Çengelköy Su Tesisatçısı

Çengelköy Su Tesisatçısı 7/24 Su Tesisat Tamiri

Tesisat sorunu varsa bölgeye yakınız ve hemen bir kaç dakikada geliriz. Çengelköy Su Tesisatçısı hizmetimiz gün boyu aralıksız müşteri memnuniyeti en yüksek şekilde sağlanmaktadır. Acil tesisatçı gerekiyorsa hemen 0552 125 58 30 numaradan bize ulaşınız.

Sayarlar su tesisatçı Çengelköy ekibimiz sürekli hazır şekilde daima beklemektedir. Tesisata dair ne sorununuz varsa bizden çözüm isteyebilirsiniz. Pis su tesisat sorunları, üst kattan su sızıntısı, alt kata su sızması, klozet, tuvalet, pimaş ve gider tıkanma işlerinin tümünde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Çengelköy Tesisatçı

Kimi zaman kullanıcı hataları bazende malzeme niteliği ve çevresel faktörlerden kaynaklı arızalar yaşanabilir. Sayarlar Çengelköy tesisatçı firmamız oluşacak her çeşit tesisat probleminde ve sorununda tam donanımlı ekipleri hemen yanınıza ulaşır. Yapı tesisatındaki oluşan arızanın kaynağını kısa sürede bulur ve kalıcı olarak gideririz. İşlem yaptığımız yerden bir daha aynı sorunun teşkil etme durumu pek yaşanmaz. Garantili işçilik ve kalıcı çözümler için bize ulaşınız. Mutfak tesisatları, banyo, balkon, teras, çatı, depo ve her alandaki tesisatlara müdahale ediyoruz.

Çengelköy Tesisatçı

Çengelköy Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı olarak botu patlağı tamiri, su sızıntıları ve su kaçaklarında profesyonel kadromuz ve özel ekipmanlarımız hemen çözüm sunarız. Su kaçağı bulma konusunda yaklaşık 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Konutunuza tesisatçı servisi için gelecek olan personelimizin ilk önceliği ve önem vereceği konu kırmadan dökmeden su kaçağı bulmak olacaktır.

Su kaçağı bulma ve tamir işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Çengelköy Tıkanıklık Açma

Çengelköy Tıkanıklık Açma

Tıkanmanın getireceği sonuçlar bazen tahmin edilenden daha fazla yıkıcı olur. Evlerde ve ticari mülklerde tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar kısımları her zaman tıkanıklık yaşanmaya müsait bölgeler vardır. Bu tıkanmaların oluşumlarında en önemli neden kullanıcı hataları olarak öne çıkar. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal su tesisatçısı plumber hizmeti sağlamaktayız.

Çengelköy Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat işleri ufak veya büyük bir çok konutta zaman zaman gerekebilmektedir. Basit musluk arızaları, sifon sorunları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Çengelköy semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Çengelköy Tesisatçı Telefonu

Uzaklarda veya dışarda yakın tesisatçı aramıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Çengelköy en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 125 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Çengelköy bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Çengelköy Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

Üst Komşunun Tuvaleti Akıyor Ne Yapmalıyım?

Üst Komşunun Tuvaleti Akıyor Ne Yapmalıyım? 4 Tesisat İşlemi

Binaların eskimesi ya da tesisatta yer alan sorunlardan dolayı üst kattan su akması çok karşılaşılan bir sorundur. Üst kattan su geliyorsa, büyük bir ihtimalle üst komşunun tesisatında bir problem var demektir. Su kaçağı kaynağının ne olduğunun bulunması ve acilen bir çözüm getirilmesi gerekir. Üst katta oturanların bir tesisatçı çağırması ve sorunla acilen ilgilenmesi gerekir, yoksa alt kat nem ve rutubetten zarar görebilir. Eğer bu işlem gecikirse alt komşunun üst komşuyu şikâyet etme hakkı da vardır.

Üst Komşunun Tuvaleti Akıyor Ne Yapmalıyım? diyorsanız öncelikle ciddi bir akıntı varsa hemen bina ana vanası kapatılmalıdır. Üst komşu daireye ait vana varsa sonrasında ana vana açılıp sadece daire vanası kapatılıp önlem alınmalıdır. Sonrasındaki öncelik komşu daire bilgilendirmeli ve müdahale edilmesi sağlanmalıdır.

Üst Komşunun Tuvaleti Akıyorsa Yapılması Gerekenler

Aynı binada oturan daire sahipleri kendine ait daire kısmında oluşabilecek arıza ve sorunlarda tamir ve onarımı kendisi yaptırması gerekmektedir. Üst kattaki dairede oluşacak bir tesisat sorununda etkilenecek öncelikli daire bir alt katta bulunan dairedir. Tuvalet akıyorsa aşağıdaki adımlar hemen gözden geçirilmelidir.

  1. Tuvalet giderinin tıkalı olup olmadığı kameralı cihazlarla tespit edilmelidir.
  2. Bina ana gider borusu tıkanmışsa cihazla kontrol tespit yapılmalıdır.
  3. Tespit işleminde bulunan tıkanıklık uzman kişilerce açılmalı ve tamir edilmelidir.
  4. Daireye ait pimaş ve borularda çatlak, sızıntı ve kırık varsa değiştirilmelidir.

Üst Komşunun Tuvaleti Akıyor Ne Yapmalıyım? diyorsanız yukardaki işlemler bu gibi durumlarda profesyonel tesisatçı firmaları tarafından yapılan işlemlerdir. Komşunuzla irtibata geçerek hemen bu aşamalarda işlem yapmasını öneriniz.

Üst Komşunun Tuvaleti Akıyorsa Yapılması Gerekenler

Üst Komşudan Kaynaklı Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Apartmanlarda yaşanan üst kattan su akması sorunu alt komşuyu çok rahatsız eder. Üst komşu genelde bu durumu daha geç fark eder. Kaçaktan dolayı su faturası fazla gelse de bu durumu hemen fark etmeyebilir. Ama resmi olarak yapılması gereken acilen bir tesisatçı çağrılıp su kaçağı tespiti işlemidir.

Bu konuda uzun bir süredir hizmet veren firmamız bu konuda en gelişmiş araçları ve cihazları kullanıyor. Suç kaçağının nasıl tespit edeceği genelde korkulan bir problemdir. Herkes ilk olarak evde büyük oranda bir tadilata gerek olduğunu ve bu işlemin hem uzun hem de zahmetli olacağını düşünür. Ancak en son geliştirilen cihazlarla aslında artık herhangi bir yeri yıkmadan da su kaçağı bulma gibi bir şans vardır. Sayarlar tesisat firmamızda her tür tesisat arızaları, izolasyon sorunları, su sızıntı ve kaçakları, tıkanıklık sorunları deneyimli tesisat ustaları ile giderilmektedir.

Üst Komşudan Kaynaklı Su Kaçağı

Su Kaçağının Bulunması

Suyun nerden aktığından başlayarak tesisatı oluşturan boruların herhangi bir duvarı yıkmadan tespit edilebileceğini belirtmek gerekiyor. Alanında deneyimli ve profesyonel bir usta kaçak tespit etmeyi en az hasarla yapabilir. Kaçak tespit edildikten sonra da gerekli işlemlerin yapılması yine deneyim ve ustalık gerektiren bir konudur.

Bu konuda risk almadan en iyi çözümü bulmak isterseniz deneyimli ustalarımızın çalıştığı firmamızı arayabilirsiniz. Ustalarımız ve gelişmiş cihazlarımızla oldukça sessiz bir şekilde ve kısa sürede su kaçağını tespit edebilir ve en kısa zamanda en iyi çözümü getirebiliriz. Bu konuda kurumsal hizmet veren, müşteri memnuniyetini gözeten, güvenilir bir firmayız. Size sadece bir telefon uzaklığında olan firmamız her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

Her tür tesisat işiniz için 0552 010 58 30 numaradan bizlere ulaşabilir ve acil hizmet alabilirsiniz. Üst Komşunun Tuvaleti Akıyor, üst daireden su sızıntı var ve diğer tüm sorunlarda firmamız uzmanlığından yılın 365 günü faydalanabilirsiniz.

Kurfalı Su Tesisatçısı

Kurfalı Su Tesisatçısı 80 TL Su tesisatçı

Evin, dairenin ve iş yerinin tüm tesisat arıza ve işlerinde hemen geliyoruz. Kurfalı Su Tesisatçısı çağırmanız gerekiyorsa 0552 010 58 30 numaradan hemen bizi arayınız. Gün içinde ve gece saat kaç olursa olsun acil durumlarda da hizmet vermekteyiz. Su tesisat sorunları, su kaçakları ve tıkanıklık sorunları ne zaman oluşacağı belli olmaz. Kurfalı semtinde tesisatçı servisimiz aralıksız bulunmaktadır.

Klozet tıkanmaları ve su kaçağı yapıların en ciddi tesisat sorunlarından biridir. Tavandan su damlaması, radyatör kaçakları, pimaş sorunlarıda dairelerde sıkça görülür. Deneyimli tesisatçı kadromuzla müşterilerimize ufak büyük demeden her konuda acil çözümler üretmekteyiz.

Kurfalı Tesisatçı

Yaşam alanlarında demir su borusu tamiri, delinen boru tamiri, atık su borusu sorunları son zamanlarda en sık karşılaştığımız sorunlardan bazılarıdır. Tesisat işlerimizde kırmadan dökmeden öncelikle arıza tespiti yapıyor sonrasında talebiniz dahilinde tamir onarım hizmeti veriyoruz. Basit lavabo sorunları, taharet musluğu tamirinden cidi su sızıntıları ve su kaçağı sorunlarına kadar işlem yapmaktayız. Kurfalı su tesisatçısı hizmetimiz en ekonomik fiyatlarla özel donanımlı servis araçlarımız ve tecrübeli tesisat ustalarımızla 7/24 sağlanmaktadır.

Kurfalı Tesisatçı

Kurfalı Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı firmamızda bireysel usta becerisi dışında gerekli olan tüm teknolojik cihaz ve ekipmanlardan faydalanılmaktadır. Su kaçağı arızalarıda kesinlikle özel cihaz ve donanım gerektirir. Kişisel usta deneyimi asla bu tür işlerde yeterli olmaz. Su kaçağı tespiti yapılırkende ve tamiri aşamasında mutlaka özel ekipman kullanılmalıdır.

Su kaçağı tesisat işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Kurfalı Tıkanıklık Açma

Evinizin işeyrinizin tesisatları belirsiz zamanlarda ve farklı sebeplerle arıza yapabilir ve başınız ciddi oranda ağrıyabilir. Her tür yapıdaki tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar alanları her zaman tıkanmaya müsait alanlardır. Bu tıkanmaların oluşmasındaki en önemli neden kullanıcı hatalarıdır diyebiliriz. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Kurfalı Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal hizmet sağlamaktayız.

Kurfalı Sıhhi Tesisatçı

Semtinizdeki Sıhhi tesisat arızaları sürekli oluşabilecek sorunlar olup ufak veya büyük problemlerde her zaman görülebilir. Basit musluk bozulmaları ve arızaları, sifon arızaları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Kurfalı semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti servis verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Kurfalı Tesisatçı Telefonu

Kurfalı Tesisatçı Telefonu

Semtinizin mahallenizin dışından tesisatçı çağırmanıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Kurfalı en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 010 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Kurfalı bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Kurfalı Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

 

Atakent Su Tesisatçısı

Atakent Su Tesisatçısı 70 TL Tesisatçı Tamir Onarım

Dairenizin iç ve dış alanlarındaki tüm tesisat arızalarında hemen gelip çözüm üretiyoruz. Atakent Su Tesisatçısı çağırmanız gerekiyorsa 7/24 açık tesisatçı hizmetimiz vardır. Bizlere günün her saati ulaşabileceğiniz numaramız 0552 010 58 30 olup her sorunda bizi arayabilirsiniz.

Sayarlar su tesisatçı Atakent ekibimiz sürekli hazır şekilde daima beklemektedir. Tesisata dair ne sorununuz varsa bizden çözüm isteyebilirsiniz. Pis su tesisat sorunları, üst kattan su sızıntısı, alt kata su sızması, klozet, tuvalet, pimaş ve gider tıkanma işlerinin tümünde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Atakent Tesisatçı

Kimi zaman kullanıcı hataları bazende malzeme niteliği ve çevresel faktörlerden kaynaklı arızalar yaşanabilir. Sayarlar Atakent tesisatçı firmamız oluşacak her çeşit tesisat probleminde ve sorununda tam donanımlı ekipleri hemen yanınıza ulaşır. Yapı tesisatındaki oluşan arızanın kaynağını kısa sürede bulur ve kalıcı olarak gideririz. İşlem yaptığımız yerden bir daha aynı sorunun teşkil etme durumu pek yaşanmaz. Garantili işçilik ve kalıcı çözümler için bize ulaşınız. Mutfak tesisatları, banyo, balkon, teras, çatı, depo ve her alandaki tesisatlara müdahale ediyoruz.

Atakent Tesisatçı

Atakent Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı olarak botu patlağı tamiri, su sızıntıları ve su kaçaklarında profesyonel kadromuz ve özel ekipmanlarımız hemen çözüm sunarız. Su kaçağı bulma konusunda yaklaşık 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Konutunuza tesisatçı servisi için gelecek olan personelimizin ilk önceliği ve önem vereceği konu kırmadan dökmeden su kaçağı bulmak olacaktır.

Su kaçağı bulma ve tamir işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Atakent Su Kaçağı Tespiti

Atakent Tıkanıklık Açma

Tıkanmanın getireceği sonuçlar bazen tahmin edilenden daha fazla yıkıcı olur. Evlerde ve ticari mülklerde tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar kısımları her zaman tıkanıklık yaşanmaya müsait bölgeler vardır. Bu tıkanmaların oluşumlarında en önemli neden kullanıcı hataları olarak öne çıkar. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal su tesisatçısı plumber hizmeti sağlamaktayız.

Atakent Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat işleri ufak veya büyük bir çok konutta zaman zaman gerekebilmektedir. Basit musluk arızaları, sifon sorunları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Atakent semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Atakent Tesisatçı Telefonu

Uzaklarda veya dışarda yakın tesisatçı aramıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Atakent en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 010 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Atakent bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Atakent Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

 

Yenibosna Su Tesisatçısı

Yenibosna Su Tesisatçısı 60 TL Acil tesisatçı

Evin, dairenin ve iş yerinin tüm tesisat arıza ve işlerinde hemen geliyoruz. Yenibosna Su Tesisatçısı çağırmanız gerekiyorsa 0552 010 58 30 numaradan hemen bizi arayınız. Gün içinde ve gece saat kaç olursa olsun acil durumlarda da hizmet vermekteyiz. Su tesisat sorunları, su kaçakları ve tıkanıklık sorunları ne zaman oluşacağı belli olmaz. Yenibosna semtinde tesisatçı servisimiz aralıksız bulunmaktadır.

Klozet tıkanmaları ve su kaçağı yapıların en ciddi tesisat sorunlarından biridir. Tavandan su damlaması, radyatör kaçakları, pimaş sorunlarıda dairelerde sıkça görülür. Deneyimli tesisatçı kadromuzla müşterilerimize ufak büyük demeden her konuda acil çözümler üretmekteyiz.

Yenibosna Tesisatçı

Yaşam alanlarında demir su borusu tamiri, delinen boru tamiri, atık su borusu sorunları son zamanlarda en sık karşılaştığımız sorunlardan bazılarıdır. Tesisat işlerimizde kırmadan dökmeden öncelikle arıza tespiti yapıyor sonrasında talebiniz dahilinde tamir onarım hizmeti veriyoruz. Basit lavabo sorunları, taharet musluğu tamirinden cidi su sızıntıları ve su kaçağı sorunlarına kadar işlem yapmaktayız. Yenibosna su tesisatçısı hizmetimiz en ekonomik fiyatlarla özel donanımlı servis araçlarımız ve tecrübeli tesisat ustalarımızla 7/24 sağlanmaktadır.

Yenibosna Tesisatçı

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı firmamızda bireysel usta becerisi dışında gerekli olan tüm teknolojik cihaz ve ekipmanlardan faydalanılmaktadır. Su kaçağı arızalarıda kesinlikle özel cihaz ve donanım gerektirir. Kişisel usta deneyimi asla bu tür işlerde yeterli olmaz. Su kaçağı tespiti yapılırkende ve tamiri aşamasında mutlaka özel ekipman kullanılmalıdır.

Su kaçağı tesisat işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Yenibosna Tıkanıklık Açma

Evinizin işeyrinizin tesisatları belirsiz zamanlarda ve farklı sebeplerle arıza yapabilir ve başınız ciddi oranda ağrıyabilir. Her tür yapıdaki tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar alanları her zaman tıkanmaya müsait alanlardır. Bu tıkanmaların oluşmasındaki en önemli neden kullanıcı hatalarıdır diyebiliriz. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Yenibosna Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal hizmet sağlamaktayız.

Yenibosna Tıkanıklık Açma

Yenibosna Sıhhi Tesisatçı

Semtinizdeki Sıhhi tesisat arızaları sürekli oluşabilecek sorunlar olup ufak veya büyük problemlerde her zaman görülebilir. Basit musluk bozulmaları ve arızaları, sifon arızaları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Yenibosna semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Yenibosna Tesisatçı Telefonu

Semtinizin mahallenizin dışından tesisatçı çağırmanıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Yenibosna en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 010 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Yenibosna bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Yenibosna Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

 

Kayışdağı Tesisatçı

Kayışdağı Tesisatçı 80 TL Sıhhi Tesisat Su Tesisatçısı

Basit veya zorlu her tür tesisat sorununda bize ulaşın. Kayışdağı Tesisatçı Sıhhi Tesisat Su Tesisatçısı olarak yaşayabileceğiniz her tesisat arızasına çözüm buluruz. Evinizde veya diğer yapılarda oluşacak Pimaş arızaları, gider sorunları, mutfak tesisat arızaları, banyo sıhhi tesisat arızalarında 0552 010 58 30 telefon üzerinden bizi aramanız yeterli olacaktır.

Sayarlar tesisat firmamız anadolu yakası Ataşehir ilçesinde Kayışdağı dahil her mahalleye her gün tesisatçı hizmeti sağlamaktadır. Hafta boyunca bölgenizdeyiz ve her tesisat arızasında bizi arayın hemen geliyoruz. Deneyimli tesisatçı ustalarımızdan en kaliteli işçilikle hizmet alın.

Kayışdağı Su Tesisatçısı

Konut yaşam alanı tesisatları içinde arıza zamanı hiç bir zaman belli olmaz. Gözle görmenin mümkün olmadığı ulaşılılması zor yerlerde tesisat arıza verebilir. Sayarlar Kayışdağı tesisatçı ekibimiz oluşacak her çeşit tesisat probleminde ve arızasında tam donanımlı ekipleri ile yerinize ulaşır ve kısa sürede sorunu ortadan kaldırır. Tesisatçı acil müdahale merkezimizi aradığınızda yaşadığınız sorunu doğru ve detaylı aktarmanız halinde gerekli ekipmanla en deneyimli teknisyen adresinize gelecektir.

Kayışdağı Su Tesisatçısı

Kayışdağı Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı merkezimizde son derece gelişmiş özel ekipmanlar su kaçağı işlerinde kullanılmaktadır. Burdaki amacımız müşterilerimize en kaliteli tesisat işçilik hizmetini vermektir. Yapınıza gelecek olan personelimizin ilk önceliği ve önem vereceği konu kırmadan dökmeden su kaçağı bulmak olacaktır.

Su kaçağı tesisat işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Kayışdağı Tıkanıklık Açma

Tesisat işlerinden en zorlu olanlarından birde tıkanıklık açma işleridir. Evlerde ve ticari mülklerde tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar kısımları her zaman tıkanmaya müsait alanlardır. Bu tıkanmaların oluşmasındaki en önemli neden kullanıcı hatalarıdır diyebiliriz. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal hizmet sağlamaktayız.

Kayışdağı Tıkanıklık Açma

Kayışdağı Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat işleri ufak veya büyük bir çok konutta zaman zaman gerekebilmektedir. Basit musluk arızaları, sifon sorunları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Kayışdağı semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Kayışdağı Tesisatçı Telefonu

Uzaklarda veya dışarda yakın tesisatçı aramıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Kayışdağı en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 010 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Kayışdağı bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Kayışdağı Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

 

Zümrütevler Tesisatçı

Zümrütevler Tesisatçı 80 TL En Yakın Su Tesisatçısı

Evin içinde yada binanın farklı noktalarında her zaman tesisat arızası yaşanabilir. Zümrütevler Tesisatçı En Yakın Su Tesisatçısı ekiplerimiz basit veya zorlu her tesisat işinizde sizlere en ekonomik çözümleri en uygun fiyatlarla sunar. Pimaş arızaları, gider sorunları, mutfak tesisat arızaları, banyo sıhhi tesisat arızalarında 0552 010 58 30 telefon numarasından bizi aramanız yeterlidir.

Sayarlar su tesisatçı firmamız anadolu yakası Maltepe ilçesinde Zümrütevler dahil her mahalleye her gün tesisatçı hizmeti sağlamaktadır. Gece gündüz yapınızda her tesisat arızasında bizi arayın hemen geliyoruz. Deneyimli tesisatçı ustalarımızdan en kaliteli işçilikle hizmet alın.

Zümrütevler Tesisatçı

Daire tesisatları içinde arıza zamanı hiç bir zaman belli olmaz. Gözle görülen yada ulaşılılması zor yerlerde tesisat arıza verebilir. Sayarlar Zümrütevler tesisatçı ekibimiz oluşacak her çeşit tesisat probleminde ve arızasında tam donanımlı ekipleri ile yerinize ulaşır ve kısa sürede sorunu ortadan kaldırır. Tesisatçı acil müdahale merkezimizi aradığınızda yaşadığınız sorunu doğru ve detaylı aktarmanız halinde gerekli ekipmanla en deneyimli teknisyen adresinize gelecektir.

Zümrütevler Su Tesisatçısı

Zümrütevler Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı merkezimizde son derece gelişmiş özel ekipmanlar su kaçağı işlerinde kullanılmaktadır. Burdaki amacımız müşterilerimize en kaliteli tesisat işçilik hizmetini vermektir. Yapınıza gelecek olan personelimizin ilk önceliği ve önem vereceği konu kırmadan dökmeden su kaçağı bulmak olacaktır.

Su kaçağı tesisat işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Zümrütevler Tıkanıklık Açma

Tesisat işlerinden en zorlu olanlarından birde tıkanıklık açma işleridir. Evlerde ve ticari mülklerde tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar kısımları her zaman tıkanmaya müsait alanlardır. Bu tıkanmaların oluşmasındaki en önemli neden kullanıcı hatalarıdır diyebiliriz. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal hizmet sağlamaktayız.

Zümrütevler Sıhhi Tesisatçı

Zümrütevler Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat işleri ufak veya büyük bir çok konutta zaman zaman gerekebilmektedir. Basit musluk arızaları, sifon sorunları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Zümrütevler semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Zümrütevler Tesisatçı Telefonu

Uzaklarda veya dışarda yakın tesisatçı aramıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Zümrütevler en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 010 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Zümrütevler bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Zümrütevler Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

 

Aydos Su Tesisatçısı

Aydos Su Tesisatçısı 70 TL Tesisatçı Arıza Tespit

Bozulan ve arıza veren tüm tesisat sorunlarında tesisatçımız hizmetinizde. Aydos Su Tesisatçısı Tesisatçı Arıza Tespit için hemen geliyoruz. Tesisat arızalarını tespit sonrasında tamir onarımıda deneyimli ustalarımızla sağlıyoruz. Banyo mutfak, çatı, depo ve her alandaki tesisat sorunlarında 0552 010 58 30 numaradan bizi arayınız.

Sayarlar su tesisatçısı olarak yaptığımız bazı işler ; sıhhi tesisat işleri, tuvalet klozet tıkanma sorunları, gider problemleri, su kaçağı ve sızıntı arızaları, izolasyon ve diğer tüm tesisat arızalarıdır. Aydos tesisatçı arayışınız varsa size bölgede en yakındaki tesisat ustası ve firmasıyız. Aramanızla birlikte tesisatçı ekibimiz bir kaç dakikada vereceğiniz adrese ulaşacaktır.

Aydos Tesisatçı

Umulmadık anlarda yaşanabilecek tesisat sıkıntılarında saat kaç olursa olsun adrese geliyoruz. Tesisat işlerinde hiç bir zaman çaresiz değilsiniz. Sayarlar Aydos tesisatçı kadromuz yaşayabileceğiniz her çeşit tesisat sıkıntısı ve arızasında tam donanımlı olarak yerinize ulaşır ve kısa sürede sorunu ortadan kaldırır. Tesisatçı acil müdahale merkezimizi aradığınızda yaşadığınız sorunu doğru ve detaylı aktarmanız halinde gerekli ekipmanla en deneyimli teknisyen adresinize gelecektir.

Aydos Tesisatçı

Aydos Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı merkezimizde son derece gelişmiş özel ekipmanlar su kaçağı işlerinde kullanılmaktadır. Burdaki amacımız müşterilerimize en kaliteli tesisat işçilik hizmetini vermektir. Yapınıza gelecek olan personelimizin ilk önceliği ve önem vereceği konu kırmadan dökmeden su kaçağı bulmak olacaktır.

Su kaçağı tesisat işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Aydos Tıkanıklık Açma

Tesisat işlerinden en zorlu olanlarından birde tıkanıklık açma işleridir. Evlerde ve ticari mülklerde tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar kısımları her zaman tıkanmaya müsait alanlardır. Bu tıkanmaların oluşmasındaki en önemli neden kullanıcı hatalarıdır diyebiliriz. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Aydos Tıkanıklık Açma

Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal hizmet sağlamaktayız.

Aydos Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat işleri ufak veya büyük bir çok konutta zaman zaman gerekebilmektedir. Basit musluk arızaları, sifon sorunları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Aydos semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Aydos Tesisatçı Telefonu

Uzaklarda veya dışarda yakın tesisatçı aramıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Aydos en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 010 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Aydos bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Aydos Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

 

Halkalı Su Tesisatçısı

Halkalı Su Tesisatçısı

Evinizin veya iş yerinizin tüm tesisat arızalarında hemen adrese geliyoruz. Halkalı su tesisatçısı servisimiz bölgede haftanın her günü çalışmaktadır. Su tesisatı arızası alıyorsanız saa kaç olursa olsun 0552 010 58 30 telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.

Sayarlar tesisat firmamız sıhhi tesisat işleri, tuvalet klozet tıkanma sorunları, gider problemleri, su kaçağı ve sızıntı arızaları, izolasyon ve diğer tüm sorunlarda sizlere çözümler sunar. Halkalı tesisatçı arayışınız varsa size bölgede en yakındaki tesisat ustası ve firmasıyız. Aramanızla birlikte tesisatçı ekibimiz bir kaç dakikada vereceğiniz adrese ulaşacaktır.

Halkalı Tesisatçı

Tesisat arızası yapıda ne zaman oluşacağı ve hangi boyutta dolacağı pek kestirilemez. Kimi tesisat sorunları basit müdahale ile giderilirken kimi teknik arızalar özel cihazlarla işlem ve müdahale gerektirmektedir. Sayarlar Halkalı tesisatçı kadromuz yaşayabileceğiniz her çeşit tesisat sıkıntısı ve arızasında tam donanımlı olarak yerinize ulaşır ve kısa sürede sorunu ortadan kaldırır. Tesisatçı çağrı merkezimizi aradığınızda yaşadığınız sorunu doğru ve detaylı aktarmanız halinde gerekli ekipmanla en deneyimli teknisyen adresinize gelecektir.

Halkalı Tesisatçı

Halkalı Su Kaçağı Tespiti & Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisatçı bünyesinde gelişmiş özel cihazlar su kaçağı işlerinde kullanılmaktadır. Burdaki amacımız müşterilerimize en kaliteli tesisat işçilik hizmetini vermektir. Yapınıza gelecek olan personelimizin ilk önceliği ve önem vereceği konu kırmadan dökmeden su kaçağı bulmak olacaktır.

Su kaçak tesisat işlerinde yetersiz kişilerin ilk yapacağı işlem tahmini olarak değerlendirme yapıp bir kaç noktada kırarak su kaçağına ulaşmak olacaktır. Bu hali ile sizlere tamir onarım konusunda ciddi bir tadilat masrafı olarak yansıyacaktır.

Halkalı Su Kaçağı Tespiti

Halkalı Tıkanıklık Açma

Tesisat işlerinden en zorlu olanlarından birde tıkanıklık açma işleridir. Evlerde ve ticari mülklerde tuvalet/klozet, lavabo, pis su gideri, temiz su hatları, pimaş alanları ve logar kısımları her zaman tıkanmaya müsait alanlardır. Bu tıkanmaların oluşmasındaki en önemli neden kullanıcı hatalarıdır diyebiliriz. Giderlere atılan yabancı cisimler eğer hacimce büyük, yapışkan ve farklı özelliklerde ise tıkanmaya neden olabilir.

Su Tesisatçısı firmamızda lavabo açma servisi, klozet tıkanıklık açma servisi, gider açma, pimaş açma hizmetleri veren özel uzmanlar görev almaktadır. Evler için ayrı servis ekiplerimiz hizmet verirken ticari iş yerleri için özel teknik kadrolarımız hizmet vermektedir. Tesisat şirketimizin yıllardır anlaşmalı olarak bir çok işyerine ve kurumsal firmaya daimi hizmet vermektedir. Hem bireysel daire sahiplerine tamir onarım bakım hizmeti vermekte hemde şirket, kamusal veya özel sektör firmalarına kurumsal hizmet sağlamaktayız.

Halkalı Sıhhi Tesisatçı

Halkalı Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat işleri ufak veya büyük bir çok konutta zaman zaman gerekebilmektedir. Basit musluk arızaları, sifon sorunları, klozet arızaları, boru tesisat işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustalarımız her tür sorunda deneyimli ve kısa sürede tamir ve işçilik çözümleri sağlayacaktır. İstanbul Halkalı semtinde bugüne kadar yüzlerce müşterimize en uygun fiyatlarla sıhhi tesisat işçilik hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Günün her saatinde sıhhi tesisatçıya ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşır ve hizmet sağlarız.

Halkalı Tesisatçı Telefonu

Uzaklarda veya dışarda yakın tesisatçı aramıza gerek yok. Sayarlar tesisat sizlere bir kaç dakika mesafededir. Halkalı en yakın tesisatçı telefon numarası 0552 010 58 30 olup hemen arayabilirsiniz. Haftanın  günü daimi olarak Halkalı bölgesinde bulunan tesisatçı ekiplerimiz vardır. Hizmet talebi için bizi aradığınızda sizlere en yakındaki Halkalı Su tesisatçısı ve ilgili birim ustası adresinize yönlendirilecektir.

 

Duvarda Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Duvarda Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 5 Neden 2 Çözüm

Evinizin ya da işyerinizin duvarında yaşanan kararma, rutubet, su damlatma gibi problemler duvarda su kaçağının habercisidir. Çoğu tesisat boruları zemin ya da tavan üzerinden geçse de bazıları duvarın içinden döşenmektedir. Ayrıca duvara yakın bağlantı noktalarından yapılan tesisatlarda herhangi bir kaçak olması durumunda da duvarda yukarıda belirttiğimiz belirtiler meydana gelebilir.

Duvarda Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 5 Neden 2 Çözüm yazımızı mutlaka sonuna kadar inceleyiniz. Bireysel yapabilecekleriniz dışında profesyonel destek almak isterseniz Sayarlar tesisat firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Profesyonel su tesisatçısı ve su kaçağı bulma ekiplerimizle sizlere günün her saati ulaşır ve sorunu gideririz. 0552 010 58 30 numaradan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz ve duvardaki su kaçaklarının bulunması için %100 çözümlü destek alabilirsiniz.

Duvardaki Su Kaçaklarının Nedenleri

Eğer evinizin ya da işyerinin duvarında kaçak olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz önemlidir.

  1. Hatalı yapı malzemeleri kısa süre içerisinde kaçaklara yol açabilir.
  2. Gider borusuna eğer asitli ve aşındıracak temizlik ürünleri kullanıldıysa çatlaklara sebep olur.
  3. Bağlantı noktalarında aşınma ya da conta erimesi yaşanabilmektedir.
  4. Eğer çok eski bir binada oturuyorsanız, borularda çürüme durumu yaşanmaktadır. Bu da beraberinde su kaçağına sebep olur.
  5. Kaçak sizin evinizde mutlaka olmamakla birlikte üst katınızda yaşanan kaçaklar duvarlarınıza sızıyor olabilir.

Duvardaki Su Kaçaklarının Nedenleri

Duvardaki Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Duvardaki su kaçağı, sadece duvarı değil evin diğer noktalarını da etkileyebilir. Bazı durumlarda duvarda herhangi bir sıkıntı görünmesi de evin tavanında ya da zemininde su kaçağı belirtileri görülebilir.

Duvardaki su kaçağı doğrudan duvarı etkileyebildiği gibi duvardan sızarak zemine de inebilir. Böyle durumlarda hasar tespiti sırasında uzmanlar ya da ev sahipleri yanlış bölgeye yönlenebilirler. Hatalı bir işlem yapmamak ve ekstra masraf çıkartmamak için ilk olarak kaçağın yaşandığı bölgeyi net tespit etmeniz gerekir.

Duvardaki Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma

Duvarlardaki kaçakları tespit etmede en sık kullanılan araç termal kameradır. Tüm su tesisatçılarında bulunmasa da özellikle kaçaklarla ilgilenen uzman firmalar termal kamera kullanır. Bu kamera sayesinde ısı haritası oluşturulur ve anlık görülür. Evin duvarlarında gezdirilen kamera ile ısının yani suyun yoğunlaştığı bölgeler tespit edilerek direkt müdahalede bulunulur.

Bu teknoloji sayesinde evin duvarlarının tamamına müdahale edilmesine gerek yoktur. Hasar tespiti doğrudan yapılabilir.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma

Rothenberger Cihazı ile Su Kaçağı Bulma

Eğer tespit edilen çatlaklar çok büyük değilse herhangi bir kırma işlemi yapmadan sıvı bir karışım ile çatlak kapatılabilmektedir. Rothenberger cihazına özel bir kimyasal karışım doldurulur. Daha sonra ortalama 9 ile 10 bar arasında evin tesisatına bu kimyasal karışım gönderilir. Birkaç saat bekleyen bu karışım, su ile tepkimeye girdiğinde kristalleşme özelliğine sahiptir.

Kristalleşen yüzeyler katı hale geldikten sonra ufak çatlakları kapatır ve herhangi bir kırma yapılmadan sorun çözülür. Duvarda Su Kaçağı Nasıl Bulunur? yazımız dışında diğer tüm tesisat sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.