Bağlar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bağlar Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz hız kesmeden devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Sizler bu araştırmanın içerisinde iseniz eminiz canınız çok sıkkındır. Geçmiş olsun temennimizi ilettikten sonra elimizden geldiğince sizlere yol göstereceğiz. Umarız bundan sonra tıkanıklık problemi yaşamazsınız.

İletişim: 0 552 526 40 49

Bağlar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bağlar Mahallesi Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Genellikler yoğun ve yanlış kullanım sonucu olan bazı tıkanıklıklar mevcuttur. Bunlar lavabolarda, klozetlerde , banyolarda ve balkonlarda olabilmekte. Yağış ve rüzgarlardan dolayı balkonlarda biriken tozlar giderlerde çamurlaşıp tortulabilmekte. Son teknoloji ürünlerimiz giderleriniz de bulunan tıkanıkları noktasal olarak tespit edip en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimize çözüm yolu bulmaktadır.  Bağlar Mahallesi Tıkanıklık Açma Fazla ve yanlış kullanılmakta olan tuvalet kağıdı ve peçetelerin kullanım sonrası tuvalete atılması. Hijyen malzemelerinin oluşturduğu tıkanıklık. Yanlışlıkla düşen metal cisimler de buna sebep olabilmekte. Boruların kıvrım yerlerinde biriken kir suyun akışını yavaşlatarak zamanla tıkanıklık bu tuvalet kağıdının tuvalete atılması, atılan hijyen ürünleri ya da çocuk bezleri, yanlışlıkla düşen cisimler, mendiller, saç topluluğu vb. gibi cisimler boru giderinin tıkanmasına neden olmaktadır.

Evde çözebileceğinizi düşündüğün ufak bir tıkanıklık ile karşı karşıy

Bağlar Mahallesi Tıkanıklık Açma  için evde çözebileceğinizi düşündüğün ufak bir tıkanıklık ile karşı karşıya iseniz aşağıdaki adımları izleyiniz;

  • Tıkanmanın nedeninin dışardan görülüp görülmediğini kontrol edin.
  • Tıkanıklığa bir cisim sebep olmuş ise belli bir noktada kalmış demektir.
  • Tıkanıklığa neden olan yabancı cisim dışardan görünmekte ise gidersen çıkarabilirsiniz.
  • Borulara zarar vermemeye dikkat ediniz.
  • Gider hattını çubuk ve benzeri cisimle açmayı deneyebilirsiniz.
  • Mutfak pompası ile basınç oluşturarak giderin açılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Tuvalet kapağı kullanarak yabancı cisimleri engelleyebilirsiniz.

Tıkanıklıklar Neden Oluşur? Neler Yapılmalıdır?

Tıkanıklık sorunu ;

Lavabolarda : Genellikle yemek artıklarında ve yağ boşaltımında sebebiyet vermektedir. Bu sorun belirli oranlarda geçici çözümler üretebilmekte ancak bu çözüm yolları genelde tesisatta kalıcı hasarlar bırakabilmekte. Biz Sayarlar Tesisat olarak uzman ekibimiz ile size %100 oranında kesin çözüm ile geliyoruz.

Bağlar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Banyolarda : Yapılan tespitler sonucunda banyo giderlerinde uzun süreli kullanım sonucu olarak dökülen saç tellerinin giderleri tıkadığını görmekteyiz. Kullandığımız son teknoloji ürünlerimizle en küçük giderleri bile kameralı sistem ile tespitini sağlayıp noktasal çalışmalarla siz değerli müşterilerimizi gereksiz harcamalar ve zaman kaybını en aza indiriyoruz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis