Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece Su Kaçağı

Ücretsiz su kaçağı tespiti yapan firma var mı? Ne yazık ki Sayarlar Tesisat dahil hiçbir firma bedavaya kaçak bulmaz. Bunun nedeni, bu cihazları satın almak için  bir miktar yatırım yapılmış olmasıdır. Başka bir sebep de, onarım ücreti kabul edilemezse, bedava para almadan evime gelip tamir ettirmek. Şirket burada kar etmiyor. Kârsız iş olmaz, bu nedenle tüm denemeler ücretlendirilmektedir. Ortak daireler, iki ailelik evler ve işyerleri için çeşitli oranlar uyguluyoruz.

İletişim:0 552 526 40 49                          0 552 010 58 30

Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti

Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yazımızda belirttiğimiz gibi bedava su kaçağı tespiti olmaz. Yapılan işlemlerinden ücret alınmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi size su kaçağı ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Su Kaçağı Bulma Teknikleri

Günümüzün ileri teknolojisi ile su kaçaklarını tespit etmek oldukça kolay hale gelmiştir. Teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak, kaçak dedektörleri de hızla gelişti ve bir nokta tespiti yöntemi sağladı. Bu teknik cihazlar şu şekilde tanımlanmaktadır:

 1. Akustik işitme cihazı
 2. İkinci Kanal – Boru Görüntü Kamerası
 3. termal kamera ekipmanı
 4. Nem ölçer

Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti

Bu cihazlar, yüksek doğrulukta algılama sağlayarak işlemleri önemli ölçüde hızlandırır. Eski ampirik kaynak tespit yöntemleri artık geçerli değil. Su kaçağı olması durumunda, sızan su evinizin zeminine ve duvarlarına geniş ölçüde yayılır ve suyun kaynağını bulmanızı oldukça zorlaştırır. Bu kadar geniş bir dağılımla, aralarında ayrım yapacak bir teknoloji olmadığı için deneyime dayalı yöntemlerle kaynak bulmak  çok zordur. Eski yapım yöntemi gereğinden fazla kırılarak evin estetik görüntüsünü bozmaktadır. Ancak gereksiz yere işlem süresini uzatır. Ev ve iş yeri sahipleri, gereksiz moloz yığınlarıyla uğraşmak zorunda kalıyor. Her şeyden önce, tüm bunları bir kenara bırakmak gereksiz bir zaman kaybıdır.

Peki bu teknik aletlerin özellikleri nelerdir?

Akustik işitme cihazı, sızıntı kaynağının sesini yakalar ve ölçüm cihazına bildirerek sızıntı yerinin belirlenmesini mümkün kılar. Temiz su sızıntısı prevalansının bu cihazların konumu üzerinde hiçbir etkisi yoktur, kaynağı kesin bir konumda saptar. Yani bir döşemeyi kaldırmak sorunu çözer. Diğer dedektörlerin yanında görülen kanalizasyon kameraları, kanalizasyon borularının içini görebilmektedir. Pimaş borudaki tüm soruları öğrenir ve karar verir. Sadece kanalizasyon sızıntısının nedenini araştırmak için değil, aynı zamanda trafik sıkışıklığını çözmek için de yaygın olarak kullanılmaktadır. Termal kameralar su sıcaklığına göre doğru kararlar verir.

Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti

Tipik olarak sıcak su sistemlerindeki sızıntıları tespit etmek için kullanılmaktadır. Ayrıca boru için nereye gidileceğine karar verilirken oldukça kullanışlı ve pratik bir kolaylık sağlamaktadır. Kızılötesi termografi ile su kaçağı tespit ettikten sonra akustik dinleme cihazları ile su kaçağı kontrolü yapıyoruz. Nem Tayin Cihazı, belirleme yapmak için referans olarak sızıntının meydana geldiği ortamın bağıl nem seviyesini de kullanır. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.

En Uygun Su Kaçağı Tespiti ve Tamir Ücretleri 2023- 2024

Tesisat sektörüne yeni bir boyut kazandıran  Doğa Tesisat ile tanışın. Sıhhi tesisat alanında eğitimli ve ustalık belgelerine sahip İstanbul’un en iyi usta tesisatçılarından oluşan bir kadro ile  su kaçaklarını zarar vermeden tespit ediyoruz. Binanızdaki sızıntıları profesyonel bir kaçak detektörü ile tespit ederek onarım maliyetlerini azaltın. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti Çalıştığımız servis personelinin işi profesyonel su geçirmezlik ve kamera ekipmanları arızalarını teşhis etmektir. İstanbul’da 3 şubemiz ve Türkiye genelinde 5 bayimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti

Amacımız, binaların içindeki ve dışındaki sıhhi tesisat arızalarını  daha az hasarla daha uygun maliyetli bir şekilde tespit etmek ve onarmak. Çevrimiçi olarak en iyi sızıntı tespit oranlarını belirleyebilen birçok şirket var. Ancak kaçak tespiti için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti Bu durumda çeşitli fiyatlar birbirine karışmakta ve bu da seçim yapmayı zorlaştırmaktadır. İstanbul Su Kaçağı Tespiti.

Su kaçaklarını düşük maliyetle tespit edebilen firmalar rağbet görmektedir. Ancak işleri bozulursa muhatap bulamayacaklardır. Öte yandan kaçak tespit ücretini düşük tutarsanız aldanmış olursunuz. Çünkü eve geldiğimde 50-100 TL  tamir masrafı için benden 350 TL’nin üzerinde bir ücret alacaklar. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti En ucuz kaçak tespiti yerine bizim gibi bir firmayı tercih ediyorsanız şikayetleriniz için lütfen tek bir irtibat noktası bulun ve  en ucuz kaçak tespiti ve onarımını isteyin. Şirket adı olmayan markasız montajcıları işe almayın. Bu kişilerin kameraları veya başka sorun giderme cihazları yok. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.

Su Kaçağı Tespit Ücretleri Ne Kadar / Neye Göre Değişir ?

2023-2024 için Optimal Kaçak Tespit ve Onarım Ücretleri, çoğu binada kaçak tespiti ücretli bir süreçtir. Kaçak tespit ücretleri, ister yüksek katlı, ister ticari veya konut binası olsun, binanın büyüklüğüne bağlıdır.

Genel konut durumunda, normal kaçak araştırma ücreti uygulanacaktır. Konut iki ailelik bir evse, standart kaçak tespit ücreti biraz daha yüksek olacaktır. İşletmelerin su kaçağı araması için belirlenmiş bir ücreti yoktur. Büyük iş istasyonları veya hat sızıntısı olasılığı için belirli bir fiyatlandırma belirlenmemiştir. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.

Su Kaçağı Nedir / Nasıl Anlarız ?

 • Konut ve ticari binalarda gerekli olan tipik tesisat zamanla deforme olur. Bu nedenle deforme olmuş bir tesisat borusunda patlama veya patlama meydana gelir. durum ortaya çıkar. Patlayan borunun içindeki su etrafa yayılır ve su sızıntısına neden olur. Peki su kaçaklarını nasıl tespit edebiliriz? Su kaçaklarını anlamak zor  değildir. Üst katlardaki su kaçaklarını tavandan damlatarak kontrol edebilirsiniz. Bodrum  ve asma kat duvarlarındaki küf, nem ve su izleri de su sızıntısına işaret eder.  Dairenizde bir sızıntı olduğu iddiasıyla karşı karşıya kaldıysanız ve herhangi bir belirti görmediyseniz.
 • İlk olarak, su sayacının her iki tarafındaki vanaları kapatın. Aşağıdaki zemine olan sızıntı azalmışsa soğuk su hattında kaçak vardır. (Vananın suyu tamamen kapattığından emin olun.)
 • Kazanın altındaki sıcak su vanasını kapatın ve yukarıdaki uyarıları takip edin. İki yöntem denedim. Su çıkmaya devam ediyorsa, tahliye borusunda bir sorun olabilir. Banyonuzda bir sızıntı yaşarsanız, sızıntının size ait olduğundan emin olabilirsiniz. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.

Hangi Dairden Su Sızdığı Nasıl Belli Olur ?

Bazı binalar tek ailelik evler olarak inşa edilirken, diğerleri iki ailelik evler olarak inşa edildi. Tek kişilik apartman dairelerinde sızıntının üst katlarda meydana geldiği varsayılır. Ancak iki ailelik evlerde su kaçaklarını tespit etmek kolay değildir. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.

Üst kat komşunuza bir kaçak olduğunu söylemeniz onu ikna etmez. Bu durum, garip ve sinir bozucu bir duruma neden olur ve tartışmalara neden olur. Bunu anlamanın zekice bir yolu var. Binanın havalandırmasına bakıldığında sorun bu apartmanda. Bu daire en yağışlı ve damlayan yerdir. Su kaçağının hangi daireden geldiğini bilmiyorsanız bir profesyonele başvurun.

Cihazla Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz ?

İşletmenizde profesyonel hizmet sağlamak için öncü kaçak tespit teknolojisini kullanıyoruz. Su kaçaklarını tespit etmek için kullanılan tüm ekipmanlar mevcuttur ve onarım için gerekli tüm malzemeleri içeren eksiksiz bir kit mevcuttur. Su kaçaklarını tespit etmek için kullanılan bir teknik. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.

 • Akustik İşitme Cihazı: Çok alçak sesleri duymanızı sağlar ve genellikle tüm su kaçaklarını bulmak için kullanışlı bir araçtır. Dış mekan kaçaklarında, ana su  borularında, evsel sıhhi tesisatta vb. kullanılır. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.
 • Kamera Cihazları: Kanalizasyon borularını, boru kırılmalarını, çatlakları, arızaları, conta kaymalarını ve tıkanıklıkları izlemek için yaygın olarak kullanılan kameralar. Görüntüleme sonucunda arızalı tüpler bulunmakta ve değiştirilmektedir. Bu cihaz sayesinde kanalizasyon borularındaki arızaları kolayca bulabilirsiniz.
 • Termal Görüntüleme Kamera Cihazları: Termal görüntüleme kameraları ısıya duyarlıdır ve en ufak bir ısı miktarını bile algılar. Böylece ısıtma ve sıcak su tesisatlarında yaygın olarak kullanılan bu cihazlar, boruların zemin altından ve duvarlardan geçmesine olanak sağlar.
 • Manometre: Tek bir tüpün girişine bir manometre bağlayarak, tüpün geri kalanını kapatır. Kanala basınç uygulayarak kanal işaretlerini takip edin. Gösterge düşerse, tesisatınızda bir sızıntı var demektir. Okuma sabitse, kurulumda sızıntı yoktur. Ücretsiz Su Kaçağı Tespiti.
1/5 - (1 Puan)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis