Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma

İçindekiler

Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma

Bahçeşehir 2.Kısım Su Tesisatçı diğer tüm mahalle ve ilçelere hizmet veren biz Sayarlar Tesisat her zaman sorunlarınıza çözüm olmak için buradayız. Evlerimizde bulunan sayaçtan ve diğer sistemlerden bağımsız olarak kullanma alanlarına kadar devam eden boru donanımları ve aygıtlara su tesisatı demekteyiz. Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma Su tesisatı yaşadığımız alanlar içerisinde kullandığımız en önemli tesisattır.

Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma

Bahçeşehir 2.Kısım Su Tesisatçı ve Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde önceki zamanlarda fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılmaktaydı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreçti. Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma Bunun yanında tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulunmadığı zamanlarda çalışmalar sonuçsuz olmaktaydı. Sayarlar Tesisat robotla pimaş açma işlemlerinde %100 kesin sonuçlar elde ediyoruz.

Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma

Sayarlar tesisat olarak sizlere hangi hizmetleri sunmaktayız?

  • Yeni su sayacı takma veya var olan arızalı su sayacını değiştirme
  • Petek temizliği ve petek kurulumu
  • Tesisat sistemi kurulumu
  • Arızalı tesisat boru ve sistemlerinin değişimi
  • Musluk ve gider değişimi
  • Gider tıkanıklığı açma
  • Lavabo ve tuvalet gideri tıkanıklığı açma
  • Pimaş açma
  • Çamaşır ve bulaşık makinası montajı veya arızalı tesisat bağlantılarının tespiti, onarımı
  • Su kaçağı tespiti (kameralı tespit)

Birinci sınıf kalitedeki tam donanımlı teknolojik cihazlar ile noktasal şekilde su kaçağı tespiti sağlamaktayız. Ayrıca tesisat alanında uzun yıllar boyunca hizmet vermiş olan deneyimli ekibimiz arızalara pratik ve doğru çözüm müdahalelerinde bulunmaktadır.

Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma

7/24 Tesisatçı Hizmeti

İstanbul’un bütün ilçelerine yediğim 7/24 şekilde hızlı güvenilir ve uygun fiyatta su tesisatı hizmeti sağlamaktayız. Tesisat arıza onarım ve bakım işlerinizin tümüne istanbul’un her bölgesinde olursanız olun profesyonel ekibimiz ile çözüm sunmaktayız. Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma Ev veya iş yerinizde meydana gelen su kaçağı, su sızıntısı gibi can sıkıcı arızalardan diğer tüm tadilat işlemlerine kadar taleplerinizi pratik çözümler sunmaktayız.

Bahçeşehir 2 Kısım Tıkanıklık Açma

Bahçeşehir 2.Kısım Su Tesisatçı işlemleri için dilediğiniz her an bizlere ulaşın. İşte 7/24 şekilde İstanbul’un her bölgesinden bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Telefon:0 542 125 58 30
WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir