Boğazköy Mahallesi Su Tesisatı

Boğazköy Mahallesi Su Tesisatı konusunda sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız. Banyo, tuvalet ve mutfak başta olmak üzere suyu kullandığımız tüm alanların sisteminde bu elzem tesisat bulunmaktadır.

Su tesisatı zor bir iştir. Zaman, uzmanlık ve özen gerektiren bir çalışma gerektirmektedir.

Boğazköy Mahallesi Su Tesisatı

Boğazköy Mahallesi Su Tesisatı

Tesisat ihtiyaçlarınızın boyutu veya kapsamı ne olursa olsun hak ettiğiniz saygıyı her daim göstermeye çalışıyoruz. Uygun fiyatlı hizmetin, hepimiz için önemlidir.  Bunun bilincindeyiz. Bu sebeple uygun fiyat hedefimiz ile her eve ve her bütçeye hitap etmeye çalışıyoruz. Kolay planlama ve bütçe dostu fiyat politikası ile işleri olabildiğince basit ve anlaşılır hale getiriyoruz. Tüm çalışmalarımızı %100 memnuniyet garantisi ile destekliyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Kullanılmış olan suyun toplanması, yağmur suyunun tahliye edilmesi, kanalizasyon sistemine iletilmesi gibi konuları içerir. Su, boru hatları içerisinde farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlak, delik veya bağlantı yerlerinde meydana gelen bozulmalar sonucu sızıntı yapar.  Eskiden su kaçağı tespiti yapılırken kaçaktan şüphelendiğimiz alanı kırmak ve öyle kontrol etmek zorundaydık. Artan fayans ve onarım maliyetlerinin artması ile birlikte bu işlem, bize çok yüksek fiyatlara mal olmaktaydı. Duvarı delmek ve kaçağın nereden olduğunu bulabilmek adına parçalanan duvar yüksek maliyetler ile onarılmaktaydı.

Su Kaçağı Probleminiz var ise  bizleri aramadan önce almanız gereken önlemler;

  • Evinizde veya işyerinizde bu sorun olabilir. Kaçağı sorununu gözlemlediğiniz veyahut fark ettiğiniz anda vanayı kapatın. Sıkıca kapattığınıza emin olun.
  • Evinizin ya da bulunduğunuz yaşam alanında, yeri ve duvarları kontrol edin.
  • Prize yakın akıtma yapan yer varsa sigortayı kapatın.
  • En kısa sürede bizlere ulaşın.

Tekrar sorun yaşamama garantisi veriyoruz. Her işin başında dürüstlüğün geldiğine inanıyor ve kendimiz için kullanmayacağımız herhangi bir ürünü ve hizmeti müşterilerimize sunmuyoruz.

Boğazköy Mahallesi Su Tesisatı

Bizlerle iletişime geçin. Telefon numaramız; 0 552 526 40 49 . Sayarlar Tesisat ile yanınızdayız. Boğazköy Mahallesi Su Tesisatı konusunda sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizler acil su kaçağı ve tıkanıklık gibi tesisat problemlerinizde 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis