Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma pimaş borular, evinizdeki boru hattını kanalizasyon sistemine bağlar. Pimaş borularda herhangi bir tıkanıklığın oluşması daha büyük sorunlara neden olabilir.Pimaş tıkanıklığı açma işlemi için genelde profesyonel yardım gerekir. Kameralı görüntüleme cihazları kullanan profesyonel ekipler, tıkanıklığı hızlı ve kolay şekilde giderirler. Gerekirse boru hattını yeniler ya da borulardaki tıkanıklığı çözmek için çeşitli yöntemler kullanırlar.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Evde kendi başınıza pimaş tıkanıklığı açma işlemi yapmak istiyorsanız, deneyebileceğiniz çeşitli uygulamalar var.

Fakat bu yöntemlerin uzun vadede sonuç vermeyeceğini, her zaman profesyonel bir destek almanın daha doğru bir yol olduğunu bilmelisiniz. Aşağıdaki uygulamalar bu tür tesisat arızalarında kısa vadede çözüm sunabilir:

 • Basit boru tıkanıklığı için özel olarak üretilen ve süpermarketlerde satılan kimyasal malzemeleri dikkatlice boruya uygulayabilirsiniz.
 • Lavabo-aç ürünlerinden kullanıp, sıcak suyla birlikte gidere ekleme yapabilirsiniz.
 • Sıcak su ve deterjan karıştırıp kullanabilirsiniz. Fakat aşırı sıcak suyun, borulara daha kötü zararlar vereceğini unutmamalısınız.
 • Pimaş boru tıkanıklığı, giderin üst bölümlerindeyse, bir tel veya sivri aletle uygulama yapabilirsiniz. İşlem sırasında aşırı basınç uygularsanız, boruların delinme riskinin olduğunu da unutmamalısınız.
 • Asit barındıran çeşitli sıvıları (maden suyu gibi) gidere dökebilir ve tıkanıklığın biraz olsun açılmasını sağlayabilirsiniz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Pimaş Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Pimaş tıkanıklığı ciddi bir problemdir ve uzmanlar tarafından onarım yapılması gerekir. Tesisatçılar genelde aşağıdaki şekilde uygulama yaparlar:

Pimaş Tıkanıklığı Açma pimaş tıkanıklığı açma işlemi, öncelikle hasarlı boruların tespit edilmesiyle başlar. Bunu belirlemek için hidrostatik test uygulanabileceği gibi kameralı görüntüleme de yapılabilir.

Tıkanma seviyesini görmek için vanaların açılması gerekir. Tüm sistem suyla doldurulduktan sonra, su seviyesinin düşüp düşmediğini görmek için izleme aşamasına geçilir.

Sızıntı yoksa, su seviyesi sabit kalır ve başka hiçbir şeyin yapılmasına gerek kalmaz. Su seviyesi düşerse; bu, sistemdeki herhangi bir yerde ele alınması gereken bir sızıntının göstergesidir.

Kameralı görüntüleme uygulamasında ise boru hattına bir kamera sistemi yerleştirilir. Pimaş borunun durumu ve arızanın boyutu incelenir. Sonrasında uygun tamir, bakım ve onarım aşamasına geçilir.

Pimaş tıkanıklık giderme işlemi için uzman yardımına ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişim kurabilir, güvenli ve problemsiz bir hizmet alabilirsiniz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma temiz bir sıhhi tesisat sistemi, daha uzun ömürlü ve daha verimli bir kullanım vadeder. Pimaş boru tıkanıklığı açma işlemi önemli bir uygulamadır. Dolayısıyla büyük masraflar anlamına gelir.

Bu nedenle bugünün bakımı, yarının tasarrufu demektir. Firmamız, genel olarak drenaj ve sıhhi tesisat sistemlerini açmak için en gelişmiş ekipmana sahip. Yıllar boyunca akla gelebilecek her türlü sıhhi tesisat tıkanıklığı ile karşılaştık ve sorunları çözmeyi her zaman başardık.

Güvenilir ve profesyonel hizmet sunduğumuz için gururluyuz. Siz de Pimaş boru tıkanıklığı konusunda hizmete ihtiyaç duyuyorsanız, bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Pimaş Tıkanıklığı Açma

Deterjan, selüloz, çamur, taşlar, inşaat kalıntıları, kökler ya da düşük eğimli borulara yapışmış kalıntılar, Pimaş borularında tıkanıklığa neden olabiliyor.

Pimaş boru tıkanıklığı açma konusunda her türlü yüksek basınçlı temizleme ekipmanını kullanıyoruz. Bir boru sisteminin tıkanmasını beklemeye gerek yoktur.

Mülkünüzün bir sıhhi tesisat sistemi uzun zaman önce kontrol edilmemiş veya bakımı yapılmamışsa, hoş olmayan kokular ile karşılaşıyorsanız, kısa vadeli çözüme ve kimyasal drenaj temizleyicileri gibi etkisiz düzeltmelere güvenmeyin. Bizimle iletişime geçin ve herhangi bir sıhhi tesisat sistemini onaralım ve bakımını yapalım.

Hiçbir drenaj tıkanıklığı önemsiz değildir. Bu nedenle Pimaş boru tıkanıklığı açma hizmeti ile olası pek çok problemi de önlemiş olursunuz. Tıkalı kanalizasyonlar her türlü soruna neden olabilir.Kanalizasyonlarınız taşıyorsa veya lavabonuzdaki, banyonuzdaki, duşunuzdaki su düzgün şekilde akmıyorsa, kötü bir koku veriyorsa, profesyonel hizmet alma zamanı gelmiş demektir. Pimaş boru tıkanıklığı açma konusunda uzman olan ekibimiz, rakipsiz bir kanal temizleme hizmeti sunan teknolojik ekipmanlarla her türlü drenaj tıkanıklığını giderir.

Hangi Konularda Hizmet Sağlıyoruz?

Kanalizasyonunuzun tıkandığına dair işaretler, kanalizasyon etrafında hoş olmayan bir koku, uğultulu sesler, çökme ve çatlaklar, yüksek su seviyeleri, kanalizasyonlardan gelen bölgesel nem belirtilerini içerebilir. Bu tarz durumlarda Pimaş boru tıkanıklığı açma işlemi uyguluyoruz. Genel olarak, aşağıdaki konularda destek sağlıyoruz:

 • Engellenen kanallar
 • Tıkalı atık borular
 • Taşan boru hatları
 • Oyuk temizleme
 • Kanal temizleme hizmetleri
 • Tuvalet, lavabo ve banyo tıkanıklıkları
 • Ticari boruların temizlenmesi
 • Kötü kokuları araştırmak ve ortadan kaldırmak
Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis