Anadolu Mahallesi Su Tesisatı

İçindekiler

Anadolu Mahallesi Su Tesisatı

Anadolu Mahallesi Su Tesisatı hizmeti parmağınızın ucunda. Evlerde, iş yerlerinde, hastane ve avmlerde sıklıkla karşılaşılan sorunların başında tesisat problemleri gelmektedir. Bu sorunlar ne kadar ufak görülse de ileride yaşam kalitenizi olumsuz etkilemeye başlar. Anadolu Mahallesi Su Tesisatı Hizmetimizi almadan önce aklınızdaki sorunları kaldırmak istiyoruz. Hizmet sonu sürpriz bir fatura ile karşılaşmayacağınıza garanti ediyoruz. Ödeyeceğiniz rakamlar, emin olun ki çok uygun. %100 memnuniyet garantisi için bizlere whatsapp üzerinden ulaşmanız, aramanız ya da çağrı bırakmanız yeterlidir.

Anadolu Mahallesi Su Tesisatı

Su, boru hatları içerisinde farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlak, delik veya bağlantı yerlerinde meydana gelen bozulmalar sonucu sızıntı yapar. Su sızıntısı ya da su kaçağı olarak adlandırdığımız bu sorun, ileride biz maddi ve manevi zararlara sürükler. Bizlerin sizlere önerisi; tesisat döşemesinin yapılmasının ardından su kaçağı tespitini profesyonel bir firmaya yaptırınız. Su tesisatı bulunduğu yapının temelini oluşturmaktadır. Eğer tüm mekanınız zarar görsün istemiyor iseniz su tesisatını yaptırırken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Büyük titizlik ile yapılmalıdır.

Sizler, bu konuda detaylı araştırma yapabilirsiniz. Yaptığınız kıyaslar sonucu firmamızın düşük maliyet ve yüksek kalitede çalıştığımızı göreceksiniz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Anadolu Mahallesi Su Tesisatı Su kaçağının birincil nedeni tesisatlardaki güçsüzlük ve evin inşaatı sırasında özensiz davranmaktır. Bazen bu sızıntılara bilinçsiz kullanım da sebep olur.

Anadolu Mahallesi Su Tesisatı

Su kaçağını tespit etmek için bazı noktalara bakmak gerekir. Şu aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Önce su faturasını kontrol edin. Beklediğinizden çok daha yüksek gelmiş olur.
  • Evinize veya komşunuzun tavanına düşen su damlacıklarınız varsa ve bu damlalar sürekli devam ediyorsa kaçak olmuş olabilir.
  • Evi çevreleyen sızıntı hoş olmayan bir koku bırakır.
  • Duvarlarınız sarar ve küf oluşur.

Yukarıda yer alan durumlardan bir ya da birkaçını gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir.

 İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz.

Anadolu Mahallesi Su Tesisatı

Telefon  0552 526 40 49

Whatsapp iletişim hattımız 0 (552) 010 58 30.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir