Yenimahalle Mahallesi Su Kaçağı

Yenimahalle Mahallesi Su Kaçağı

Yenimahalle Mahallesi Su kaçağı sorunu yaşıyorsanız hayıflanmanıza hiç gerek yok. Sayarlar Tesisat 7/24 güvenilir hizmet ile yanınızda. Yapınız artık kırılmayacak ve dökülmeyecek. Bu sorunların çözülmesi için gereken deneyimli ustalar ve son derece teknolojik alet kullanımıdır. Dışarıdan izlemeye imkan sağlayan son teknoloji kamera sistemimiz tesisatınız da bulunan kaçak ve çatlakları noktasal olarak bulur ve %100 oranında çözüm garantisiyle onarımı sağlanır.

Noktasal çalışma sebebiyle kırmadan siz değerli müşterilerimiz ve komşularınızı rahatsız etmeden en hızlı şekilde onarım sağlar. Su Kaçağı Probleminiz var ise bizleri aramadan önce almanız gereken önlemler; Evinizde veya işyerinizde bu sorun olabilir. Kaçağı sorununu gözlemlediğiniz veyahut fark ettiğiniz anda vanayı kapatın. Sıkıca kapattığınıza emin olun. Evinizin ya da bulunduğunuz yaşam alanında, yeri ve duvarları kontrol edin. Ardından prize yakın akıtma yapan yer varsa sigortayı kapatın. Son olarak en kısa sürede bizlere ulaşın.

Su Kaçağı Bulma

Komşunuz her gün kapınızı çalıyorsa ve su faturanız beklentinizin üzerinde geliyorsa bizleri arayın. Profesyonel ekibimizin son teknolojik cihazlarla gelip tespit yapsın. Böylece bulduğu sorunlarla ilgili sizlere rapor sunsun. Bizleri aramak için geç kalmayın. Geçiçi çözümler bulup siz sevgili müşterilerimizi asla mağdur etmiyoruz. Garantili ve kesin çözümlerle yıllardır Saraylar Tesisat olarak yanınızdayız. Hem tesisat sırasında hem tesisat sonrasında aklınıza takılan her sorunuz için muhattap olmaya hazırız.

Su kaçağı bulma işleminde kameralı cihazlar yüksek maliyetlerde olduğundan dolayı her firma bu aletleri kullanmıyor. Evinize gelen firmaya işlem yaptırmadan önce mutlaka kameralı cihaz kullanılması talebinizi iletiniz.Paranızı garanti altına almak ve sizleri memnun etmek en temel gayemizdir.

Noktasal yapmış olduğumuz çatlak ve kaçak tesiplerimizle %100 oranında özüm bulma garantisi veriyoruz.

Yeni kameralı su kaçağı bulma yöntemlerinde ise dairede su borusunun patlak olduğu yer noktasal olarak bulunabilmektedir. Onarım sonrası temizlik derdine son Sayarlar Tesisat olarak yaşam alanınızı en temiz şekilde bırakma garantisi veriyoruz.

Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7/24 hizmete hazırız.

Tesisata 7/24 web sitemiz , telefon ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz .

Tel no :  0552 010 5830

Yenimahalle Mahallesi su kaçağı için;

SAYARLAR TESİSAT OLARAK YANINIZDAYIZ.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir