Tesisat Onarım İşleri

Dereağzı Mahallesi Su Tesisatçı

Sıhhi tesisat sistemi, evinizin önemli bir bileşenidir ve sistemin doğru bir şekilde kurulup, uygun bakımının yapılması gerekir. Tesisat onarım işleri için profesyonel bir destek arıyorsanız, musluk tamiri, pimaş boru tamiri, su tesisatı yenileme ve tuvalet gideri açma konularında kaliteli hizmet sunduğumuzu hatırlatırız. Acil Tesisatçı gereken her durumda Sayarlar firmamıza 0552 010 58 30 numaradan ulaşınız.

Tüm ev sahiplerinin güvenliği ve ileride oluşabilecek daha büyük hasarları önlemek için tesisat onarım işleri ruhsatlı bir firma tarafından yapılmalıdır. Kendinizin, ailenizin ve evinizin güvenliğini riske atmamak adına, tanınan ve güvenilir bir firmayla çalıştığınızdan emin olmanız önemlidir. Uzun yıllardan bu yana sektörde hizmet sağlayan firmamız, her türlü tesisat onarım işini prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir. Tesisat Onarım İşleri Alanında uzman, eğitimli ve tam donanımlı teknisyenlerimiz, 7/24 boyunca hizmet sunmaya hazırdır.

Hangi Tesisat Onarım İşlerini Yapıyoruz?

Banyo, çamaşırhane, mutfak veya diğer tüm alanlarda her türlü yenileme ya da kurulum için tesisatçılara ihtiyaç vardır. Sunmuş olduğumuz tesisat onarım hizmetlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Gaz ve su sistemlerindeki sızıntıları bulma ve onarma
  • Eski ve yıpranmış su tesisatını sökme ve değiştirme
  • Musluk tesisatını kurma ve onarma
  • Patlamış su borularının tamiratı, sabitlenmesi ve değişimi
  • Su filtreleri ve cihazların yerleşimi

Tesisat Onarım İşleri

Sıhhi Tesisat Türleri

Hizmet sunduğumuz genel tesisat türleri:

Yeni Giderler

Tıkanmış ya da hasar görmüş eski giderlerin değiştirilmesi konusunda hizmet sunabiliyoruz. Ekibimiz, atıkların giderilmesi veya yağmur suyu ile ilişkili boru ve bağlantı parçalarının onarımını ve bakımını yapabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma tüm gider sorunlarında servisimiz vardır.

Acil Durum Tesisatçıları

Tuvaletin taşması gibi belirli durumlarda, hemen bizi arayabilirsiniz. Personellerimiz günde 24 saat yardımcı olabilir ve sıhhi tesisat sorununuzla hemen ilgilenirler.

Tuvalet Onarımları

Bu hizmet, evdeki lağımların temizlenmesi için gerekli olan kurulum, onarım ve bakımı içerir. Ekip çalışanlarımız, normal hayatınıza bir an önce devam edebilmeniz için tuvaletin yanı sıra boruları ve bağlantı parçalarını da tamir edebilir.

Oluk Açma

Çatınız için doğru su tesisatı ve olukları elde etmek, şiddetli yağmur dönemlerinde bile yağmurun çatınızdan düzgün bir şekilde akmasını garanti edebilir. Oluk, bakır, çinko alüminyum alaşımları, PVC, colorbond çelik ve zincalume gibi farklı malzemelerden tasarlanabilir.

Su Tesisatı

Bu, evin her yerine sıcak ve soğuk su sağlamak için çalışan boruların ve bağlantı parçalarının kurulumunu, onarımını ve bakımını kapsar. Evinizdeki bu hizmetleri gerçekleştirmek için lisanslı ve nitelikli bir tesisatçı arıyorsanız, biz buradayız! Su tesisat sisteminin kurulumu ve bakımı, tam anlamıyla gerekliliktir. Tesisat Onarım İşleri Tesisat personelimiz, projeniz için en iyi sıhhi tesisat sistemini ve çözümünü seçmenizde size yardımcı olabilir.

Sıhhi Tesisat Sisteminin Bakımı

Çalışanlarımız, evinizde yapılması gereken tüm sıhhi tesisat projelerinde çalışabilir ve sıhhi tesisat sistemlerinizi tekrar iyi duruma getirebilir. Düzenli sıhhi tesisat bakımı yaptırarak, küçük sorunların hızla büyük sorunlara dönüşme olasılığını azaltabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis