Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Patlayan Su Borusu

Tesisat Su Kaçağı Tespiti. İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sağlamakta olan Sayarlar Tesisat, ihtiyaç anında yardımlarınıza koşmaktadır. Dilerseniz bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden 7/24 ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

İletişim:0 552 526 40 49                          0 552 010 58 30

Tesisat Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Kopmuş borunun yerini tespit etmek için bir uzman ekip ve kamera ekipmanı ile çalışmak. Bir diğer önemli nokta ise tüzel kişi olmamız ve yeterli makineye sahip olmamızdır. Yıllardır birçok kurumsal ve bireysel müşterimize ve yüzlerce cihazsız çalışma arkadaşımıza çözüm ortağı olduk. Şimdi kalite, güvenilirlik ve uygun fiyat için bizi tercih etme sırası sizde. Kullandığımız malzemeler TSE ve ISO 9001 sertifikalarına ve birçok uluslararası kalite standardı ve belgesine sahiptir. Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Sadece malzemeye değil tüm işçiliğe garanti veriyoruz. Kalite, güvenilirlik ve uygun fiyat konusunda güvenle tercih edebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Fiyatı

Fiyatlara bakarken dikkatli olun! En önemli şey güvenebileceğiniz bir şirket bulmaktır. Sözlü değil yazılı garanti veren şirketler tercih edilmelidir. Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Piyasadaki ucuz ekipmanlarla iş yapmaya çalışan müteahhitlerin aksine, biz ABD ve Alman ekipmanlarını kullanıyoruz, bu da daha düşük kaçak  tespit oranıyla sonuçlanıyor. Böyle teklif verenlerden uzak durun.

Su Kaçağı Servisi

Adres verileri girildikten sonra 30 dakika içinde saha hizmetini kullanın. Gerekli testlerin ardından, doğru kaçak tespitini içeren kapsamlı bir fiyat teklifi sunuyoruz. Onaylandıktan sonra, başvuru prosedürüne devam edeceğiz.

Tesisat Su Kaçağı Tespiti

 Su kaçağı tespiti ve ardından çanak çömlek onarımı için 1 yıl garanti! Su kaçağını zarar vermeden hızlı bir şekilde bulmak istiyorsanız hemen bizi arayın! Boğaziçi Tesisat, İstanbul’da profesyonel  hizmet veren  en popüler firmalardan biridir. Lokalizatör, tamirci, tyler ve diğer ustalarla uğraşmak yerine hemen  anahtar teslim çözüm sunalım. Uygun fiyat Güvenilir hizmet Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilmektedir?

Müşteri hizmetleri bir servis kaydı oluşturur ve bunu saha servis ekibine iletir.  Bölgenizdeki ekip sizi arayarak 30 dakika içinde adresinizde olacaklarını bildirecektir. Uzman teknik personel evinizi ziyaret ederek duruşmalar ve ön kontroller yapacaktır.

Tesisat Su Kaçağı Tespiti
Tesisata pompa bağlanarak sıcak ve  soğuk su testleri yapılmaktadır. Beklenmedik bir su sızıntısı durumunda, ses dinleyerek sızıntının yerini keşfederiz. Tesisat Su Kaçağı Tespiti. Sızıntı açılır ve tespitin tamamlanması için müşteriye gösterilir. Tespit edilen kaçakların onarım ihtiyacı ve maliyeti müşteriye iletilir, yazılı mutabakat sağlanır ve onarım süreci başlatılır. Onarım tamamlandıktan sonra servis formu garanti kartını müşteriye teslim edip adresten ayrılacağız.

Eğer tıkanıklık kanalizasyonda ise kamera sistemi ile pimin içi görülecektir. Sorunlar yerel bazda belirlenir, müşteriye işlem yapılması gerektiği yazılı olarak bildirilir ve anlaşmaya varıldığında onarım  tarihi belirlenir. Usta bir sızıntı tespit ettikten sonra, sızıntının bağlı olduğu uygun bir kamera makinesini kullanarak işleme başlayacaktır. Sıcak su, soğuk su, kirli su, her durum farklıdır. Kullanılan makineler ve bu makinelerin ekipmanları da  duruma özeldir. Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

 Ev Su Tesisatında Kaçak Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılmaktadır?

 • Su kaçağı belirtileri hemen görülmez. Bazen kendiliğinden ortaya çıkar, bazen de binanın içinde sürünmeye başladığında bazı sinyaller verir.
 • Su faturanızdaki ani artış su kaçağının habercisi olur.
 • Alt katlara su kaçağı olması durumunda gözle görülür belirtiler vardır. Tadilat  ya da onarım sürecinde komşularınızın üzerine su damlaması ya da duvarlara akan su ciddi sorunlara yol açar.
 • Banyodaki seramik karolar ile lavabo arasındaki derzler genellikle beyazdır. Bu rengin zamanla hafif bir sararması oluşur. Ancak sızdıran banyo ve lavabolarda derzler bir anda sararır. Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Su kaçaklarını tespit etmek için kullanılan birkaç teknik cihaz vardır. Bu cihazları aşağıda listeledik, ancak evdeki su kaçağının cihaz kullanmadan nasıl tespit edileceğine dair ayrıntılı talimatları sayfanın alt kısmında bulacaksınız.

 • Akustik dinleme cihazı
 • Pimaş için görüntüleme kamerası
 • Termal kamera

 Kullandığımız bu teknik ekipman ile su kaçaklarını kısa sürede bulup tamir işlemini gerçekleştireceksiniz. Elbette bu cihazlar tek başına  yeterli değil. Bunun için tespit işlemini yapan kişinin alanında uzman olması gerekmektedir.

Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespit Cihazı Nasıl Çalışır?

Su kaçaklarını bulmanın en etkili yollarından biri olan dinleme cihazları kısa sürede bulmanızı sağlar. Bu, sızıntıları tespit etmenin en yaygın yöntemidir. Bir kaç dakikada kaçağın  yerini tespit edebilen dinleme cihazı, noktasal veri kullanarak kullanıcıya kaçağın yerini gösteren çok etkili bir cihazdır. Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Su Kaçağı Tespiti

Sızıntı tespiti, kestirimci kapatma yöntemine dayanmaz, ileri teknolojiden tam olarak yararlanan ekipman tarafından gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye sahip gelişmiş kamera ekipmanları su kaçaklarını zarar vermeden tespit eder. Su kaçaklarına neden olan birçok faktör vardır. Sıhhi tesisat boruları zamanla aşındığından, kurulumların yanlış uygulanması da sızıntılara neden olur.

Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tamiri istiyorsanız, bir yüklenici seçtiğinizden emin olun. Bu süreç uzmanlık ve deneyim gerektiren bir konudur. Kaçak tespitinde endüstri liderlerinden biriyiz. Bu alanda profesyonel hizmetler vermekte ve profesyonel kadromuz ile bu hizmetimize devam etmekteyiz. Kaçak tespit işlemi teknik makineler yardımı ile gerçekleştirilmektedir. İlgili sızıntıları tespit edip ve onarım sürecini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Verilen tüm hizmetler garanti kapsamındadır.  Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılmaktadır?

 Su kaçakları ilk dönemde görülmez. Duvar içindeki armatürde bir sızıntı varsa, biriken su duvardan akmaya başlayacaktır. Duvarın herhangi bir yerinde nem varsa, bu bir sızıntı olduğunu gösterir. Bu duruma müdahale edilmemesi daha fazla kaçak  ve mali sıkıntıya yol açacaktır. Bu nedenle zamanında  tespit ve müdahale büyük önem taşımaktadır. Su kaçağını anlamanın bir başka yolu da tüm musluklar kapalıyken su saatinin dönmesi kaçak olduğunu gösterir.  Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Aşağıdaki ipuçlarıyla, evinizde bir sızıntı olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Bu nedenle erken müdahale  sorunu çözmektedir. Ya musluğu açmadığınız halde su sayacı sürekli yükseliyorsa, kullandığınızdan fazlasını ödüyorsanız. Bodrum tavanınız su damlıyorsa, banyonuz tadilat yaptıktan sonra sızdırıyorsa, zemininiz ıslak veya kuruysa ve zeminden sürekli su sızıyorsa, duvarlarınız nemliyse Fayansların arasındaki derzler yeniden boyanmaya başlıyorsa nemliyse evinizde kaçak olma ihtimali yüksektir. Su kaçaklarının erken  tespiti, büyük hale gelmeden çözülmesi için önemlidir.  Tüm muslukları kapatın ve bulaşık makinesinin ve çamaşır makinesinin çalışmadığından emin olun. Ardından,  dönüp dönmediğini görmek için su sayacınıza bakın. Su sayacınız dönüyorsa, hızlı bir sızıntınız olur. Sayaç hemen değişmezse 2 saat bekleyin ve tekrar kontrol edin. Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Evdeki su kaçaklarını tavanların sarkması, su kaçağı gibi sorunlardan dolayı kolayca tespit edebilirsiniz. Dairedeki kötü bir koku, duvarlardaki rutubet ve küf, evinizdeki su sızıntılarını tespit eden diğer işaretlerdir. Ancak sızıntının yerini tespit etmek için profesyonel bir firmanın yardımına ihtiyacınız olacaktır. Eskiden su kaçağı bulmak için kiremitleri kırmak gerekirdi ve su kaçağı bulunana kadar kırma işi devam ederdi. Günümüzde  su kaçaklarını zarar vermeden tespit etmek mümkündür.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Su kaçaklarının profesyonel tespiti deneyime dayalıdır. Özel olarak yapılandırılmış tüm yöntemleri deneyerek ilgili sızıntıları hızla izleyin. En iyi ekipman, seramiklere veya duvarlara zarar vermeden su sızıntılarını tespit eder. Aşağıda  en sık kullanılan kaçak tespit yöntemleri verilmiştir. Tesisat Su Kaçağı Tespiti.

 • Akustik dinleme cihazı ile
 • Termal kamera ile sıcak su kaçaklarının tespiti
 • Boru kamerası kullanılarak görüntüleme
 • Boyalı su kullanmak
 • Ortamda en fazla nem bulunan bölgeyi tespit etme
Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis