Çilingir Mahallesi Tıkanıklık Açma

Çilingir Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmeti İstanbul genelinde yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz Çilingir Mahallesi Tıkanıklık Açma konusunda sizlerle.  Uzman kadromuzla birlikte yaşanılan tüm tesisat sorunlarında siz değerli müşterilerimize; en hızlı ve ekonomik şekilde hizmet vermek için buradayız. Eski nesil uygulamaları unutun! Son teknolojik cihazlarla tüm tesisat sorunlarınıza kalıcı çözümler üretelim. Ayrıyetten termal tıkanıklık tespiti ya da diğer tıkanıklıklar için bize ulaşmayı unutmayın.

Çilingir Mahallesi Tıkanıklık Açma

Çilingir Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanmış Lavabo Evdeki Malzemelerle Nasıl Açılır?

1) Lavabo Gideri Üzerindeki Kalıntıları Alın: Bulaşık yıkama sırasında lavabo içine bazı yemek artıkları dökülür. Bu yemek artıkları lavaboyu tıkayarak suyun gitme hızını yavaşlatır ve gider borusunda birikme meydana getirir.

2) Tel Yardımıyla Lavabonuzu Temizleyin: Lavabo giderinde bir şeyler takıldığını düşünüyorsanız; tel yardımıyla delikleri temizleyin.

Çilingir Mahallesi Tıkanıklık Açma

3) Sıcak Su Akıtın: Sıcak suyun yemek artıklarını daha hızlı erittiğini hepimiz biliyoruz.

4) Karbonat & Sirkeli Su Hazırlayın: Lavabo tıkanıklığını açmak ve giderde oluşan kireçlenmeyi önlemek için sirkeyle karbonat size yardım edecektir.

5) Tuz ve Sirke ile Temizleyin: Evinde karbonat olmayanlar, lavaboyu nasıl temizleyeceğini düşünüyor. Onlar için de bir yöntem öneriyoruz. Sofra tuzu ya da kaya tuzu varsa bu yöntem için deneyebilirsiniz:

Lavabo deliklerinin uzun süre temiz kalması  için bu temizlik önerileri haftada bir yapmanızı tavsiye ediyoruz.  Çilingir Mahallesi Tıkanıklık Açma ile yanınızdayız.

Tıkanıklık açma işlemi, tıkanıklığın yerine ve büyüklüğüne göre değişen bir durumdur. Küçük tıkanıklıklar için, basit yöntemler kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Bunlar arasında, kaynar su kullanma, doğal soda ve sirke kullanma, manuel boru temizleyici kullanma yer alır. Fakat, daha büyük ve karmaşık tıkanıklıklar için profesyonel yardım almanız gerekir. Çünkü bu durumda, tesisatçılar, özel cihazlar kullanarak tıkanıklığı açabilmektedir.

Genellikle evlerde,otellerde,ortak kullanım alanları (hastane,havaalanı,avm vb.) ve ofislerde karşılaşılan tıkanıklıklara Sayarlar Tesisat olarak %100 olarak çözüm sağlıyoruz.

Evlerimizde meydana gelen genel tıkanıklıklar lavabolarda biriken yemek artığı ve yağ dökümüyle gerçekleşirken,klozet içine atılan peçeteler ve bebek bezleriyle tıkanmalar gerçekleşmektedir. Ardından banyolarımız da saç tellerinin birikmesiyle meydana gelirken; balkonlarımız da yağmur ve rüzgar dolayı giderlerde biriken çamurlarla tıkanma olmaktadır.

Bizlere web sitemiz,telefon ve whatsapp hattımızdan güvenle ulaşım sağlayabilirsiniz. Sayarlar Tesisat olarak yanınızdayız.

Telefon:0 542 125 58 30                    WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis