Su Kaçakları Tespiti

Şabanözü Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçakları Tespiti evinizde veya iş yerinizde su kaçağı sorunu yaşıyorsanız bu durum sizi yorar. Ve endişelendirir. Su akışı sorunu yaşayan herkes bu zor durumdan bir an önce  kurtulmak ister. Bu nedenle  internette en çok aranan konulardan biri de su kaçağı tespiti ve tamir eden firmalardır. Su Kaçakları Tespiti Su kaçağı tespiti  uzman  firmamız kurulduğu günden bu yana su kaçağı problemlerini çözmeye devam etmektedir.

Su Kaçakları Tespiti Nasıl Yapılır?

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı arızası var ise su kaçağı tespiti artık en yeni ekipmanlar ile anında yapılabiliyor. Bu nedenle su akışını tespit eden doğru tesisat firmasını seçmeniz bu aşamada sizin için çok önemlidir. Su kaçağı tespit edilirse firmamız 1 veya 2 kaleyi kırarak sorunu çözecektir.

İletişim: 0 552 256 40 49                             0 552 010 58 30

 

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

İster evde ister iş yerinde  su akışı ile ilgili sorun yaşıyorsanız zorlu ve yorucu bir süreç sizi bekliyor demektir. Su kaçaklarını tamir etmek yerine tespit etmek eskiden çok zor ve emek yoğun bir işti. Bu nedenle internette en çok araştırılan konulardan biri de Başakşehir’de su akışı nasıl tespit edilir? öznedir. Su Kaçakları Tespiti Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte son model ekipmanlar ile su kaçağı tespiti kırılmadan, dökülmeden noktadan noktaya yapılmaktadır. Firmamız aynı hizmeti Başak ilçelerinden biri olan İkitelli’de sunmaktadır. Tesisattaki bir sızıntı, sıcak veya soğuk su borusunda olmasına bakılmaksızın hedefli bir şekilde tespit edilebilir. Firmamız son teknoloji ekipmanların yanı sıra deneyimli ve bilgili bir ekiple çalışarak İklimlendirme sorunlarınıza garantili çözümler sunmaya devam edecektir, su Kaçakları Tespiti.

Su Kaçakları Tespiti

 Su Kaçağı Varsa Yapmanız Gerekenler

Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı yaşıyorsanız. Bir tesisat firmasına başvurmadan önce alabileceğiniz bazı önlemler vardır. Başakşehir’de su kaçağınız varsa işte atabileceğiniz adımlar.
Öncelikle bulunduğunuz yerde  su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz anda hemen su vanasını kapatmalısınız.
Duvar veya tavan prizlerinin çevresinde su akışından kaynaklanan nem gördüyseniz, elektriği sigortadan kapatmak çok iyi bir karardır.
Kombinin su seviyesi her gün sıfırlanıyorsa ve  su eklemeniz gerekiyorsa kombiyi hemen kapatın ve tesisatı kontrol etmesi için firmayı arayın.

Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Ekipmanlar

Konutunuzda su akışı ile ilgili bir sorununuz varsa, bir tesisatçı ile iletişime geçmeniz önemlidir. Başak City ve Başak Apartmanları, İkitel, Altın Şehir, Kayabaşı, Bahçe Şehir, Güvercin Tepe ve Şahintepe semtlerinde aktif olarak faaliyet gösteren firma, deneyimli teknik kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile su kaçaklarını başarıyla tespit etmekte ve hızlı bir şekilde çözmektedir.

  • Frekans Dinleme Kulaklığı: Su akışı temiz su borularından kaynaklanıyorsa, akustik frekansları dinleyen kulaklıklar kullanılır. Temiz su boru hattındaki su akışları uzun süre algılanmazsa duvarların veya tavanların ıslanması kaçınılmazdır.
  • Pimaş\Boru Görüntüleme Kamerası:  Su kaçağı arızaları dışında boru içindeki diğer sorunları tespit etmek için kullanılan su kaçağı tespit cihazıdır. Ekibimiz, kanalizasyon borularına yönlendirilen bir endoskopik kamera kullanarak paketlerin kırılma, çatlama veya deformasyonlarından kaynaklanan sızıntıları görselleştirir. Ve tespit eder, su Kaçakları Tespiti.
  • Termal Kamera:  Özellikle sıcak su tesisatı borularına bakıldığında parke olmayan alanlarda yerden ısıtma tesisatlarında su kaçağı tespiti için de oldukça uygundur. Bu tür cihazlar, yardımcı cihazlar kategorisine aittir.
  • Nem Ölçüm cihazı. Duvarlarınızda nem veya rutubet varsa deneyimli teknik ekibimiz bu cihazı kullanarak ortamınızdaki nem – rutubet problemini bulur.
  • Tesisat Ölçüm Pompası. Su kaçaklarını tespit etmek için kullanılan yardımcı bir cihaz olan HVAC ölçüm pompası. Temiz su hatlarındaki kaçakları tespit etmek için kullanılan bir yardımcı cihazdır. Yaşam alanlarınızda eğer su kaçağı arızası bulunuyorsa tesisat firması ile irtibata geçmeniz önemlidir.

Su Kaçağının Nedenleri

Çok fazla yüksek bina. Bu genellikle musluk suyundaki su basıncında su borularına zarar veren dalgalanmalara neden olur. Bunun nedeni de tesisatlarda kullanılan boruların kalitesiz olmasıdır. Su kaçağı sorunları ile uğraşırken sıklıkla karşılaşılan bir diğer sorun da su temin sistemlerindeki ana hatalardır. Su Kaçakları Tespiti Bu bir su akışı hatası olarak görünür. Bir diğer su kaçağı sorunu olarak karşımıza çıkan durumda ise su tesisatı yapılırken bağlantı noktalarında yapılan kaynak hatalarından dolayı karşımıza çıkmaktadır.

Su Kaçakları Tespiti

Su akışı sorunu ile karşı karşıya kalmamızın bir diğer sebebi de su tesisatı borularında yapılan tesisat hatalarıdır. Su kaçağı sorununun keşfedildiği yerlerden biri kanalizasyon hattıdır. Kanalizasyon borularındaki çatlaklar, inşaat sırasında kanalizasyon borularının döşenmeden önce hasar görmesinden kaynaklanır. Kanalizasyon borularında su kaçağının sebeplerinden biri de boruların birleşim yerlerindeki contanın deforme olmasıdır.

Su kaçağı tespiti Fiyatları

Test fiyatları neden farklı? Google arama motorunda arama yaptığınızda birçok firma veya kişinin farklı fiyatları ile kafanız karışacaktır. Su akma tespiti fiyatları yapılan işe ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Ucuz fiyatlar vermekte olup, vergi hırsızlarına, firma dışı firmalara, web sitesi oluşturarak hizmet sunmaktadırlar. Bu kişilerin özel dükkanları yoktur, varsa bir sorunsa kesinlikle muhatap bulamayacaksınız. Bu durumda yine ücret ödeyip başka bir firmadan hizmet almak zorunda kalacaksınız. Şirketimizin Çözüm Merkezi, tespit ve onarımlara 1 yıl garanti vermektedir.

Su Kaçakları Tespiti

Artık bilinçli olarak fiyata bakıp servis çağıran online müşteriler de var tabi. Ama müşteriler içeriğe göre kendilerine uygun firmayı seçiyor. İlk tercih elbette çok referansı olan firmalar, müşterilerinden olumlu yorumlar alan firmalar, web sitesinde yaptığı işi resimlerle anlatan firmalardır. Su Kaçakları Tespiti Bu konuda alınan geri dönüşlerden firmamız oldukça memnun olup, müşterilerimiz de memnun kalmaktadır, su Kaçakları Tespiti.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Araması

Termal kamera ile su kaçağı araması, su biriken noktalarda farklı renklerde görüntü elde edilerek yapılır. Boru patlaklarının noktasal yeri tespit edilirken kullanılan görüntülü makinadır. Termal kamera ile tesisat kaçaklarında tespit aşamasında kullanılır. Evinizde bir arıza oluştuğunda genellikle gösterge alt katın tavanında su damlaması oluşur. Ancak bazen damlama olmamasına rağmen bir sorun olduğunu tavan boyalarının kabarmasından anlamanız mümkündür. Böyle durumlarda sorunun sebebini anlamak için araç termal kamera ile su kaçağı tespiti yapmak gerekir. Su tesisat arıza tespit işlemi sırasında evinizin şebeke suyu sistemi, kalorifer tesisatı. Pis su ve daha pek çok parçası incelemeye alınır. Sorun bulunana kadar teknik inceleme devam eder.

Dış Alanda Su Kaçağının Bulunması

Dış alanda su sızıntısı tespit yöntemleri mevcut alanın taraması yapılırken oldukça zorlaşır. Tesisat teknolojisi geliştikçe yaşam alanında detaylar arttıkça arıza tespiti de eskiye oranla zorlaşıyor. Bu nedenle güncel su kaçağı tespit cihazlarıyla çalışarak sorunun tespitini yapmak da önemli hale geliyor. Son teknoloji ile çalışan cihazlarla halk arasındaki tanımıyla görüntülü su kaçağı tespiti için size en yakın şubemizi arayabilirsiniz. Su Kaçakları Tespiti Dış alandaki kaçakları belirlemek üzere iletişim sayfamız üzerinden hızlıca online randevu alabilirsiniz. Bu bağlamda yaşadığınız sıkıntının sebebini telefon iletişim seçeneklerini kullanarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Su faturalarında beklenmeyen artışlar toprak altında veya beton içerisinde su patlaklarının habercisi olabilir. Firmamız dış alanlarda su kaçağını en doğru tespit eden ustalara sahip lider firma konumundadır.

Su Kaçak Tespit Yöntemleri

Su kaçak tespit yöntemleri, su sızıntısı ile alakalı problemlerin bulunduğu noktalarda tercih edilen oldukça avantajlı çözümler olarak kabul edilmektedir. Bu çerçevede önemli olan su kaçağı tespit işlemlerinin beklentileri ciddi anlamda karşılıyor olmasıdır. Su Kaçakları Tespiti Peki, suyun kaçak yaptığı noktaların belirlenmesinde dikkatleri çeken seçenek olarak hangisi tercih edilmelidir? Hazırsanız bilmeniz gerekenlerin neler olduğunu değerlendirerek size en uygun çözümlere odaklanmaya başlayabilirsiniz. İşte su kaçağı tespitinde en sık tercih edilen alternatifler!

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis