Adnan Kahveci Mahallesi Tıkanıklık Açma

Adnan Kahveci Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sayarlar tesisat olarak İstanbul genelin de  devam ettiğimiz tesisat hizmetimize Adnan Kahveci Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmeti ile devam etmekteyiz.

Sektörde uzman olan profesyonel ekibimiz ile yapılacak her uygulamanın garantisini veriyoruz.Yıllardır süregelen tecrübemiz ile sizleri mağdur etmemeyi kendisine ilke edinen şirketimiz 7/24 aktif bir şekilde Adnan Kahveci Mahallesi tıkanıklık açma konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Adnan Kahveci Mahallesi Tıkanıklık Açma

Genellikler yoğun ve yanlış kullanım sonucu olan bazı tıkanıklıklar mevcuttur .Bunlar lavabolarda , klozetlerde , banyolar da ve balkonlar da olabilir. Adnan Kahveci Mahallesi Tıkanıklık Açma Yağış ve rüzgarlardan dolayı balkonlarda biriken tozlar giderlerde çamurlaşıp tortulabilmektedir . Son teknoloji ürünlerimiz giderleriniz de bulunan tıkanıkları noktasal olarak tespit edip en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimize çözüm yolu bulmaktadır.

Hijyenin önem kazandığını en acı şekilde yaşayan ülkemiz için profesyonel şekilde çalışan Sayarlar Tesisat sizlere kesin çözümler üretmeyi kendine görev edinmiştir.

Tıkanıklıklar Nasıl Oluşmaktadır?

Boruların kıvrım yerlerinde biriken kir suyun akışını yavaşlatarak zamanla tıkanıklık bu tuvalet kağıdının tuvalete atılması. Atılan hijyen ürünleri ya da çocuk bezleri, yanlışlıkla düşen cisimler. Mendiller, saç topluluğu vb. gibi cisimler boru giderinin tıkanmasına neden olmaktadır.

Evde çözebileceğinizi düşündüğün ufak bir tıkanıklık ile karşı karşıya iseniz aşağıdaki adımları izleyiniz;

  • Tıkanmanın nedeninin dışardan görülüp görülmediğini kontrol edin.
  • Tıkanıklığa bir cisim sebep olmuş ise belli bir noktada kalmış demektir.
  • Tıkanıklığa neden olan yabancı cisim dışarıdan görülmekte ise gidersen çıkarabilirsiniz.
  • Borulara zarar vermemeye dikkat ediniz.
  • Gider hattını çubuk ve benzeri cisimle açmayı deneyebilirsiniz.
  • Mutfak pompası ile basınç oluşturarak giderin çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  • Tuvalet kapağı kullanarak yabancı cisimleri engelleyebilirsiniz.

7/24 aktif biçimde çalışan profesyonel ekibimiz Adnan Kahveci Mahallesi. Tıkanıklık açma işlemi için %100 başarı oranı garantisi vermektedir. Yapılan çalışma sonrası tekrarlanmayacak olan tıkanıklık sorunu daha hijyenik bir lavabo imkanı sağlamaktadır. Atık maddeler ile tıkanan tuvalet giderlerine son bizleri aramanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz en hızlı ve güvenilir işlemi sizlere ulaştıracaktır.

Adnan Kahveci Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tespit ve Onarım sonrası temizlik derdine son sizleri asla sudan sebeplerden dolayı mağdur etmeyeceğiz! Sorunlarınızda çözüm için 7/24 saat açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.   

Telefon:0 542 125 58 30 WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis