Balaban Mahallesi Tıkanıklık Açma

Balaban Mahallesi Tıkanıklık Açma Yemek yaparken, meyve ve sebzeleri  yıkarken lavabonun tıkanmasından bıktınız mı? Sayarlar Tesisat 7/24 aktif şekilde sizlere hizmet vermektedir. İstanbul genelinde yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz Balaban Mahallesi tıkanıklık açma hizmeti ile sizlerle.

Balaban Mahallesi Tıkanıklık Açma

Balaban Mahallesi Tıkanıklık Açma

Binanızda, evinizde, ofisinizde meydana gelen klozet tıkanmalarının bir çoğu uzun yıllardır süregelen kullanım sonucu biriken peçete atıklarından kaynakladığını biliyor muydunuz? Eski usul teknikler yerine sizlere son teknolojik cihazlar ile hizmet veren Sayarlar Tesisat bilgisayar destekli kamera sistemi ile tesisatınızda bulunan tıkanıklıkları noktasal olarak tespit eder. Ve üstelik %100 oranında kalıcı sonuçlar üretir. Ayrıca yeni binalarda kaba inşaattan kalan alçı tozlarının balkon giderlerinde birikmesi sebebiyle; oluşan tıkanıklıkları son teknoloji cihazlarımız ile giderlerinize zarar vermeden kalıcı çözümler sağlıyoruz.

Tıkanmış Lavabo Evdeki Malzemelerle Kesin Çözüm

Kimyasal ürünlerle bu işlemi yaparız. Ama evinde kimyasal ürünleri kullanmak istemeyenler de olacaktır elbette. Bizler doğal yöntemlerle lavabo açmak için araştırmalar yapanlar için, en kolay önerilerle buradayız. Kimyasal ürünler hava teması sırasında solunuma zarar verecek maddeleri açığa çıkarır. Bu nedenle ev temizliğinde doğal yöntemler oldukça önemli ve sağlıklıdır.

  • Tuz ve Sirke ile Temizleyin: Evinde karbonat olmayanlar; lavaboyu nasıl temizleyeceğini düşünüyor. Onlar için de bir yöntem öneriyoruz. Sofra tuzu ya da kaya tuzu varsa bu yöntem için deneyebilirsiniz:
  • Lavabo Gideri Üzerindeki Kalıntıları Alın: Bulaşık yıkama sırasında; lavabo içine bazı yemek artıklarını dökün. Bu yemek artıkları lavaboyu tıkayarak suyun gitme hızını yavaşlatır ve gider borusunda birikme meydana getirir.
  • Tel Yardımıyla Lavabonuzu Temizleyin: Lavabo giderinde bir şeyler takıldığını düşünüyorsanız; tel yardımıyla delikleri temizleyin.
  • Sıcak Su Akıtın: Sıcak suyun yemek artıklarını daha hızlı erittiğini hepimiz biliyoruz.
  • Karbonat & Sirkeli Su Hazırlayın: Lavabo tıkanıklığını açmak ve giderde oluşan kireçlenmeyi önlemek için sirkeyle karbonat size yardım edecektir.

Balaban Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kısacası lavabo deliklerinin uzun süre temiz kalması  için bu temizlik önerileri haftada bir yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Balaban Mahallesi Tıkanıklık Açma  işlemlerinde uzman ekibimiz aracılığıyla kullanmakta olduğumuz son teknoloji bilgisayar destekli kamera sistemimiz ile giderlerde bulunan tıkanıkları noktasal olarak tespit eder.

İletişim: 0 552 526 40 49

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis