Bolluca Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bolluca Mahallesi Tıkanıklık Açma desteği için bizler buradayız. Tuvaletim tıkandı nasıl çözüm bulabilirim diye endişelenmeyin. Oluşma nedenlerinin çok basit olması nedeni ile bu sorun her evde gözlemlenebilmektedir. Bu nedenle sizler endişelenmeyin.

Bolluca Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bolluca Mahallesi Tıkanıklık Açma

Türkiye’nin tesisat lideri Sayarlar Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder.  Sayarlar Tesisat ile profesyonel hizmet almak artık çok kolay.

Tuvalet Neden Tıkanır?

  • Gidere atılan ıslak mendiller
  • Tuvalet kağıtlarının büyük parçaları
  • Yabancı cisimlerin içine kaçması
  • Kedi kumu, çiçek toprağı vb
  • Kağıt havlu
  • Alçı, çimento gibi malzemler tuvaletinizi tıkar.

Yukarıda saydığımızın aksine başka tıkanıklık nedenleri de olur. Bizler bu nedenle kameralı cihazlarımız sayesinde nedenin ne olduğunu kolayca tespit ediyoruz.

Tuvalet Geri Taşıyor !

Bunun nedeni logar tıkanıklığıdır. Eğer bina logarınız tıkanmış ise geri taşma yapma ihtimali yüksektir. Sizler 2 ya da 3. katta bir dairede oturuyor sanız, ve 4. kattaki komşunuz tuvaletini kullandığında sizin evde de taşma gerçekleşiyor ise sizin de tuvalet kanallarınızın tıkalı olduğunu anlarız. Tuvaletler taşma yaparken aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden de taşma yapar.  Hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için, herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapar.

Bolluca Mahallesi Tıkanıklık Açma

Lavabolarınızda, mutfaklarınızda ve banyolarınızda oluşan sizlere zorluklar çıkaran tıkanıklık problemlerine son vermek istiyorsanız bizleri arayın. Kendi çabalarınızla yaptığınız çözümler yalnızca ufak problemleri çözer. Dikkatli yapılmayan ve araştırılmayan çözüm önerileri su tesisatınıza zararlar verebilmektedir. Bolluca Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açmak için kullandığınız kimyasal ürün ve uygulamalar tıkanıklıklarınıza çözüm olamadıysa Bolluca Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi için en kısa zamanda bizlere ulaşın. Üstelik uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet veriyoruz geçici değil kalıcı çözümler sunuyoruz. 7/24 aktif uzman personellerimiz ile birlikte emrinize amadeyiz.

Bizler Sayarlar Tesisat Ailesi olarak sorunlarınıza uygun çözümler getiriyoruz. %100 memnuniyet garantisi için bizlere whatsapp üzerinden ulaşmanız, aramanız ya da çağrı bırakmanız yeterlidir. İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz. Telefon 0(552) 010 58 30 Whatsapp iletişim hattımız 0(552) 010 58 30  

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis