Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

İçindekiler

ESENYURT SIHHİ TESİSAT 7/24 SERVİS

Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servisle siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.Yapı ve konutlarınızda oluşan tüm tesisat işleri için bize   0552 010 58 30     0552 526 40 49      0542 125 58 30  nolu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL ServisESENYURT AKUSTİK CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA

Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servisle Evinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit etmek için, Tufan Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunu başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara çok dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 veya 2 kalebodur kırılarak tamir edilir. Size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonra imzalı kaşeli garanti belgesi verebilecek firmayla irtibata geçmek son derece önemlidir. Eğer ileriye yönelik tesisat arızaları için ararsanız karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih etmelisiniz.

Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

ESENYURT ROBOTLU TIKALI KANAL AÇMA

Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis Tıkanıklık açmak için evinizde deneyebileceğiniz sınırlı sayıda lavabo açma teknikleri bulunmaktadır. Çoğunlukla tıkanıklığın yakın mesafelerinde aşağıda yazdığımız yöntemler etkili olabilmektedir. Sorunsuz ve masrafsız bir şekilde lavabo açma hizmeti için bizden yardım isteyebilirsiniz.

  • Lavabo açma pompası kullanarak basınç uygulayarak tıkanıklığı açmaya çalışabilirsiniz.
  • Lavabo giderine bağlı olan hortumu çıkartıp sivri bir alet kullanarak, kısa mesafe tıkanıklarını açabilirsiniz.
  • Tazyikli hortum kullanarak ufak çaplı basit tıkanıklıkları açabilirsiniz.
Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TK Servis

ESENYURT KAMERA İLE KANAL GÖRÜNTÜLEME

Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis ev iş yerlerinizde bahçeli villalarınızda kameralı sistem ile nokta atışı su kaçağınızı bulmaktadır.Tıkalı olan mutfak giderlerine, kamera ve robotlu sistemler ile müdahale gerçekleştirerek tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırırız. Ustalarımız kamerayla görüntüleme sonucunda boru içerisinde tıkanmaya sebep olan kalıntı veya madde varsa sizlere gösterir ve sorunlara göre çözümler üretilir.

Esenyurt Acil Su Tesisatçısı-30 TL Servis

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir