Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz hız kesmeden devam ediyor. Sizler bu araştırmanın içerisinde iseniz eminiz canınız çok sıkkındır. Geçmiş olsun temennimizi ilettikten sonra elimizden geldiğince sizlere yok göstereceğiz. Umarız bundan sonra tıkanıklık problemi yaşamazsınız.

Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Evde Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır?

  1. Sıcak Su: Tuvaletlerimiz evimizde bulunan diğer tüm tesisat sistemleri gibi yer çekimi prensibi ile çalışır. Bir kab dolusu su tıkanıklığa baskı uygular. Böylece ufak tıkanıklıklarınızı bu şekilde çözebilirsiniz. Kaynamış su ile yapacağınız baskı işinize yarayabilir. En az 1.5 litre kaynamış suyu bir katkı maddesi eklemeden tıkanıklığın üzerine dökün. 30 dakika bekleyin. Böylece tıkanıklığın açılması gerekir. Eğer açılmıyorsa tıkanıklık ufak değildir. Diğer adıma geçiniz.
  2. Sıvı Sabun: Sıcak su dökmenize rağmen tıkanıklık probleminiz çözülememiş ise tıkanıklık küçük değildir. Gider borusunu kapattığı için sıcak suyun baskısı işe yaramamıştır. tıkanmaya sebep olan bir nesne ise bu yöntem etkili olacaktır. Nesneyi yerinden kaydırmak için sıvı sabun kullanabiliriz. Su katılmamış yarım bardak sıvı sabunu tıkanıklığın üzerine dökelim. Sabunun markası önemli değildir. Yalnızca katı sabunu olmamalı. Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma yöntemleri için sıvı sabun çoğu zaman oldukça etkili bir yöntemdir.

Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma

  1. Fiziki Baskı: Yukarıdaki yöntemleri uyguladınız ve hala açılmadı ise durum ciddidir. Üzülmeyin son adımlara yaklaşıyoruz. Öncelikle canınız iyice sıkılmaya başladı. Bununla birlikte öfkelendiniz de farkındayız. Sakin kalıp diğer yöntemleri de denemelisiniz. Öfke oluşur ise başarınız düşecektir. Sıcak suyu kullandık, sıvı sabun döktük yine de açamadık. Ama merak etmeyin yolu yarıladık. Çünkü yapmış olduğumuz yöntemler tıkanıklık sebebi her ne ise onu yumuşattı. Şimdi elimize alacağımız bir demir çubuk ya da teli tıkanıklık bölgesine yerleştirelim. Sağa sola hareketler ile baskı yaparak iteleyelim. Umarız bu adımda sorununuz çözülmüştür.
  2. Kimyasal Kullanımı: Evinizde bu durumlar için toz halinde bulunan gider açıcılarından bulundurun. Toz halinde bulunan bu gider açıcıyı gidere dökelim ve vakit kaybetmeden 2 litre suyu üzerine ekleyelim. Köpürmelere ve fokurdamalar olması normaldir. Camınızı açın, bulunduğunuz ortamı havalandırın.
  3. Profesyonel Bir Firmadan Destek Alın: Evinizin ortak gideri tıkanmış olabilir. Ana kanallar tıkanmış olabilir.  Bunun için yapmanız gereken tek şey Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz için Sayarlar Tesisat ile irtibata geçmektir.

Bizlere telefon (0552 526 40 49) ve whatsapp (0552 010 58 30) hatlarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

SAYARLAR TESİSAT OLARAK YANINIZDAYIZ.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis