Çobançeşme Mahallesi Tıkanıklık Açma

Çobançeşme Mahallesi Tıkanıklık Açma

Çobançeşme Mahallesi Tıkanıklık Açma ile yanınızdayız. Ev içinde bizi üzen en büyük talihsizliktir. Sizlere sunabileceğimiz tesellimiz bu durum her evde meydana gelebilmektedir. Sıcak Su: Tuvaletlerimiz evimizde bulunan diğer tüm tesisat sistemleri gibi yerçekimi prensibi ile çalışır. Bir kab dolusu su tıkanıklığa baskı uygular. En az 1.5 litre kaynamış suyu bir katkı maddesi eklemeden tıkanıklığın üzerine dökün. 30 dakika bekleyin. Böylece tıkanıklığın açılması gerekir. Eğer açılmıyorsa tıkanıklık ufak değildir.

Çobançeşme Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sıvı Sabun: Sıcak su dökmenize rağmen tıkanıklık probleminiz çözülememiş ise tıkanıklık küçük değildir. Nesneyi yerinden kaydırmak için sıvı sabun kullanabiliriz. Su katılmamış yarım bardak sıvı sabunu tıkanıklığın üzerine dökelim. Yalnızca katı sabunu olmamalı. Çobançeşme Mahallesi Tıkanıklık Açma yöntemleri için sıvı sabun çoğu zaman oldukça etkili bir yöntemdir. Fiziki Baskı: Sıcak suyu kullandık, sıvı sabun döktük yine de açamadık.

Ama merak etmeyin yolu yarıladık. Çünkü yapmış olduğumuz yöntemler tıkanıklık sebebi her ne ise onu yumuşattı. Şimdi elimize alacağımız bir demir çubuk ya da teli tıkanıklık bölgesine yerleştirelim. Sağa sola hareketler ile baskı yaparak itekleyelim. Kimyasal Kullanımı: Toz halinde bulunan bu gider açıcıyı gidere dökelim ve vakit kaybetmeden 2 litre suyu üzerine ekleyelim. Köpürmelere ve fokurdamalar olması normaldir. Camınızı açın, bulunduğunuz ortamı havalandırın.

Profesyonel Bir Firmadan Destek Alın: Evinizin ortak gideri tıkanmış olabilir. Ana kanallar tıkanmış olabilir.  Bunun için yapmanız gereken tek şey Çobançeşme Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz için Sayarlar Tesisat ile irtibata geçmektir.

Evde Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılmaktadır?

Evde çözebileceğinizi düşündüğün ufak bir tıkanıklık ile karşı karşıya iseniz aşağıdaki adımları izleyiniz; Tıkanmanın nedeninin dışardan görülüp görülmediğini kontrol edin. Tıkanıklığa bir cisim sebep olmuş ise belli bir noktada kalmış demektir. Tıkanıklığa neden olan yabancı cisim dışardan görünmekte ise gidersen çıkarabilirsiniz. Borulara zarar vermemeye dikkat ediniz. Gider hattını çubuk ve benzeri cisimle açmayı deneyebilirsiniz.. Mutfak pompası ile basınç oluşturarak giderin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tuvalet kapağı kullanarak yabancı cisimleri engelleyebilirsiniz.

Çobançeşme Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sayarlar tesisat olarak bilgisayar destekli termal kameralar ile giderde biriken bu maddeler renkli bir şekilde videolanır bir ekran yardımıyla izlenir ve noktasal olarak tespiti sağlanır. Yapılan bu çalışma ile eski usul kırma yöntemine göre daha karlı olacaktır. Aynı zamanda büyük bir zaman tasarrufu sağlayarak siz değerli müşterilerimizin kaybını en aza indirecektir.

  • 7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.
  • Kaliteli ve güvenli bir hizmet için mutlaka bizi arayın.
  • İletişim için; 0552 010 58 30
Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis