Çobançeşme Mahallesi Su Kaçağı

Sayarlar Tesisat Çobançeşme Mahallesi Su Kaçağı hizmetiyle aynı gün içerisinde 7/24 hizmetimiz ile bir telefon uzağınızda. Bundan dolayı ev ve yaşam alanlarıda sorunlarınızı en kısa sürede buluyoruz. Çünkü sorunlara kalıcı çözümler üreten kurumsal bir firmayız. Kırmadan noktasal tespitlerle tamir ediyoruz.

Çobançeşme Mahallesi Su Kaçağı

Çobançeşme Mahallesi Su Kaçağı

Kırmadan dökmeden termal kameralar ve son teknoloji cihazlarımızla kaçak bulma ve çözüm işlemleri. İşin ehli ekibimiz büyük bir titizlik ve güler yüzle siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan oldukça mutlu. Yıllardır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerden aldığımız geri dönüşlerden son derece memnunuz. Güleryüzlü ekibimizle sizleri memnun etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Temiz ve düzenli çalışma prensibi ile sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Su Kaçağı Bulma Yolları

Boya Kullanarak Su Sızıntısı Bulma! su sayaç arızası nasıl anlaşılır? Biraz enteresan gelebilir fakat bu çalışma sayesinde pis su tesisatındaki arızayı belirleyebilirsiniz. Su sızıntılarının en çok yaşandığı yerlerden birisi klozetler olmaktadır. Klozetler gizliden su kaçırırlar ve gözle fark edilmesi çok zordur, yapmanız gereken klozet su tankına bir miktar boya ilave etmek ve bir süre klozeti kullanmayarak klozetten akıyor mu test etmektir. Klozet sifonuna basmadığımız halde renkli boyayı görüyorsanız, klozetin su kaçırdığını anlayabilirsiniz. Herhangi bir tesisatçıya klozetin şamandırasını değiştirerek su kaçağından kurtulabilirsiniz.Tesisatı zorlaştırmayacak şekilde kolay yoldan çözemediğiniz takdirde biz Sayarlar Tesisat olarak Çobançeşme Mahallesi Su kaçağı ve çevre tüm mahalle ve ilçelere aynı gün içerisinde hizmet sunmaktayız.

Çobançeşme Mahallesi Su Kaçağı

Su Sızıntılarını Evin Dış Alanında Kontrol Edin! Binanın dışında su kaçağı ya da sızıntılar sadece evin içinde olmaz, dışarıda da gerçekleşebilir. Dış hortumlarını bir bahçe hortumu takarak kontrol edin; Hortum çalışırken bağlantı suyun arasından sızıyorsa lastik hortum contasını değiştirin ve tüm bağlantıların sıkı olduğunu tekrar kontrol edin. Sulama sisteminizi kontrol etmek için yılda bir kez profesyonel çağırmayı düşünebilirsiniz. Önemli not : Küçük bir sızıntı bile olsa, ayda 6,300 galon su harcıyor olabilirsiniz.

7/24 Aktif şekilde ulaşmak için web sitemiz , telefon ve whatsapp hatımızdan iletişime geçebilirsiniz . Tel no : 0532 010 58 30. Çobançeşme Mahallesi Su Kaçağı, Sayarlar Tesisat güvenli ve ekonomik hizmetiyle sorunlarınızı çözmek için her zaman yanınızda.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis