Arnavutköy Merkez Mahallesi Tıkanıklık Açma

Arnavutköy Merkez Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi için servis personellerimiz çağrınızı bekliyor. İstanbul bölgesinde hizmet mi arıyorsunuz? Bizlere ulaşın. Zaman zaman mutfaklarınızda banyolarda kötü kokular duyarsınız. Bu kötü kokular genellikle tıkanmış lavabodan gelir.Arnavutköy Merkez Mahallesi Tıkanıklık Açma Düzenli şekilde lavaboyu temizliği, kötü kokuları da yok etmiş olur.  Eğer öncesinde hiç lavabo açmadıysanız ve şüpheniz varsa sizlere lavabo tıkanıklığı açma konusunda pratik bilgiler vereceğiz.  Bu bilgilerden sonra lavabo gideriniz tertemiz olacak!

Arnavutköy Merkez Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanmış Lavabo Evdeki Malzemelerle Nasıl Açılır?

Lavabo gideri açma çoğu insanın merak ettiği bir konudur. Kimyasal ürünlerle bu işlem yaparız. Ama evinde kimyasal ürünleri kullanmak istemeyenler de olacaktır elbette.Arnavutköy Merkez Mahallesi Tıkanıklık Açma Bizler doğal yöntemlerle lavabo açmak için araştırmalar yapanlar için, en kolay önerilerle buradayız. Kimyasal ürünler hava teması sırasında solunuma zarar verecek maddeleri açığa çıkarır. Bu nedenle ev temizliğinde doğal yöntemler oldukça önemli ve sağlıklıdır.

   1) Lavabo Gideri Üzerindeki Kalıntıları Alın: Bulaşık yıkama sırasında lavabo içine bazı yemek artıklarını dökeriz. Bu yemek artıkları lavaboyu tıkayarak suyun gitme hızını yavaşlatır ve gider borusunda birikme meydana getirir.

2) Tel Yardımıyla Lavabonuzu Temizleyin: Lavabo giderinde bir şeyler takıldığını düşünüyorsanız; tel yardımıyla delikleri temizleyin.

3) Sıcak Su Akıtın: Sıcak suyun yemek artıklarını daha hızlı erittiğini hepimiz biliyoruz.

4) Karbonat & Sirkeli Su Hazırlayın: Lavabo tıkanıklığını açmak ve giderde oluşan kireçlenmeyi önlemek için sirkeyle karbonat size yardım edecektir.

5) Tuz ve Sirke ile Temizleyin: Evinde karbonat olmayanlar, lavaboyu nasıl temizleyeceğini düşünüyor. Onlar için de bir yöntem öneriyoruz. Sofra tuzu ya da kaya tuzu varsa bu yöntem için deneyebilirsiniz:

Lavabo deliklerinin uzun süre temiz kalması bu temizlik önerilerni haftada bir yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Arnavutköy Merkez Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bize web sitemiz , telefon ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Unutmayın kalite asla tesadüf değildir.

Arnavutköy Merkez Mahallesi Tıkanıklık Açma

İstanbul’un her iki kıtasında ve tüm ilçelerin de 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat !

Telefon:0 552 526 40 49

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis