Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su kaçağı problemleriniz oluştuğunda, profesyonel ekibimizle öncelikle su kaçağı neden kaynaklanıyor bunu tespit ediyoruz. Sayarlar Tesisat, Su kaçaklarının tespitinde son teknolojinin imkanlarından da yararlanıyoruz. Su kaçağı tespiti sorunlarında, kameralı cihazlar, akustik dinleme cihazları ve robot cihazlar gibi bilgisayarlı teknolojik cihazlar kullanmaktayız.

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı

Su Kaçağı tespiti gözle görülür şekilde bizlere birkaç belirtili sunmaktadır. Bu belirtileri görüyorsanız hemen bizleri arayın. Bu belirtiler; Duvarınızdaki boyaların dökülmesi. Duvarınızın kabarması. Beton ve duvar üzerinde oluşan ıslaklık. Fayanslardan sızan su. Rutubet, küflenme. Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı Sarı lekeler ve nem. Komşunuz her gün kapınızı çalıyorsa ve su faturanız beklentinin üzerinde gelirse bizleri arayın. Bu belirtiler yaşam alanınızda oluşmaya başlamış ise evlerinizde su kaçağı olma ihtimali oldukça yüksektir.

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı

Peki su kaçağı problemini nasıl anlarız diye merak ediyorsanız işte birkaç sebep olmaktadır. Evinizde, odanızda, binanızda veya işyerinizde nem, rutubet – siz ve komşularınız bu bariz tavandan, yüksek su faturalarından ve siz kullanmadığınız halde çalışmaya devam eden su sayaçlarından şikayetçiyseniz biz Sayarlar Tesisat ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Bulma İşlemi

Su kaçaklarını bulmak özel bilgi gerektirir. Çünkü musluklardan ve borulardan sürekli su sızmaktadır. Aynı zamanda ses çıkarır, bu yüzden bulunması kolaydır. Evinizde bir sızıntı varsa bunu hemen anlamalısınız. Bir sıhhi tesisat armatüründen su sızdığında, armatürün etrafında bir su birikintisi bırakmaktadır. Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağıv Borulardan sızan sular da duvarların ve tavanların sarkmasına neden olmaktadır. Sızıntı bariz değilse, evinizde sızıntı olup olmadığını öğrenmenin yolları vardır. Bir borudan sızan suyun sesi, borudan akarken hışırtı sesi olarak duyulmaktadır. Sızıntılar sadece zemindeki değil aynı zamanda duvar ve tavanlardaki sızıntılar da görülerek belirlenmektedir.

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı

Küflü su boruları kaçakların bulunmasını zorlaştırır. Küf, belirsiz yerlerde büyüyerek sızıntıların bulunmasını çok zorlaştırmaktadır. Ayrıca, borulardan su sızıntıları genellikle önemsizdir ve tespit edilmesi zordur. Üzerinde küf oluşmasına rağmen sızıntıyı tespit edebiliyorsanız, bu, sızıntının zaten küf tarafından ciddi şekilde hasar görmüş bir alana yakın olduğu anlamına gelmektedir. Nasıl yapılacağını biliyorsanız, bir sızıntı bulmak kolaydır. Ne arayacağınızı biliyorsanız, çoğu sızıntıyı hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz gerekir. Sızıntıların nasıl bulunacağını bilmek önemlidir çünkü sızıntılar tehlikeli olabilir ve çok fazla su israfına neden olmaktadır.

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı Telefon: 0 542 125 58 30

Yıldıztepe Mahallesi Su Kaçağı WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis