olarak öne çıkmaktadır. Diğer lavabo, küvet, batarya sorunları; tesisat alanında basit çözümleri olan sorunlardır.

Terkos Mahallesi Su Tahtakale Mahallesi Su Tesisatı

Yaşam alanlarınızda pis su tahliyeleri için kullanılan pimaşların içerisini kamera ile görüntülüyoruz. Su tesisatınızın röntgenini çekiyoruz. Kameralı cihazımızın kullanım sırasında ucuna bir sinyal verici yerleştiriyoruz. Tıkanıklık ya da sızıntı noktalarına geldiğinde bizlere uyarı veren bu sinyal, işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Kamera aynı zamanda kayıt almaktadır. Sonrasında kamera görüntüleriyle yaptınızın analizleri sizlerle paylaşıyoruz. Nasıl bir yol izleyeceğinize beraber karar veriyoruz.

Güvenilir ve garantili hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz. Sayarlar Tesisat olarak hizmetinizdeyiz. Sizlere ihtiyacınız olmayan hiç bir hizmeti sunmuyoruz. Gereksiz maliyet yükünden sizleri kurtarıyoruz. Müşterilerimizin her birine değer veriyoruz. Küçük, büyük iş ayırt etmiyoruz. Herkese eşit derecede ve güvenli hizmet sağlıyoruz. Tahtakale Mahallesi Su Tesisatı  7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.                          

Telefon:0 542 125 58 30 WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis