Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sayarlar tesisat olarak İstanbul genelin de  devam ettiğimiz tesisat hizmetimize Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmeti ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Tıkanıklık ev içinde bizi üzen en büyük talihsizliktir. Sizlere sunabileceğimiz tesellimiz bu durum her evde meydana gelebilmektedir.

Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma

Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma

  1. Sıcak Su: Tuvaletlerimiz evimizde bulunan diğer tüm tesisat sistemleri gibi yer çekimi prensibi ile çalışır. Bir kab dolusu su tıkanıklığa baskı uygular. En az 1.5 litre kaynamış suyu bir katkı maddesi eklemeden tıkanıklığın üzerine dökün. 30 dakika bekleyin. Böylece tıkanıklığın açılması gerekir. Eğer açılmıyorsa tıkanıklık ufak değildir.
  2. Sıvı Sabun: Sıcak su dökmenize rağmen tıkanıklık probleminiz çözülememiş ise tıkanıklık küçük değildir. Nesneyi yerinden kaydırmak için sıvı sabun kullanabiliriz. Su katılmamış yarım bardak sıvı sabunu tıkanıklığın üzerine dökelim. Yalnızca katı sabunu olmamalı. Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma yöntemleri için sıvı sabun çoğu zaman oldukça etkili bir yöntemdir.
  3. Fiziki Baskı: Sıcak suyu kullandık, sıvı sabun döktük yine de açamadık. Ama merak etmeyin yolu yarıladık. Çünkü yapmış olduğumuz yöntemler tıkanıklık sebebi her ne ise onu yumuşattı. Şimdi elimize alacağımız bir demir çubuk ya da teli tıkanıklık bölgesine yerleştirelim. Sağa sola hareketler ile baskı yaparak itekleyelim.
  4. Kimyasal Kullanımı: Toz halinde bulunan bu gider açıcıyı gidere dökelim ve vakit kaybetmeden 2 litre suyu üzerine ekleyelim. Köpürmelere ve fokurdamalar olması normaldir. Camınızı açın, bulunduğunuz ortamı havalandırın.
  5. Profesyonel Bir Firmadan Destek Alın: Evinizin ortak gideri tıkanmış olabilir. Ana kanallar tıkanmış olabilir.  Bunun için yapmanız gereken tek şey Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz için Sayarlar Tesisat ile irtibata geçmektir.

Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma

7/24 aktif biçimde çalışan profesyonel ekibimiz Barbaros Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi için %100 başarı oranı garantisi vermektedir. Yapılan çalışma sonrası tekrarlanmayacak olan tıkanıklık sorunu daha hijyenik bir lavabo imkanı sağlamaktadır. Atık maddeler ile tıkanan tuvalet giderlerine son bizleri aramanız yeterli olacaktır uzman ekibimiz en hızlı ve güvenilir işlemi sizlere ulaştıracaktır.

Tespit ve Onarım sonrası temizlik derdine son sizleri asla sudan sebeplerden dolayı mağdur etmeyeceğiz!

Sorunlarınızda çözüm için 7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.   Telefon:0 542 125 58 30 WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis