Ataköy 3 4 11 Kısım Tıkanıklık Açma

Ataköy  3 4 11 Kısım Tıkanıklık Açma sorunlarınızı sizler için çözüyoruz. Tıkanıklık evinizin neresinde olursa olsun arayacağınız ilk firma biz olalım. Tıkanıklık problemini firmamıza iletmenizi istiyoruz buna müteakip kameralı tıkanıklık açma imkânı sayesinde öncelikle arızanın tespitini yapıyoruz. Ataköy 3 4 11 Kısım Tıkanıklık Açma Elimizde olan bu imkân sayesinde boşuna işlem ve emek sarf etmiyoruz.

Ataköy 3.4.11.Kısım Tıkanıklık Açma

Ataköy 3 4 11 Kısım Tıkanıklık Açma

Tesisat arızalarında sıklıkla ihtiyaç duyulmakta olan tuvalet tıkanıklığı oldukça can sıkıcı bir durum olabilir. Bunun yanı sıra acil müdahale gerektirecek olan bu tesisat arızası, uzman bir tesisat ustasının müdahalesini gerektirebilir. Ataköy 3.4.11.Kısım Tıkanıklık Açma Kimi zaman ev veya iş yerlerinizde kendi çaba ve yöntemlerinizde üstesinden gelebileceğiniz bu problem, her zaman o kadar kolay olmayabilir. Bu noktada Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemi için Sayarlar Tesisat gibi uzman ve deneyimli bir tesisat ekibinden destek almayı düşünebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık ev içinde bizi üzen en büyük talihsizliktir. Sizlere sunabileceğimiz tesellimiz bu durum her evde meydana gelebilmektedir.

Ataköy 3.4.11.Kısım Tıkanıklık Açma

  1. Sıcak Su: Tuvaletlerimiz evimizde bulunan diğer tüm tesisat sistemleri gibi yer çekimi prensibi ile çalışır. Bir kab dolusu su tıkanıklığa baskı uygular. En az 1.5 litre kaynamış suyu bir katkı maddesi eklemeden tıkanıklığın üzerine dökün. 30 dakika bekleyin. Böylece tıkanıklığın açılması gerekir. Ataköy 3.4.11.Kısım Tıkanıklık Açma Eğer açılmıyorsa tıkanıklık ufak değildir.
  2. Sıvı Sabun: Sıcak su dökmenize rağmen tıkanıklık probleminiz çözülememiş ise tıkanıklık küçük değildir. Nesneyi yerinden kaydırmak için sıvı sabun kullanabiliriz. Su katılmamış yarım bardak sıvı sabunu tıkanıklığın üzerine dökelim. Yalnızca katı sabunu olmamalı. Ataköy  3 4 11 Kısım Tıkanıklık Açma yöntemleri için sıvı sabun çoğu zaman oldukça etkili bir yöntemdir.
  3. Fiziki Baskı: Sıcak suyu kullandık, sıvı sabun döktük yine de açamadık. Ama merak etmeyin yolu yarıladık. Çünkü yapmış olduğumuz yöntemler tıkanıklık sebebi her ne ise onu yumuşattı. Şimdi elimize alacağımız bir demir çubuk ya da teli tıkanıklık bölgesine yerleştirelim. Sağa sola hareketler ile baskı yaparak itekleyelim.
  4. Kimyasal Kullanımı: Toz halinde bulunan bu gider açıcıyı gidere dökelim ve vakit kaybetmeden 2 litre suyu üzerine ekleyelim. Köpürmelere ve fokurdamalar olması normaldir. Camınızı açın, bulunduğunuz ortamı havalandırın.
  5. Profesyonel Bir Firmadan Destek Alın: Evinizin ortak gideri tıkanmış olabilir. Ana kanallar tıkanmış olabilir.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Ataköy  3. 4. 11. Kısım Tıkanıklık Açma hizmetimiz için Sayarlar Tesisat ile irtibata geçmektir. İstanbul’un her bölgesinde sizlere günün her saati garantili hizmet sunuyoruz.  Sayarlar Tesisat olarak biz buradayız!

İletişim: 0 552 526 40 49

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis