Denizköşkler Mahallesi Su Tesisatı

Denizköşkler Mahallesi Su Tesisatı evlerimizde bulunan sayaçtan ve diğer sistemlerden bağımsız olarak kullanma alanlarına kadar devam eden boru donanımları ve aygıtlara su tesisatı demekteyiz.  Su tesisatı zor bir iştir. Zaman, uzmanlık ve özen gerektiren bir çalışma gerektirmektedir. Tekrar sorun yaşamama garantisi veriyoruz. Her işin başında dürüstlüğün geldiğine inanıyor ve kendimiz için kullanmayacağımız herhangi bir ürünü ve hizmeti müşterilerimize sunmuyoruz.

Denizköşkler Mahallesi Su Tesisatı

Denizköşkler Mahallesi Su Tesisatı

Tesisat konusunda en sık görülen problemler; su sızıntıları, gider sorunları, klozet tıkanmaları, geri basma, pimaş sorunları ve fayans altı boru sorunları olarak öne çıkmaktadır. Denizköşkler Mahallesi Su Tesisatı Diğer lavabo, küvet, batarya sorunları; tesisat alanında basit çözümleri olan sorunlardır. Su kaçağı ve tıkanıklık, en maliyetli sorun ve arızların başında gelmektedir. Buna bağlı olarak kullanılan malzeme ve işçilik, son derece önemlidir.

Denizköşkler Mahallesi Su Tesisatı

Evlerimizde kullanmak için kuyulardan ya da temiz su depolarından çekilen temiz suların sağlıklı ve kirlenmeden kullanım alanlarımıza ulaşması birinci adımdır. Ardından bizim kullandığımız kirli suyun da bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir. Bu sıhhi tesisat kendi içinde ikiye ayrılır: Temiz Su Tesisatı: Bu tesisatı sıcak ve soğuk su tesisatı olarak kendi içinde ikiye ayırabiliriz. Temiz su temini, depolanması gibi konuları içerir. Atık Su Tesisatı: Binalarımızda bulunan atık su tesisatı, bina içerisinde kullandığımız temiz suların atıldığı diğer tesisatımızdır.

Kendim Açamadım!   Sifonu çekiyorum pislikler gitmiyor

Tuvalet tıkanığı herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Oluşma nedenleri oldukça basittir. Sayarlar Tesisat; tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar. Ardından Kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder.

Tıkanıklık nedenleri:

  • Gidere atılan ıslak mendiller
  • Tuvalet kağıtlarının büyük parçaları, Kağıt havlu
  • Yabancı cisimlerin içine kaçması
  • Kedi kumu, çiçek toprağı vb
  • Alçı, çimento gibi malzemeler tuvaletinizi tıkayabilir.

Yaşam alanınızı kendi eviymiş gibi sahiplenen uzman çalışanlarımıza güvenebilirsiniz. Web sayfamızdaki iletişim numaralarından bize ulaştığınızda kısa sürede uzman ekibimiz adresinize yönlendirilmekte. Denizköşkler Mahallesi Su Tesisatı  Acil Su Tesisatı.
İstanbul’un her bölgesinde sizlere günün her saati garantili hizmet sunuyoruz.  Sayarlar Tesisat olarak biz buradayız! İstanbul’un her iki kıtasında ve tüm ilçelerin de 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat !

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis