Adnan Menderes Mahallesi Su Tesisatı

İçindekiler

Adnan Menderes Mahallesi Su Tesisatı

Adnan Menderes Mahallesi Su Tesisatı yaşam alanlarımızın barındırdığı 3 temel tesisat sisteminden en önemlisidir. Banyo, tuvalet ve mutfak başta olmak üzere suyu kullandığımız tüm alanların sisteminde bu elzem tesisat bulunmaktadır.

Adnan Menderes Mahallesi Su Tesisatı

Evlerin, işyerlerinin, inşaatların sularla ilgili ihtiyaçlarının tümü su tesisatı sistemi ile karşılanmaktadır. Örnek olarak bulaşık yıkarken kullandığımız musluk suyu temiz su tesisatı ile sağlanır, bulaşık yıkama işlemi sırasınca kullanılan su ise atık su tesisatı ile dışarıya atılır. En basit örnekten anlayabileceğiniz üzere su tesisatı bulunduğumuz yapılar için çok önemlidir. Bu tesisatta meydana gelen bir arıza asla ihmal edilmemelidir.

Su tesisatında meydana gelen arızalar nelerdir?

  • Boruların deformasyonu: Her şeyde olduğu gibi su tesisatında kullanılan boruların da bir ömrü vardır. Bu borular zaman ilerledikçe çürümeye başlar ve tesisat sistemini kaldıramayacak kadar deforme olmuş olur. Bu deforme sonucunda su tesisatınızda sızıntılar ve çatlaklar oluşması muhtemeldir.
  • Ek yerlerinin deformasyonu
  • Malzeme hataları
  • Oksitlenme: Yıllanmış yapılarda sık görülen bu oksitlenme boruların paslanması ve çürümesine neden olur. Bu çürüyen ve paslanan borular dayanıklılığını kaybeder. Böylece su sızıntıları için fırsat doğmuş olur.
  • Üretim hataları: Teknoloji ile birlikte üretim sorunsuz ilerlese de bazı parçalar piyasaya hatalı olarak sunulur. Bu parçalar tesisatınıza zarar vermektedir.
  • Kireçlenme: Hepimizin bildiği üzere güzel arıtılmayan su içerisinde kireç barındırır. Bu kireç miktarı ne kadar çok olursa borularımız o kadar zarar görür.

Su tesisatında arıza mı yaşıyorsunuz?

Tesisatınızda meydana gelen problemlerin bir kısmı hakkında konuştuk. Sizler böyle bir sorun yaşarsanız ne yapmalısınız? Öncelikle su tesisatı konusunda ne kadar bilgili olduğunuzu düşünürseniz düşünün burada ki arızaları bireysel olarak çözmeye çalışmayın. Su tesisatı ciddiyet isteyen bir yapıdır.

Adnan Menderes Mahallesi Su Tesisatı

Bununla beraber bu yapılarda yaşanan arızalar uzman kişiler tarafından giderilmelidir. Eğer siz de su tesisatı konusunda sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçin. Adnan Menderes Mahallesi Su Tesisatı ile binlerce mutlu müşterimizin arasına katılın.

Adnan Menderes Mahallesi Su Tesisatı İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz.

Telefon 0(552) 526 40 49                   Whatsapp iletişim hattımız 0(552) 010 58 30.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir