Kameralı Tesisatçı

Sarıyer Su Kaçağı

Kameralı tesisatçı boru kaçaklarını diğer tesisatçılardan daha profesyonelce çözer, kameralı tesisatçılar, özel ekipmanlarla sorunları en hızlı şekilde çözer. Bunu da evde veya işyerinde duvarları veya fayansları kırmadan yapar.

İletişim: 0 552 526 40 49                           0 552 010 58 30

Kameralı Tesisatçı

Su arıtma sistemleri sadece ev ve işyerleri ile sınırlı değildir, su temini söz konusu olduğunda, bunu su temini, kanalizasyon ve ısıtma sistemi olarak düşünmelisiniz. Tesisat sistemine bağlı olarak su kaçağı oluşumu da farklılık gösterir. İçme suyu tesisatı kaçakları, hasarlı borulardan kaynaklanır.

Su Kaçağının Sebepleri

Kalitesiz borular belli bir basınç aşıldığında sorun çıkarır ve patlar. Düşük kaliteli boru çatlakları genellikle geceleri meydana gelir. Geceleri şebekedeki su tüketimi azaldığında borulardaki su basıncı artar. Yüksek basınç boruya sabit bir kuvvet uygular. Kalitesiz borular bu basınca dayanamaz ve en zayıf noktasından patlar. Kullanıcı hataları da su kaçaklarına neden olabilmektedir.

Kameralı Tesisatçı

Saf su boruları köşeleri bükmek için dirsekler kullanır ve aynı zamanda boruların kısa olduğu yerlerde soket adı verilen ekstra parçalar kullanılmaktadır. Kullanılacak dirsek veya manşon kaynak makinesi ile hafifçe eritilir ve boruya takılır. Erime aşamasında parça çok fazla ya da çok fazla eriyorsa kaynak sağlam değildir. Yine basınç etkileri su kaçaklarına neden olur. Ek parçaları her tarafa eşit şekilde sabitlemek gerekir. Çap olarak sabitlerseniz bu kısımdan su kaçağı oluşacaktır. Evinizde veya işyerinizde tadilatlar olacaktır. Bu yenileme çalışmaları sırasında borular zarar görür. Duvarlarda ve zeminlerde yapılan çalışmalar sırasında borular hasar gördüğünde su sızıyor. Bir su kaçağı meydana geldiğinde, hemen fark edilmeyebilir. Evinizde veya ofisinizde tadilatı tamamladıktan sonra günler hatta haftalar sonra fark edebilirsiniz, Kameralı Tesisatçı.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları

Eskimiş geleneksel kaçak tespit yöntemi yerine kesin ve güvenilir bir kaçak tespit yöntemini benimser. Gizli ve açık tüm kaçak ve kaçaklar için kolayca sonuç alabilirsiniz.

Kanalizasyon borularını döşerken, derzlerde contalar vardır. Bu conta, suyun borunun ek yerlerinden kaçmasına izin verir, ancak boru döşenirken conta yırtılabilir. Conta sıyrıldığında derzlerden su sızmaya başlar ve inşaattan bir süre sonra fark edilir hale gelir. İnşaat sırasındaki diğer bir dezavantaj ise kanalizasyon borularının hasar görebilmesidir. İnşaat sırasında topuzlu borunun içine sert nesneler düşebilir. Bu darbeden sonra yıkama borusu yarılabilir. Çatlak küçükse, montajcı sorunlu boruyu fark etmeyecek ve kullanmayacaktır, kameralı Tesisatçı.

Kameralı Tesisatçı

Tüm bu etkenlerin dışında elbette su kaçaklarına yol açan başka etkenler de vardır. Ancak sızıntının sebebi ne olursa olsun en kısa sürede müdahale edilmelidir. Çünkü suyun girmesi ile birlikte sadece daireye değil, daire içindeki eşyalar da zarar görecektir. Aynı zamanda oturduğunuz binanın direkleri de zarar görür ve ileride ciddi hasarlara neden olur, kameralı Tesisatçı.

Kameralı Su Tesisatçısı

Kameralı tesisatçılardan oluşan bir ekip her türlü su kaçağına profesyonelce müdahale eder. Su kaçakları meydana geldiğinde ev sahipleri tadilat ortamı yaratmaktan korkar ve ciddi maliyetlere maruz kalırlar. Ancak Sayarlar kameralı tesisat ekibi kaçakları tespit ettiklerinde kırık dökükler oluşturmuyor. Ayrıca kamera ile su kaçaklarını ekipman veya arıtma ne olursa olsun çok uygun bir fiyata tespit etmek mümkündür. Kamera kurulum ekibimiz deneme yanılma yoluyla çalışmaz.

Kameralı bir tesisatçı çalışanı, doğru ve nokta atışı tespit çalışması yapıyor. Bu sayede fayans çatlatmadan veya günlerce süren onarım gerektirmeden ortalama bir saat içinde kaçaklar tespit edilmektedir. Kamera tesisatı ekibimiz herhangi bir sızıntıyı tespit ettiği anda giderecektir. Bu, temiz su ve ısıtma boruları için geçerlidir. Kanalizasyon boruları çatlamış veya kırılmış pinç borularını tamir etmez, bu nedenle boruların değiştirilmesi gerekmektedir. Borunun değişmesi gerekiyorsa kamera montajcı ekibimiz sizi detaylı olarak bilgilendirecektir. Kabul etmeniz halinde kameralı tesisat ekibi onarım çalışmalarına başlayacaktır. kameralı Tesisatçı.

Kameralı Tesisatçı

Onarım yapan kamera kurulumcuları ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyime sahip kurulumculardır. Özenle onarıldıktan sonra karolar döşenir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Kameralı tesisat ekibimiz tarafından yapılan tüm tamiratlar 1 yıl garantilidir. Evinizde su kaçağı sorunu yaşıyorsanız ve kameralı tesisatçıya ihtiyacınız varsa 7/24 servisimizi talep edebilirsiniz. Hizmet kanıtı sağlamanız yeterlidir; kamera montajcılarından oluşan ekibimiz bir saat içinde yanıt verir ve işe koyulur.

Kameralı Tesisatçı ile Su Kaçağının Yerini Bulma

Uzman bir ekip tarafından hizmet verilen Sayarlar Tesisat,  bu akıllı cihazları Türkiye’ye getiren ve devreye alan ilk şirketlerden biridir. Ekibimiz sızdıran boruları kırma-delme olmadan ve teknik müdahaleye gerek kalmadan tespit ederek sadece ekipman ile  kısa sürede montajını yapmaktadır. Tesisatçılar sayesinde, şüphelenilen sızıntıları yok etmeden sızıntıları tespit ettiğimiz için borulardaki terleme kısa sürede tespit edilerek gereksiz hasar ve onarım maliyetleri ortadan kalkıyor. Bu nedenle Sayarlar Kameralı Tesisatçı  su kaçağı bulma hizmetinde lider firma olan bizi arayarak  maddi ve manevi hiçbir kayıp yaşamadan 1-2 saat içerisinde su kaçaklarından tamamen kurtulabilirsiniz.

Kameralı Tesisatçı

İşini yapacak bir usta ve su kaçaklarını tespiti için bir cihaz bulmak çok önemlidir. Sıradan bir tesisatçı her gün daireye gidebilmektedir. Elbette bu, cihazlarında sürekli kaçak arayan tesisatçıların tecrübesiyle karşılaştırılamaz. Büyük bir  tesisat firmasında çalışan bir tesisatçı, çeşitli adreslerde sürekli olarak  kaçak kontrolü yapar. Birçok zor sızıntı türünü bulma konusunda deneyime sahibiz, bu nedenle sorununuzu kısa sürede çözebiliriz. Sayarlar Tesisat  tüm personel için gerekli imkanlara sahiptir. Servisi arayıp yazdığınız süre içerisinde ekibimiz adresinizde olacak ve sorununuzu çözecektir, kameralı Tesisatçı

Tesisat

Ev veya ofis alırken hepimiz hem iç hem de dış özelliklerine dikkat ederiz. Depreme dayanıklı mı ve yangın merdiveni var mı? Ancak sıhhi tesisat gibi kritik tesisleri asla kontrol etmiyoruz veya ileride doğabilecek sorunları düşünmüyoruz. Sızdıran tesisat, evde yaptığınız en hızlı onarımları bile mahveder. Onlarca kez hasar görmüş ve  yeniden yapılmış bir ev için bir tesisatçıya gidip yeni bir ev faturası ödemek, evinizin tesisat sorunlarını çözemez. Bu tür durumların önüne geçmek ve su sistemi sabit olan bir evde yaşamak artık zor değil. Peki tesisat arızası nasıl tespit edilir Kameralarla su kaçağı kontrolü yapan Sarıyer tesisatçı ekibimizin tespit hizmetlerini nasıl yapabildiğini öğrenmek için aşağıdaki yöntemi okuyunuz.

Kameralı Tesisatçı

Tespit ve düzeltme işlemleri için Sayarlar Tesisat gibi cihazları kullanan firmalardan yardım isteyebilirsiniz. Su sisteminize zarar vermeden sızıntıları tespit edebilen, su sayaçlarını hatalara karşı kontrol edebilen ve basınç valfi toleranslı kurulumları ölçebilen hizmetler sunuyoruz. Sızdırmazlık tespit hizmetimiz sırasında gerçekleştirilen bu denetimler sonucunda tesisata zarar vermeden ‘tarafsız’ bir şekilde tesisat sorunlarını müşterilerimize iletebilmekteyiz. Olası tesisat arızalarını önceden fark edin ve evinizin veya işyerinin önünde bile maliyetlerini belirleyin. İstanbul’un Her Yerinde Kamera Kullanarak Su Kaçağı Kontrolü Yapan Sayarlar Tesisatçı olarak Anadolu Tesisat ile iletişime geçerek her zaman tespit hizmeti alabilirsiniz.

Cihazla tesisata baktırmak ne işinize yarayacak?

Sayarlar kaçak yapan tesisatı termal kamerayla kontrol eden tesisatçı firma olarak hemen anlatalım. Tespit ve tamirat için kullandığımız Avrupa menşei cihazlar ile kırmadan kaçak ve arıza tespiti sadece 10 dakika sürmektedir. Cihazla yapılan her işlem gibi tesisata cihazla bakmakta size oldukça faydalı olacaktır.

Kameralı Tesisatçı

  • Tesisattaki var olan hasarları görebilme.
  • Bulunamayan ve defalarca kırılan tesisat zeminlerini artık kırmadan tespit etme .
  • Kırmadan sadece cihazla her kaçağı yüzeyden görme.
  • Ev veya ofis gibi maddi değeri yüksek olan yatırımları yaparken tesisattaki. problemleri görerek, yatıracağınız maddi tutarı koruma.
  • Size daha sonradan problem çıkaracak tesisatı belirleme.
  • Sürekli tesisatçı çağırıp bulamadığınız kaçakları veya arızaları bulma garantisi
Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis