Kamera ile Kanal Pimaş Görüntüleme Yapılarda pimaş kaynaklı sorunlar sıkça karşılaşılan tesisat problemleridir. Kamera ile Kanal Pimaş Görüntüleme hizmeti veren firmamız işini şansa bırakmadan yaşadığınız sorunu %100 olarak ortadan kaldırır. Tesisatçı teknisyenlerimiz tüm pimaş sorunlarında deneyimli olup acil durumlarda hemen vereceğiniz adrese yönlendirilir. Sayarla Tesisat pimaş ekibine ulaşmak için 0552 010 58 30 numaradan bizi arayınız.

Kamera ile Kanal Pimaş Görüntüleme

Atık su sistemlerinin gözden geçirilmesi ve yönetimi için kapsamlı boru denetimi ve izleme hizmetine ihtiyaç vardır. Firmamız, kamera ile kanal Pimaş görüntüleme konusunda uzmandır. Tüm boru türlerinde tam renkli video inceleme hizmeti sağlamak için özel olarak geliştirilmiş bir dizi kamera kullanıp, önemli verileri elde ediyoruz. İşlem sırasında bütün kamera görüntüleri dışarıdan izlenir, kusurların ya da tıkanmaların kesin konumu onarım için işaretlenir.

Kamera ile Kanal Pimaş Görüntüleme

Kamera ile kanal Pimaş görüntüleme hizmetimiz, araştırma referansları için konumları belirlemenize, önemli yerleri tespit etmenize ve drenaj varlıklarının yapısal bütünlüğünü incelememize olanak tanır. Personellerimiz, önleyici tedbirleri uygulamadan önce kusurları, kalıntıları, kirleticileri ve tahliye işlevine yönelik tehditleri belirleyebilir.

Kamera ile Kanal Pimaş Görüntüleme Hizmeti

Firmamızın çalışanları, bir lazer profilleyici, sonar sistemi ve CCTV ünitesi kombinasyonu dahil olmak üzere kanalizasyon bakımı için bir dizi yüksek teknoloji ekipmanı kullanır. Ekipmanlarımız, 100 mm’den 1.000 mm’ye kadar her boyuttaki drenaja cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Boruların performansının izlenmesini ve maliyet tasarrufu sağlayan planların geliştirilmesini sağlamak için kaydedilmiş görüntüler ve raporlar sunabiliriz.

Kamera ile Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon ve Borular İçin Kamera Görüntüleme Hizmetinin Avantajları

Gelişmiş kapalı devre izleme hizmetimiz, gaz korozyonunun seramik kanalizasyon şebekeleri, beton veya dökme demir boru hatları üzerindeki etkilerini belirleyebilir. Bu yenilikçi çözüm, iş planınızdaki temizlik uygulamalarına ve gelecekteki bakım çalışmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda sahada planlanmamış arıza sürelerini sınırlar. Ayrıca, drenaj sistemi bilgileri kaydedilir. Böylece ilerleyen dönemlerde kolayca incelenebilir. Kamera ile kanal Pimaş görüntüleme hizmeti tüm yapı bina ve alanlarda daha pek çok konuda avantaj yaratır. Bunlardan en önemlileri:

  • Maden sahası prosesleri, yağmur suyu drenajları, çukurlar, yıkama alanı boruları ve yağ ayırıcı borularındaki tıkanmaların belirlenmesi
  • Mevcut sistemlerin genel durumu ve uygunluğunun değerlendirilmesi
  • Yeraltı kanalizasyon ya da yağmur suyu drenaj sistemlerinin durumuna anında ve ayrıntılı bir bakış için hızlı ve doğru bir tamirat gerçekleştirmek
  • Etkili kök kontrolü için kanalların kimyasal olarak işlenmesi
  • Boru temizleme programlarının ve gelecekteki bakım çalışmalarının planlanmasına yardımcı olma
  • Pahalı varlıkların ömrünü en üst düzeye çıkarmak için maliyet tasarrufu sağlayan planlar geliştirmeye yardımcı olma
Hizmet Kalitesi page

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir