Baklalı Mahallesi Su Tesisatı

Baklalı Mahallesi Su Tesisatı uyulması gereken bazı kurallar vardır. Gerekirse su tesisatlarında, sayaç yönünde suyun boşaltılmasını sağlamak amacıyla yatay borulara %1 eğim vermek gerekir. Temiz su tesisatlarında kullanılan borular, termoplastik (polipropilen) borular olmaktadır.

Baklalı Mahallesi Su Tesisatı

Baklalı Mahallesi Su Tesisatı

Borular diş açtığı zaman dişlerin bozulmaması için pafta lokmaları sık sık yağlanmaktadır. Su, boru hatları içerisinde farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlak, delik veya bağlantı yerlerinde meydana gelen bozulmalar sonucu sızıntı yapar. Su sızıntısı ya da su kaçağı olarak adlandırdığımız bu sorun, ileride biz maddi ve manevi zararlara sürükler.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde eski zamanlarda fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılmaktaydı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreç gerektirirdi. Ayrıca tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulunamazdı ve çalışmalar sonuçsuz kalabilmekteydi.

Kameralı tıkanıklık açma çalışmalarında ise; kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içini görüntülüyoruz. Görüntülü tıkanıklık açma çalışmaları sırasında, pimaş borusu içindeki yağlanma gibi olumsuz durumlar da tespit edilebilmektedir. Pimaş borusunun yağlanması genellikle mutfak lavabosundan kaynaklanan bir sorundur. Özellikle bulaşık yıkanırken lavabo giderine giren yağ, pimaş borusunda yağlanmalara sebep olur.

Firmamız, çıkabilecek tüm onarım çalışmalarını kendi bünyesinde barındırdığı onarım ekiplerine yaptırmaktadır. Onarım ekiplerimiz, tuvalet veya banyonuzdaki klozette onarım işlerini tamamladıktan sonra tertemiz olarak kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim ederler.

Baklalı Mahallesi Su Tesisatı

Firmamız robotla pimaş açma işlemlerinde kesin sonuç elde etmektedir. Ayrıca firmamız tarafından kullanılan teknoloji sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Pimaş tıkanıklığı çoğu zaman, pimaş borusuna giren yabancı cisimler yüzünden tıkanır. Bu gibi durumlarda robotla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal firmalar aracılığı ile alacağınız tıkanıklık açma hizmeti son teknoloji ile tasarlanan modern cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar dedektörlü ya da kameralı olarak tasarlanmış cihazlardır. Baklalı Mahallesi Su Tesisatı Bütün gider borularınızda meydana gelen tıkanıklıklar için kullanılabilen modern cihazlarla işlem yapan ve alanında uzman ekipler işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedirler.

İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz.

Baklalı Mahallesi Su Tesisatı

Telefon 0(552) 526 40 49  Whatsapp iletişim hattımız 0(552) 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis