Cihangir Mahallesi Tıkanıklık Açma

İçindekiler

Cihangir Mahallesi Tıkanıklık Açma

Cihangir Mahallesi Tıkanıklık Açma sorunlarınızı sizler için çözüyoruz. Tıkanıklık evinizin neresinde olursa olsun arayacağınız ilk firma biz olalım. Sizler evde tıkanıklık açma işlemlerini eğer çok şanslı iseniz geçiçi süreliğine çözebilirsiniz. Ama daha sonrasında bu sorunlarla yeniden karşılaşmak istemiyor iseniz bizleri arayın.

Cihangir Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sizi daha sonrasında olabilecek daha yüksek maliyetli işlemlerden kurtaralım. Sizlere gereksiz maliyet çıkaran firmalarla karıştırmayın ! Elimizde ki yüksek teknolojik kamera sistemi ile noktasal tespit yapıp sizi gereksiz maliyet ve ekonomik zorluklarla uğraştırmayacağımıza garanti veriyoruz! Bize güvenebilirsiniz başarı tesadüf değil tecrübe ile orantılıdır !

Tıkanıklık Neden Oluşur? Neler Yapılmalıdır?

Tıkanıklık sorunu ; Lavabolarda : Genellikle yemek artıklarında ve yağ boşaltımında sebebiyet vermektedir. Bu sorun belirli oranlarda geçici çözümler üretebilir ancak bu çözüm yolları genelde tesisatta kalıcı hasarlar bırakabilir. Biz Saraylar Tesisat olarak uzman ekibimiz ile size %100 oranında kesin çözüm ile geliyoruz.

Lavabo tıkanması mutfak giderlerinden bahsediyorsak eğer neden genellikle çay çöplerinin boru kıvrımlarında birikmesiyle oluşur. Bu nedenle tıkanıklık gerçekleşir.

Cihangir Mahallesi Tıkanıklık Açma

Banyo lavabolarında ise nedenlerin en büyüğü saç kıllarıdır. Özellikle duş sonrası yumak halinde ki saçlar giderlere tutunarak gideri tıkar. Diğer kıl tüy saç sakal gibi atıklarında kendisine tutunmasını sağlayarak gideri tamamen tıkar.

Mutfak borusunun yanlış yerleştirilmesi de büyük bir nedendir. Eğimi olmayan borular daha kolay tıkanıklığa sebebiyet verir. Uzun gider boruları, ana borudan uzaklaştıkça tıkanma riskini arttırır. Lavabolarda ıspanak gibi küçük parçalanan sebze yıkamak, sebzelerin çamurlarını temizlemek, evye içinde salata yapmak ve atıklarını evye içinde bırakmak nedenler arasında sayılabilir.

Banyolarda : Yapılan tespitler sonucunda banyo giderlerinde uzun süreli kullanım sonucu olarak dökülen saç tellerinin giderleri tıkadığını görmekteyiz. Kullandığımız son teknoloji ürünlerimizle en küçük giderleri bile kameralı sistem ile tespitini sağlayıp noktasal çalışmalarla siz değerli müşterilerimizi gereksiz harcamalar ve zaman kaybını en aza indiriyoruz. Cihangir Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tecrübemize dayanarak yapmış olduğumuz bir diğer tespitte tıkanın bölgeleri açmak için kullanılan yanlış uygulamaların ve ürünlerin giderlerde daha büyük sorunlara ve tesisatın zarar görmesine sebebiyet vermesidir. Bu durumlarda uygulama yapılmadan önce profesyonel ekiplerimizin ilk müdahalede daha kısa ve ekonomik yapacağı uygulamayı uzatacağına ve siz değerli  müşterilerimize gereksiz bir maddi yük çıkardığıdır. İşinizi ve paranızı şansa bırakmayın bize güvenebilirsiniz. Sayarlar Tesisat olarak her zaman yanınızdayız. Bize web sitemiz , telefon ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Unutmayın kalite asla tesadüf değildir.

Cihangir Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi için;

Websitemiz: sayarlar.com

Telefon numaramız::0 552 526 40 49

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir