Alibeyköy Mahallesi Tıkanıklık Açma

Alibeyköy Mahallesi Tıkanıklık Açma

Alibeyköy Mahallesi Tıkanıklık Açma olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Sayarlar Tesisatımız 7/24 güvenle ulaşılabilen profesyonel bir ekibe sahiptir. İstanbul’un neresinde yaşıyor olursanız olun tesisat ekibimiz en kısa sürede evinize gönderilecek. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasına hizmet vermeye her zaman hazır olan ekibimizle müşteri memnuniyeti ve güvencesi odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Alibeyköy Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma tespiti olarak kullanmakta olduğumuz kameralı cihazla tıkanıklık bulma yöntemi, uzmanlık alanımız olmakla birlikte sizlere daha pek çok tesisat arızası onarım hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında;

  • Boru görüntüleme cihazları ile su kaçağı tespiti,
  • Lavabo ve tuvalet tıkanıklık açma,
  • Petek temizliği,
  • Kamera ile kanal pimaş görüntüleme,
  • Cihazla su kaçağı tespiti gibi daha pek çok hizmet yer almaktadır.

İster eviniz ister iş yeriniz olsun, tesisat arızasından muzdarip olduğunuz her alanda uygun fiyatlar dahilinde hizmet sunmaktayız. Garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti her daim ön planda tutmakta olan Sayarlar Tesisat, 7/24 hizmetinizdedir. Alibeyköy Mahallesi Tıkanıklık Açma Bu sayede acil tesisatçı ihtiyacı duyduğunuz her an, İstanbul’un her neresinde olursanız olun yalnızca dakikalar içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Pimaş Neden Tıkanmaktadır?

Pimaş boruları çeşitli nedenlerle tıkanır. Tıkanıklıkları ev lavabolarından, tuvalet giderlerinden veya bina baca borularından kaynaklanmaktadır.

  • Lavaboya atılan nesneler, boyutlarına ve ne sıklıkta atıldıklarına bağlı olarak tıkanıklıklara neden olacaktır.
  • Duş gideri saçla tıkanmış. Dökülen saçlar genellikle duş teknesi gider süzgecinde toplanmaktadır. Klozet geniş bir emme açıklığına sahiptir, bu nedenle klozetin içine yabancı bir cisim düşerse klozeti tıkamaktadır.
  • Tuvalet tıkanırsa, bina ana tahliye hattını da tıkamaktadır.
  • Mutfak lavabolarının tıkanmasının bir numaralı nedeni lavaboya dökülen yemek artıklarıdır.
  • Atık yağ da mutfak lavabosunda yaygın bir dökülmedir. Kullanılmış yağ tıkanmaya neden olduğu gibi kötü kokulara da neden olmaktadır. İğne deliği tıkanmasının bir başka nedeni de iğne borusunun yeterince dik olmamasıdır. Gerekli eğime sahip olmayan su, yıkama borularında birikecek ve tıkanmalara neden olacaktır.

Alibeyköy Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sayarlar Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece sizleri büyük mağduriyetten kurtaracak olan uzman ekibimiz, dakikalar içerisinde adresinize ulaşacaktır. Bizlere ulaşmak için neler yapabilirsiniz?

Alibeyköy Mahallesi Tıkanıklık Açma Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis