Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı

Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı

Bahçeşehir 2.Kısım Su Tesisatçı diğer tüm mahalle ve ilçelere hizmet veren biz Sayarlar Tesisat her zaman sorunlarınıza çözüm olmak için buradayız. Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı Evlerimizde bulunan sayaçtan ve diğer sistemlerden bağımsız olarak kullanma alanlarına kadar devam eden boru donanımları ve aygıtlara su tesisatı demekteyiz. Su tesisatı yaşadığımız alanlar içerisinde kullandığımız en önemli tesisattır.

Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı

Bahçeşehir 2.Kısım Su Tesisatçı ve Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde önceki zamanlarda fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılmaktaydı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreçti. Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı Bunun yanında tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulunmadığı zamanlarda çalışmalar sonuçsuz olmaktaydı. Sayarlar Tesisat robotla pimaş açma işlemlerinde %100 kesin sonuçlar elde ediyoruz.

Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı

Sayarlar tesisat olarak sizlere hangi hizmetleri sunmaktayız?

  • Yeni su sayacı takma veya var olan arızalı su sayacını değiştirme
  • Petek temizliği ve petek kurulumu
  • Tesisat sistemi kurulumu
  • Arızalı tesisat boru ve sistemlerinin değişimi
  • Musluk ve gider değişimi
  • Gider tıkanıklığı açma
  • Lavabo ve tuvalet gideri tıkanıklığı açma
  • Pimaş açma
  • Çamaşır ve bulaşık makinası montajı veya arızalı tesisat bağlantılarının tespiti, onarımı
  • Su kaçağı tespiti (kameralı tespit)

Birinci sınıf kalitedeki tam donanımlı teknolojik cihazlar ile noktasal şekilde su kaçağı tespiti sağlamaktayız. Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı Ayrıca tesisat alanında uzun yıllar boyunca hizmet vermiş olan deneyimli ekibimiz arızalara pratik ve doğru çözüm müdahalelerinde bulunmaktadır.

Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı

7/24 Tesisatçı Hizmeti

İstanbul’un bütün ilçelerine yediğim 7/24 şekilde hızlı güvenilir ve uygun fiyatta su tesisatı hizmeti sağlamaktayız. Tesisat arıza onarım ve bakım işlerinizin tümüne istanbul’un her bölgesinde olursanız olun profesyonel ekibimiz ile çözüm sunmaktayız. Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı Ev veya iş yerinizde meydana gelen su kaçağı, su sızıntısı gibi can sıkıcı arızalardan diğer tüm tadilat işlemlerine kadar taleplerinizi pratik çözümler sunmaktayız.

Bahçeşehir 2 Kısım Su Tesisatçı

Bahçeşehir 2.Kısım Su Tesisatçı işlemleri için dilediğiniz her an bizlere ulaşın. İşte 7/24 şekilde İstanbul’un her bölgesinden bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Telefon:0 542 125 58 30
WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis