Yapılarda en ciddi tesisat arızalarının başında su sızıntıları gelir. Su sızıntısı bulma tesisat hizmetlerini özel teknolojik cihaz ve ekipmanlarıma en garantili şekilde sizlere sağlamaktayız. Gözle görülmesi pek mümkün olmayan yerlerde de su sızıntıları oluşur. Kimi zaman beton zemin altında, bazen duvar içinde su sızıntıları yaşanır. Özel cihazlarımız ve deneyimli teknisyenlerimizle hemen çağrınızla birlikte adresinize geliyoruz. Sayarlar Tesisatçı hizmetlerine ulaşmak için 0552 010 58 30 numaradan bizi arayınız.

Eskiyen su borularının verimli yönetimi ile sızıntılar kolayca tespit edilebilir ve onarılabilir. Sonuçta su kesintileri ve ekonomik kayıplar azaltılır. Bu problemin kesin çözümü için hidrantlı ve vanalı su borularının bulunduğu yeraltına, kolayca çıkarılabilen sensörler monte edilir. Su sızıntısı meydana geldiğinde, sensörler su sızıntısı nedeniyle oluşan titreşimi kaydeder. Ayrıca birden fazla sensörden toplanan veriler, yer altı borusundaki su sızıntısı noktasında sürekli olarak ölçüm yapar. Su borularınızda bu tarz bir sistem bulunmuyorsa, teknolojik ekipmanlarımız sayesinde su sızıntısı bulma işlemini, hızlı ve kolay biçimde gerçekleştiriyoruz.

Su Sızıntısı Bulma

Kırmadan Su Sızıntısı Bulma

Uzun senelerden bu yana su kaçak tespiti konusunda hizmet sağlıyoruz. İşinde deneyimli bir kadroyla, kapsamlı su kaçak tespit ve onarım hizmetini sunuyoruz. En yeni non-invaziv teknolojiyi kullanarak, tüm gizli tesisat sızıntılarını minimum hasar ve kesinti ile doğru bir şekilde tespit edebiliyoruz. Ekipmanımız, beton zeminler de dahil olmak üzere her türlü mülk inşaatı için uygundur.

Aynı gün kaçak bulma ve düzeltme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Bu, zemin kaplamalarının kaldırılmasını ve sızıntılara erişmek için beton zeminlerin kazılmasını içerir. Sızıntı tespit edilip onarıldıktan sonra, gözden kaçan sızıntıları önlemek için yeni bir test uygularız.

Ekip üyelerimizin tümü, su sızıntı tespiti konusunda eğitimli, kalifiye ve deneyimli tesisatçılardır. Hizmetimize güveniyoruz! Tüm dahili sıcak ve soğuk boru sızıntıları için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Banyodan Su Sızıntısı Bulma

Su sızıntı ve su kaçağı konutlarda en çok banyo ıslak zemin alanlarında görülmektedir. Bina yapısında beton içinde tesisat borularının yürütüldüğü banyolarda sıkça su sızıntıları yaşanabilir. Kimi zaman size ait dairede oluşan su sızıntısı bazende de üst kattaki komşu dairede oluşabilir. Burda işlem yapacak su tesisatçısı yada kaçak bulma uzmanlarının kırmadan dökmeden işlem yapması son derece önemlidir. Yapılacak yanlış tesisat işçilikleri ciddi tadilat maliyetleri oluşmasına neden olur.

Su sızıntısı bulma işçiliklerinde firmamız Sayarlar tesisattan kırmadan dökmeden hizmet alabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan en uygun fiyatlarla Banyodan su sızıntısı bulmak hizmeti verebiliriz.

Banyoda Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntısı Bulma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yüksek teknolojili su kaçak tespit çözümlerimiz şunları içerir:

  • Termal görüntüleme kızılötesi kamera, merkezi ısıtma ve yerden ısıtma borularını haritalandırır ve anormal ısı yamalarını tespit eder.
  • Akustik mikrofon, borudan kaçan sızıntının sesini dinleyerek gizli sızıntıları bulur.
  • Gizli, ulaşılması zor ve küçük alanlarda kullanılan endoskopik / boreskop kamera ise su sızıntılarını kolayca tespit eder.
  • Protimeter nem ölçer, duvarları ve zeminleri etkileyen gizli nemi elektronik olarak belirler.
  • UV ve renkli boya testi, atık, drenaj, silikon dolgu macunu ve harç sızıntılarını bulur.
  • Basınç testi, sızıntı yapan boruları tespit eder.
  • Tüketim testi, tüm musluklar ve diğer çıkışlar kapatıldığında su kullanımını ölçer.
  • Hava testi ise atık ve drenajların su sızıntılarını belirler.