Durusu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Gerek yoğun kullanım gerekse altyapısal olarak ortaya çıkan Durusu Mahallesi Tıkanıklık Açma sorunu için çözüm Sayarlar Tesisat. Son yıllarda ortaya çıkan ve değeri anlaşılan kişisel hijyen için önemli olan durumlardan biri olan lavabo ve klozet tıkanıklıkları için bize güvenebilirsiniz.

Durusu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Durusu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evde çözebileceğinizi düşündüğün ufak bir tıkanıklık ile karşı karşıya iseniz aşağıdaki adımları izleyiniz;

 • Tıkanmanın nedeninin dışardan görülüp görülmediğini kontrol edin.
 • Tıkanıklığa bir cisim sebep olmuş ise belli bir noktada kalmış demektir.
 • Tıkanıklığa neden olan yabancı cisim dışardan görünmekte ise gidersen çıkarabilirsiniz.
 • Borulara zarar vermemeye dikkat ediniz.
 • Gider hattını çubuk ve benzeri cisimle açmayı deneyebilirsiniz.
 • Mutfak pompası ile basınç oluşturarak giderin çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 • Tuvalet kapağı kullanarak yabancı cisimleri engelleyebilirsiniz.

Yukarıda ki adımlar sonuç vermediyse en kısa sürede bize ulaşın. Tuvaletin kullanılmamasına neden olan bu sorun sizleri oldukça etkilemektedir. Bu soruna çözüm bulamazsanız yaşam kaliteniz düşecek ve etrafınızı pis kokular saracaktır. Geç kalınması durumunda ise salgın hastalıklar baş gösterecektir. Bizler sizleri bu dertlerden kurtarmak için buradayız.

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Sıvı ve jel tıkanıklık açıcılar genellikle gıda ve posa sebebiyle oluşmuş tıkanıklarda kullanıyoruz.. Sıvı ve jel açıcılar için içerisinde bulunan güçlü yağ çözücü çözeltileri ile mutfak ve lavabo tıkanıklığı için daha uygun bir tercih olmaktadır.

Ve işte lavabo açıcı türleri:

 • Toz lavabo açıcı
 • Sıvı lavabo açıcı
 • Jel lavabo açıcı
 • Kapsül lavabo açıcı
 • Asit ve baz karışımı lavabo açıcı

Aklınıza gelen tüm gider tıkanık sorunlarını çözüyoruz. Kameralı tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için bize hemen ulaşın. Bu tür sorunların çözülmesi için acil olarak bir tesisat hizmeti alınması gerekmektedir. Durusu Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz ile bizler evinize gelip en kısa sürede sorunlarınızı çözüyoruz. Tıkanıklığın açılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin her birine değer veriyoruz ve küçük-büyük iş ayırt etmeksizin, herkese eşit derecede hizmet sağlıyoruz.

Durusu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Yıllardır sektörde faaliyet göstermekte olan Sayarlar Tesisat sizlere üstün hizmet garantisi vermektedir. Kullanmakta olduğumuz son teknoloji kameralı cihazlarımızla noktasal olarak tespiti sağlanırken; profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlere %100 kalıcı çözüm yolu bulmak için 7/24 hizmete devam ediyoruz. Bizlere web sitemiz,telefon ve whatsapp hattımızdan güvenle ulaşım sağlayabilirsiniz. Sayarlar Tesisat olarak yanınızdayız. Durusu Mahallesi Tıkanıklık Açma için ulaşın.

Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis