Su Kaçakları

Bayrampaşa Kanal Görüntüleme

Su kaçakları Sayarlar kurulum hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen web sitemizi ve hizmet seçeneklerimizi inceleyin. Cihaz su kaçaklarını tespit eder ve bu hizmetler sayesinde fayans veya duvar bölümleri zarar görmez.

İletişim : 0 552 526 40 49                           0 552 010 58 30

Su Kaçakları

Su Kaçakları Bulma Cihazla Tespit Uygun Fiyat

Hizmetimiz sayesinde evinde su kaçağı gören herkes endişelenecek bir şey olmadığını ve problemin kırılmadan çözülebileceğini bilir. Deneyimli personelimiz her zaman özel ekipmanlarla donatılmıştır. servis talebi için aradığınızda en kısa sürede su kaçakları için yanınızdayız.

7/24 Su Kaçağı Bulma

Sayarlar Tesisat tesisatınızı aksatmadan kaçak tespiti ihtiyacınız olan tesisat ve onarım hizmetleri için 7/24 hizmetinizdedir. Müşterilerimiz için önemli olan su kaçağı gibi sorunları yok etmeden çözüyor, özel ekipmanlar ve uzman kadroların tecrübesi ile su kaçaklarını kısa sürede tespit ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, lütfen bizi arayın ve ne istediğinizi bize bildirin. Su kaçağı sorunları karşılaşabileceğiniz en önemli sorunlardan biridir ve kesin çözüm için profesyonel yardım almalısınız. Bizi 7/24  whatsapp hattımızdan mesaj gönderebilirsiniz. Aramanızın ardından 30 dakika içinde, sorununuzu teşhis etmeye ve düzeltmeye başlamak için iyi kaynaklara sahip bir ekip bulunduğunuz yere varacaktır.

İstanbul Kameralı Sistemle Su Kaçağı Bulma

İstanbul içi kırılmadan su kaçağı tespiti hizmeti modern ekipmanlara sahip mobil ekip tarafından yapılmaktadır. Bir tesisatçı, sızdıran bir dairedeki sızıntıları bulmak için bir kamera sistemi kullanır. Tüm bu hizmetler su kaçağı hizmetimiz ile birlikte verilmektedir. Su kaçaklarını tespit etmenin geleneksel yöntemleri, genellikle banyo zemininin, sızıntı yapan alanı veya yakınını bölerek tamamen açılmasını gerektirir. Sayarlar Tesisat Kamera Su Sızıntısı Şirketi, aşırı su kaçağı, kaçak tespiti ve boru durumu değerlendirmesi için akustik tabanlı teknolojinin bir uygulamasıdır.

Su Kaçakları

Şirketin altyapı sistemleri, özel sensör ve kamera teknolojisi kullanılarak su kaçaklarının tespiti için uzman ustalarla donatılıyor. Evinizdeki su borularından su sızsa bile zarar görmeden hallederiz. Gizli kaçakları bulmak için yüksek maliyetler ödemenize gerek yok. Sızdıran su boruları bir profesyonel yardımıyla daha ucuza onarıyoruz. Patlamış bir su borusunun yerini tespit etmek için bizi arayın.

Su kaçağı nasıl bulunur?

Sızıntının yerini kaydederek ve kendiniz tamir ederek dedektörler ve kamera ekipmanları ile sızıntıyı tespit edebiliyoruz. Başlangıcından bu yana 2 metrelik yer altı sızıntısını keşfeden ekip değişmedi. Firmamız profesyonel ekipman ve personel ile çalışma prensibi ile hareket etmekte ve mümkün olan en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. Firmamız sadece yüzeysel kaçaklara değil, boruların dışındaki kaçaklara da müdahale etmekte olup, bahçe sulama borularındaki kaçakları da kameralar ile tespit ederek, yangın söndürme amaçlı su borularındaki kaçakları tespit etmekteyiz.

Bahçenize akan bir su borusundaki doğrudan bir sızıntı, etrafı kazmak yerine bir sızıntı cihazı kullanılarak açılır. Geniş bir alanda su kaçağını tespit etmek için azim ve ileri teknoloji gerekir. Gelişmiş su sızdırma ekipmanlarına sahip olan ekibimiz yüksek tarama düzlemli tripodlar ile donatılmıştır. Bu makina fiyatının yüksek olmasından dolayı nadiren kullanılmaktadır fakat su kaçağı imalatı yapan tüm firmalarda bulunmaz.

Su Kaçakları

Firmamızın değişen zamana ayak uydurması gerekmektedir ve su kaçağı dedektörü altyapısına sahibiz. Sızıntılar, belirli arızalar için yerel tesisatçılar tarafından makineye ihtiyaç duyulmadan onarılmaktadır. Ancak kaçak tespit motoru ve master tecrübesi ile bilinmeyen kaçakları en aza indirmek için çalışıyoruz. Profesyonel ve dürüst çalışma prensibinden yola çıkarak evinizde kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veren kuruluşlardan biriyiz.

Sızıntılar Nasıl Bulunmaktadır?

Araştırmalarımız Sonucu Olduğu Düşüncesiyle Hizmete Başladık. Öncelikle test alanımızda suni bir boru arızası oluşturduk ve bu bölgeyi kaçak aparatı ile aradık. Sızıntının yerini tespit ettik ve kimyasallar kullanarak zarar vermeden tamir etme yeteneğini ölçtük. Biraz daha fazla kapasite ile 3 metre derinliğe kadar sızıntıları tespit edebildik. 2. katta su kaçağı sorunu yaşıyorsanız lütfen komşularınızdan yardım isteyin.

Tarif edilen hizmetler için bizi arayan müşterilerimiz, dairelerinde su yalıtım testi yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın yasal prosedürlere uymak zorundadır. Damlayan bir apartman dairesindesin ama üst kattaki komşularını tanımıyorsun, bu yüzden başka bir zorlukla karşı karşıyasın.  Bir apartman dairesinde kiracı iseniz ev sahibinin bilgisi dahilinde su girişini tamir ettirebilirsiniz.

Su Kaçakları

Sıhhi tesisler tesis olduğu için ev sahibi ile görüşerek oluşan masrafları netleştirmek mümkündür. Ev sahibinizin onayını aldıktan sonra herhangi bir kaçak tespit sitesinden yardım alabilirsiniz. Konut sigortanız varsa ve evinizde su kaçağı varsa, lütfen ekspertiz görevlisinin evinizdeki hasarı araştırmasını bekleyin. Tesisat arızalarını sigorta şirketiniz karşılıyorsa özel bir şirketten yardım almanıza gerek yoktur. Evinizdeki rutubet, sızdıran duvarlar, seramiklerinizin sararması, tavanınızdaki kararma veya küf oluşumunun nedenlerini öğrenmek için bizi aramanız yeterli. Bodrum kaçakları binalar için çok önemlidir. Bodrumda rutubet veya kötü bir koku varsa tesisatın kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. Yere dökülen su canınızı yakmayabilir ama binanızın temellerini ve demirlerini içten dışa doğru çürütmeye yeter. Su Kaçakları.

Su Tesisatı Arıza Bulma Servisi

Şu anda su kaçakları ile ilgili bu makaleyi okuyorsanız, kendinizi şanslı sayın. Çünkü çoğu kişinin bilmediği bu teknolojiyi biz biliyoruz. Kural olarak müşterilerimiz banyo, mutfak veya koridor fayansları kırıldığında bizi ararlar. Tavanınız nemliyse veya üst kattaki komşularınız tarafından karartılmışsa, evinizdeki su sızıntılarını tespit etmek çok önemlidir. Kamera cihazınızı bozmadan sonuç alabilirsiniz ama tam tersi zaman kaybetmeyin. Her gün yeni sistemlerin geliştirildiği dünyamızda Türkiye’nin durumunu biraz zorlamayı başardık.  Su kaçakları ile ilgili başlıca sorunlar ve şikayetler tesisatçılardan kaynaklanmaktadır. Üst komşumda su kaçağı var ama ilgilenmiyor!

İkinci kattaki banyodan banyonun tavanına su sızdığından şikayet eden her gün onlarca telefon alıyoruz. Evini yeni boyatmış bir su sorunu mağduru, komşularının ilgisizliğine çaresizce bakmamalıdır. Komşularınız su kaçağı probleminize dikkat etmiyorsa bizleri arayınız. Su borusunun patlaması evinizin tamamen bozulduğu anlamına gelmez. Sıhhi tesisat borularınızın teşhis edildiğinden emin olun. Suyunuz boşa gitmesin!

Su Kaçakları

Üst kattaki komşulardan dairemize su akıyor. Üst kattaki komşularınıza nasıl davranırsınız? 2. kat komşunun su çıkışı. İkinci kattaki komşum banyoya su sızdırıyor. Teknolojimizi yakından takip ediyor ve piyasada kullanılan en iyi su kaçak cihazlarına sahibiz. Drenaj borularındaki kırılma ve kaçakları kamera sistemleri tespit eder. Su kaçaklarını zarar vermeden çözmek için kesin çözüm olan Sayarlar Tesisat, nokta kaçak tespiti hizmetleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Ekipmanlarımızın bir parçası olan kaçak dedektörleri, sektördeki en kaliteli ve en hızlı kaçak dedektörleridir. Görüntüleme veya boru içi kamera sistemimiz renklidir ve hasarlı bölgeyi kaydetme ve fotoğraflama seçeneğine sahiptir.  Su Kaçakları.

Banyo Su Sızıntısı

Banyo tavanınızda nem, rutubet veya su sızıntısı belirtileri varsa, üst kat komşunuz banyo tesisatınızı kontrol etmelidir. Üst kattaki komşularımızın banyolarını yenilemiş olması, banyonun sızdırmaz olduğu anlamına gelmez. Su Kaçakları.

 Banyodaki tüm tesisatı değiştirdim ama su kaçağı yoktu. Ama piyasada tesisatçıyım diye dolaşan bir sürü çalışan var. Drenaj boruları, bir banyo tadilatının en önemli parçalarından biridir. Böylece her boru birbirine bağlandıktan sonra borunun geçişi kontrol edilmelidir. Su Kaçakları.

adı verilen bir olgu, sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan biridir. Döşeme tamamlandıktan sonra, boru bir basınç testinden geçmelidir. Su Kaçakları.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis