Sayarlar Tesisat , uzun yıllardan bu yana tüm konutlar ve ticari binalar için sıhhi tesisat hizmeti sunar. İşinde uzman tesisatçılarımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere pek çok konuda profesyonel hizmet sağlar:

  • Cihazla su kaçağı tespiti
  • Tesisat onarım işleri
  • Su sızıntısı bulma
  • Tuvalet tıkanıklığı açma
  • Kamera ile kanal pimaş görüntüleme
  • Termal kamera ile kalorifer kaçak tespiti
  • İlaçlı petek temizleme
  • Mutfak gider tıkanıklığı açma
  • Pimaş tıkanıklığı açma

hakkımızda

Tecrübe ve Uzmanlık

Ev sahiplerinin yanı sıra işletme sahipleri için birinci sınıf sıhhi tesisat hizmetleri sağlıyoruz. Müşterilerimizin her biri için inanılmaz değer sunmaktan gurur duyuyoruz. Bunu başarmak için kalite, dürüstlük ve müşteri hizmetlerine güçlü bir şekilde odaklanıyoruz.

Sayarlar Tesisat olarak müşterilerimizle olumlu bir ilişki sürdürmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tesisat ihtiyaçlarınızın boyutu veya kapsamı ne olursa olsun hak ettiğiniz saygıyı her daim göstermeye çalışıyoruz. Uygun fiyatlı hizmetin, herkes için önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple uygun fiyat politikamızla da her bütçeye hitap etmeye gayret gösteriyoruz.

Önceliklerimiz ve Değerlerimiz

Kalite: Kullandığımız malzemeler söz konusu olduğunda kaliteden asla ödün vermeyiz ve işçiliğimiz benzersizdir.

Dürüstlük: Her işin başında dürüstlüğün geldiğine inanıyor ve kendimiz için kullanmayacağımız hiçbir ürünü ve hizmeti müşterilerimize sunmuyoruz.

Müşteri hizmetleri: Kolay planlama ve bütçe dostu fiyat politikası ile işleri olabildiğince basit ve anlaşılır hale getiriyoruz. Tüm çalışmalarımızı yüzde 100 memnuniyet garantisiyle destekliyoruz.

Kusursuz Hizmet

Ekibimiz, bir su sızıntısını tamir etmekten eviniz veya işyeriniz için eksiksiz bir sıhhi tesisat sistemi kurmaya kadar, her konuda deneyimli ve donanımlıdır. Ekibimizde yer alan personellerimiz işinde tecrübeli ve eğitimlidir.

Müşterilerimizin her birine değer veriyoruz ve küçük-büyük iş ayırt etmeksizin, herkese eşit derecede hizmet sağlıyoruz. Hizmet talebi için bize ulaşan müşterilerimizi bekletmiyor, mümkün olan en kısa zamanda ilgili adrese erişim sağlıyoruz. Temiz ve düzenli bir çalışma prensibini benimsiyor ve bu yönümüzle de fark yaratıyoruz.

Sıhhi tesisat sorunlarının genellikle zamansız olduğunu biliyor ve 7/24 boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. İşimizin her alanında doğruluk ve dürüstlüğe değer veriyoruz. Sizi asla yanlış yönlendirmeyecek, ihtiyaç duymadığınız bir hizmeti almak zorunda kalmayacağınız, güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız, Sayarlar Tesisat olarak biz buradayız!